Festiwal teamów o Basztę Halszki
Wyniki końcowe

Galeria

 

FINAŁ A

miejscenr WKokręgPZBSimpyVPPKLPDF
119DEUTSCHLAND 1+88382.016 
Marie Eggelig
Cristina Giampietro
Paul Orth
Martin Rehder
 
5.0
5.0
5.0
5.0
 
GER
GER
GER
GER
 
KJ
KJ
J
J
 
23RZECZYCA+62374.012 
Grzegorz Jarząbek
Łukasz Gaweł
Paweł Podolski
Bartosz Okopiński
 
1.5
2.5
1.0
1.0
 
DS
DS
DS
DS
 
11551 J
09562 J
11555 J
11554 J
 
 

FINAŁ B

miejscenr WKokręgPZBSimpyVPPKLPDF
115DĄBRÓWKA 1+213414.58 
Piotr Tuczyński
Piotr Witaszek
Paweł Jassem
Karol Król
 
7.0
1.5
7.0
1.5
 
WP
WP
WP
WP
 
09146 J
09147 J
05069 J
09140 J
 
211JÓZEF K.+135383.06 
Izabella Jaworska
Piotr Walas
Wojciech Kaźmierczak
Tomasz Jochymski
Marcin Majak
 
1.0
1.5
2.5
2.5
1.5
 
LD
LD
LD
LD
LD
 
12158 KJ
10308 J
10570 M
05649 J
05703 J
 
32HOLA ?QUE TAL?+69375.04 
Aleksander Krych
Paweł Szymaszczyk
Piotr Wiązecki
Michał Kania
 
2.5
1.0
0.5
2.5
 
MA
MA
MA
MA
 
11358 J
11903 J
11926 J
07801 J
 
47DĄBRÓWKA 5+121374.02 
Anna Żebrowska
Michał Gulczyński
Jan Pędziński
Paweł Szczygieł
Michał Hoffmann
 
0.0
0.5
0.5
0.5
0.5
 
WP
WP
WP
WP
WP
 
10825 KJ
12275 M
10770 M
10787 J
10779 J
 
513SZCZECIN-WROCŁAW+130363.5  
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
Jakub Wojcieszek
Piotr Zatorski
 
1.5
2.5
2.5
4.0
 
ZP
ZP
ZP
DS
 
09549 J
11104 J
09550 J
08158 J
 
618NIECH ŻYJE BAL(ICKI)+54356.0  
Aleksandra Wolska
Olga Jackiewicz
Katarzyna Perkowska
Krzysztof Mielnik
 
0.5
0.5
0.0
0.5
 
PM
PM
PM
PM
 
11815 KJ
11806 KJ
12709 KJ
11809 J
 
721DEUTSCHLAND 3+71348.0  
Maja Rudolph
Alona Rudolph
Max Ellerbeck
Paul Gruenke
 
1.5
1.5
1.5
1.5
 
GER
GER
GER
GER
 
KJ
KJ
J
J
 
817SZYBCY I STEFAN+32347.5  
Aleksandra Jarosz
Agnieszka Chudy
Michał Stefański
Bartosz Stępień
 
1.0
0.5
0.5
0.5
 
WP
PM
PM
PM
 
12108 KJ
11803 KJ
12109 J
11813 J
 
96OLIGOPEPTYDY+67344.0  
Anna Toeplitz
Paulina Jatczak
Tomasz Gogacz
Łukasz Nierzwicki
 
0.0
0.5
0.5
0.5
 
PM
PM
DS
PM
 
12392 KJ
10997 KJ
11366 J
10996 J
 
109PAŁAJ...+86340.0  
Anna Pełszyńska
Magdalena Samoszuk
Grzegorz Szklarz
Łukasz Golder
 
1.5
1.0
1.5
0.5
 
SL
SL
SL
SL
 
07409 KJ
09889 KJ
07412 J
11305 J
 
111DĄBRÓWKA 2+36336.0  
Danuta Kazmucha
Joanna Małecka
Mateusz Andrzejewski
Małgorzata Kusiak
 
1.5
0.5
1.0
0.5
 
WP
WP
WP
WP
 
09138 KJ
10782 KJ
11441 J
12084 KJ
 
124DĄBRÓWKA 4+10332.0  
Barbara Aleksy
Joanna Kazmucha
Wacław Moryson
Andrzej Witaszek
 
0.5
1.0
0.5
0.5
 
WP
WP
WP
WP
 
10766 KJ
10778 KJ
10780 J
10789 J
 
1320DEUTSCHLAND 2+53327.5  
Anna Rowold
Anne Heim
Vincent Von Horn
Viktor Rehder
 
1.5
1.5
1.5
1.5
 
GER
GER
GER
GER
 
KJ
KJ
J
J
 
1414III LO-27315.0  
Nina Szamotuło
Patryk Nazaruk
Łukasz Wilamowski
Michał Tyszkiewicz
 
0.0
0.0
0.0
0.5
 
PM
PM
PM
PM
 
KJ
J
J
10033 M
 
1516DĄBRÓWKA 3 LAS-75304.5  
Aleksander Czwakiel
Piotr Śmieliński
Michał Moryson
Michał Wojciechowski
Julia Śmielińska
Maria Nowicka
 
1.0
1.0
0.5
1.0
0.5
0.5
 
WP
WP
WP
WP
WP
WP
 
10256 J
10260 J
10595 J
09148 J
10788 KM
10784 KJ
 
1612SIARUŚ+28302.0  
Bartosz Kosiński
Piotr Czupajło
Tomasz Smukowski
Aleksander Brzozowski
 
0.5
0.5
0.0
0.0
 
WM
WM
WM
WM
 
10620 J
10621 J
12409 J
12406 M
 
1710CUKROWA LEŚMIERZ-101298.0  
Przemysław Mamrot
Michał Klichowicz
Krzysztof Jachymski
Kamil Budny
Artur Wasiak
 
1.0
0.5
0.5
1.0
7.0
 
LD
LD
LD
LD
LD
 
05709 J
10861 J
10311 J
05579 J
05859 J
 
188KAC DOCENTA-186265.5  
Stanisław Adamek
Michał Domagalski
Joanna Sroka
Tadeusz Miesiąc
 
0.5
1.5
0.5
0.5
 
WP
WP
WP
WP
 
09984 J
04955 J
10591 KM
09142 M
 
1922DEUTSCHLAND 4-245252.5  
Jana Bode
Lisa Matthias
Dominic Kaeppel
Niko Ertel
 
1.5
1.5
1.5
1.5
 
GER
GER
GER
GER
 
KJ
KJ
J
J
 
205TEAM 5-621139.0  
Sonia Lobert
Paulina Witkowska
Weronika Kaluga
Paulina Konke
Jan Bernady
 
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
 
WP
WP
WP
WP
WP
 
11693 KM
10592 KJ
12640 KM
12641 KM
12646 M
 

FINAŁ A: Play-off

Zwycięska drużyna podkreślona

Ćwierćfinał (20 rozdań)

  • DĄBRÓWKA 1 vs SZYBCY i STEFAN
  • HOLA ?QUE TAL? vs DĄBRÓWKA 5
  • DEUTSCHLAND 1 vs NIECH ŻYJE BAL(ICKI)
  • RZECZYCA vs JÓZEF K.

Półfinał (24 rozdania)

  • DĄBRÓWKA 1 vs DEUTSCHLAND 1
  • HOLA ?QUE TAL? vs RZECZYCA

Finał (24 rozdania)

  • DEUTSCHLAND 1 vs RZECZYCA

Drużyna przegrywająca w ćwierćfinale lub półfinale otrzymywała wyrównanie za niegrane mecze i spadała do Finału B.