INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
zawodnicy, którzy dotychczas rozegrali 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 3liga-rr |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-11-22-12-23-13-24-14-25-15-2
1Ryszard OlenderekPROGRESS0.88240   -7+20 +4+24 +32
2Artur WójcikPROGRESS0.84312   -7+20 +4+24 +32
3Zbigniew SabałaPROGRESS0.75252          
4Tomasz BuchnajzerLIMAR0.71264 -11+16+7 -3 +7+6+18
5Sebastian NowackiSOKOŁY0.62300+4+30+28-2+6+1+6-49+15+37
6Jacek WędrychowiczPOLONIA0.6312  +3+19+13-5-9+69+23+15
 Włodzimierz KwiatkowskiPOLONIA0.6312  +3+19+13-5-9+69+23+15
8Przemysław MachowczykPROGRESS0.49288+7+22+4 +8+21 +26-11 
9Edward KaczmarekPROSNA0.46264-22 +18 +2-10-1-4+39+37
10Marek GórnySOKOŁY0.45336+4+30+28-2+6+1+6-49+15+37
11Jarosław CiastowskiADMIRA0.43264-22+7   -17-8 +12+10
12Cezary BuraUNIA0.43360+24-6+5+31      
13Przemysław KrasińskiADMIRA0.41468-22+7+18+29+5+38-4-24-6-18
14Wiesław HilbrechtJAGIELLONKA0.34264-7-22    -22+44+24+7
 Janusz MusiałowiczJAGIELLONKA0.34264-7-22    -22+44+24+7
16Tomasz WasilewskiLIMAR0.31324 -11+16+7 -3 +7+6+18
17Marek GielnikADMIRA0.3396 -13+18+29+5+38-4-24-6-18
18Bogusław MatuszewskiLIMAR0.26276+12 -4 0 -3-1 -10
19Bogdan BiałoszyńskiPROSNA0.23336-22 +18 +2-10-1-4+39+37
20Kryspin ŁykowskiLIMAR0.19288+12 -4 0 -3-1 -10
21Danuta KazmuchaDĄBRÓWKA0.17264 +13+6 -2 +27   
22Leszek SikoraBUDOWLANI CH0.13432-5+13-36+22-20 +1+1-14-6
23Bogdan JanotaWRZEŚNIA0.13276 +6-4 +3-27+10+20+6 
24Maciej PiaseckiUNIA0.11396-13-17+7-11      
25Marek KlatkiewiczLIMAR0.1324+9-21 +36+11-19-1 -12 
26Michał NowaczykAZS AE0.08252-9+11+36-22+16-38+22-44+10+22
 Alicja DykierAZS AE0.08252-9+11+36-22+16-38+22-44+10+22
28Jan KuczeraPROGRESS0.07240-5+28-16-36 +2+8 -10-22
 Piotr KobyłkaPROGRESS0.07240-5+28-16-36 +2+8 -10-22
30Andrzej LatanowiczLIMAR0.05336+9-21 +36+11-19-1 -12 
31Rafał JunikBUDOWLANI CH0.05372+22-7 +36-8-2+3-7-24-7
 Jolanta ZiętaraBUDOWLANI CH0.05372+22-7 +36-8-2+3-7-24-7
33Rafał SzymańskiDĄBRÓWKA0.04336-3+7 +1-14+10 +2  
34Andrzej JurczykBUDOWLANI CH0.04288-5+13-12+22 -21  -14-6
35Andrzej ZielonyUNIA0.04252          
36Hieronim NowackiBUDOWLANI PŃ0.04324+15 -17 -14+5+1 -15+1
37Jerzy RoszakCHAOS0.02360-25-18+23 +9   -6+17
38Marian KabacińskiBUDOWLANI PŃ0.02396 -7+40 +8+6+4+13 
39Zygmunt GrzegorczykBUDOWLANI PŃ0.01420+15 -17 -14+5+1 -15+1
40Ryszard SzamałekWRZEŚNIA0.01288+13+17 -4   +20 -17
41Przemysław HauserCHAOS0384-25-18+23 +9   -6+17
42Jerzy SzamałekWRZEŚNIA0264+13+17 -4      
43Marek WaraczewskiWRZEŚNIA-0.01276 +6-4 +3-27+10 +6-17
44Mateusz AndrzejewskiDĄBRÓWKA-0.02288-15 -3-19 +22-6+49  
45Ryszard HamlingBUDOWLANI CH-0.03300  -36 -20 +1+1  
46Tomasz MielochŚREM-0.09480+25+18-7+11+1+11+9-69-9-27
 Przemysław JankeŚREM-0.09480+25+18-7+11+1+11+9-69-9-27
48Jan AdamczewskiBUDOWLANI PŃ-0.09252+3-13 +4-13  +4+13 
49Wiesław LisowskiUNIA-0.09276          
50Wojciech RobińskiCHAOS-0.1336-7-5 -6 +8  +11+9
51Leszek RosochowiczCHAOS-0.1360-7-5 -6 +8  +11+9
52Krzysztof CichyAZS AE-0.1348-12+21+12-36-5+17-19+10+11-32
 Bartłomiej CzajkaAZS AE-0.1348-12+21+12-36-5+17-19+10+11-32
54Michał KanikowskiBUDOWLANI PŃ-0.14300 -7 0 +8+6+27 -37
55Andrzej GóźdźKWADRAT-0.15456+18-2-23+6  -10-20+11+4
56Piotr SoleckiJAGIELLONKA-0.18288+5-28+29-23-11+19    
57Sławomir MaciejewskiPROSNA-0.18264 +5-28+2      
 Krzysztof SzymczakPROSNA-0.18264 +5-28+2      
59Tomasz KonopkaKWADRAT-0.22456+18-2-23+6  -10-20+11+4
60Andrzej JanowiczŚREM-0.25480+7+5-5-31-3+27-7-23-11-4
 Wojciech GarczyńskiŚREM-0.25480+7+5-5-31-3+27-7-23-11-4
62Andrzej SpychałaPOLONIA-0.26336-4-30  +14-8+7+23-39-37
 Jerzy KaczmarekPOLONIA-0.26336-4-30  +14-8+7+23-39-37
64Wiesław MikulskiSOKOŁY-0.3420-13+2-18+12-9-8-27-2-13-1
65Leszek KarwasińskiWRZEŚNIA-0.42324-24 +170-1-11+17-3-11-9
 Andrzej StypczyńskiWRZEŚNIA-0.42324-24 +170-1-11+17-3-11-9
67Janusz GrysKWADRAT-0.42240      -17+3+9+27
68Jacek LosiakKWADRAT-1.15240          
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
zawodnicy, którzy dotychczas nie rozegrali 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 3liga-rr |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-11-22-12-23-13-24-14-25-15-2
1Wiesław BelaAZS AE1.05132          
 Paweł GruszczyńskiAZS AE1.05132          
3Czesław KościelakPROSNA0.6572          
4Aleksandra JaroszDĄBRÓWKA0.56180 +13+6 -2 +27+49  
5Marek WięcekPROGRESS0.52144          
6Mariusz BranowskiADMIRA0.45180          
7Janusz KościelnyPROGRESS0.42204+7+22+4 +8+21 +26-11 
8Jerzy GuzowskiPROSNA0.4156          
9Sławomir CzaplińskiJAGIELLONKA0.3148          
10Paweł SosnowskiJAGIELLONKA0.26144          
11Krzysztof BogusławADMIRA0.11204          
12Mariusz JareckiSOKOŁY0.08156          
13Jerzy TerleckiUNIA0.05144+24-6+5+31      
14Maciej GruszkaDĄBRÓWKA0.03192-15 -3-19 +22-6   
15Marek BukowskiJAGIELLONKA0.02168      +19-10+14+6
 Józef GrewlingJAGIELLONKA0.02168      +19-10+14+6
17Robert SzeklickiDĄBRÓWKA0.01180-3+7 +1-14+10 +2  
18Marek PęcherzewskiJAGIELLONKA-0.04192  -18-290+3    
19Tomasz JarmolińskiLIMAR-0.04108          
20Jan SibilskiDĄBRÓWKA-0.05156          
21Ryszard ZimnochKWADRAT-0.0648+22-5-25+5      
22Wiesław SkowrońskiPROSNA-0.12156          
23Antoni SkarzyńskiKWADRAT-0.13168      -17+3+9+27
24Krzysztof JareckiSOKOŁY-0.14168          
25Romuald MrozińskiSOKOŁY-0.18228          
26Adam HoffmannADMIRA-0.260+5   -16   +12+10
27Andrzej MildeBUDOWLANI PŃ-0.284+3-13+4+4-13     
28Mieczysław WiertelakPOLONIA-0.2192+13-2-6-1      
29Robert WłodkowskiJAGIELLONKA-0.2216+5-28+29-23-11+19    
30Waldemar CiesielczykADMIRA-0.2296+5-13        
31Janusz WygowskiJAGIELLONKA-0.23168  -18-290+3    
32Bogdan GrzelakUNIA-0.2472          
33Sławomir PiechockiAZS AE-0.24228          
 Dariusz KurzawskiAZS AE-0.24228          
35Grzegorz WichtowskiPOLONIA-0.27216+13-2-6-1      
36Zbyszko PaluczekPOLONIA-0.2796          
 Paweł TrzebiatowskiPOLONIA-0.2796          
38Krzysztof PuciatyckiBUDOWLANI PŃ-0.28144       +27 -37
39Jan WeberADMIRA-0.2996          
40Sebastian NowakBUDOWLANI CH-0.35156  -12  -21    
41Marek JanikSOKOŁY-0.42204-13+2-18+12-9-8-27-2-13-1
42Marian WierszyckiADMIRA-0.4796  -29+23  -8-26  
43Andrzej PietrkiewiczDĄBRÓWKA-0.53192          
44Andrzej MaleszkaKWADRAT-0.56168+22-5-25+5      
45Andrzej SienkiewiczCHAOS-0.66192  +25-5-6-1    
 Maciej MłynarczykCHAOS-0.66192  +25-5-6-1    
47Zbigniew StasiakPROSNA-0.69108          
48Arkadiusz FabianPOLONIA-0.7924          
 Zbigniew UryzajKWADRAT-0.7924          
50Andrzej MystekPROSNA-0.84192-18+2 -12+14-22-6-27-23-15
51Piotr SzafrańskiUNIA-0.88132-13-17+7-11      
52Marek LisSOKOŁY-0.9624          
53Stanisław DylPROSNA-0.99108-18+2 -12+14-22-6-27-23-15
54Marek NiewiarowiczADMIRA-1.0860  -29+23-16-17 -26  
55Wojciech ZimniakWRZEŚNIA-1.5584          
 Jan PotęgaWRZEŚNIA-1.5584          
57Zygfryd BaneckiSOKOŁY-2.3148          
58Leszek FilipowskiSOKOŁY-2.4236          
59Wiesław DługiewiczKWADRAT-2.524          

 Admin.5.0.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2009-02-08 o 23:31, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.