szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKL
 118Jakub Talarczyk
Marek Sosiński
0.5
4.0
WPDąbrówka Gimnazjum Dwujęzyczne Poznań
Dąbrówka Handom Poznań
  63.418
 231Mateusz Andrzejewski
Michał Gulczyński
2.5
2.5
WPDąbrówka Handom Poznań
Dąbrówka Handom Poznań
  62.287
 323Aleksandra Jarosz
Bartosz Stępień
1.5
2.5
WP
PM
Dąbrówka Remondis Poznań
 
  60.476
 430Kacper Pędziński
Danuta Kazmucha
0.5
4.0
WP 
Catman-Taurus Bridge Team 2 Poznań
  60.055
 525Karol Król
Piotr Witaszek
1.5
1.5
WPDąbrówka Absolwent Poznań
Dąbrówka Absolwent Poznań
  59.864
 614Jerzy Roszak
Jan Pędziński
7.0
1.5
WPChaos Gniezno
Dąbrówka Handom Poznań
  59.503
 721Stanisław Zakrzewski
Jan Gottwald
12.0
0.5
WPCATMAN-TAURUS BRIDGE TEAM 1 Poznań
Dąbrówka Gimnazjum Dwujęzyczne Poznań
  58.002
 829Andrzej Witkowski
Przemysław Polowczyk
18.0
0.5
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa
Dąbrówka Gimnazjum Dwujęzyczne Poznań
  57.012
 912Jan Sibilski
Joanna Kaczmarek
4.0
0.5
WPDąbrówka Remondis Poznań
Dąbrówka Kleks Poznań
  55.762
 1019Grzegorz Jędrzejewski
Janusz Jędrzejewski
0.5
4.0
WP 
OOK Oborniki
  55.322
 1122Marek Szukała
Natalia Rajczyk
12.0
1.0
WPPoznańska Asocjacja Brydżowa
Dąbrówka Remondis Poznań
  54.411
 123Kryspin Łykowski
Damian Grzeszczuk
7.0
0.5
WPLimar Poznań
 
  53.311
 1316Aleksander Żelazny
Tadeusz Miesiąc
0.5
0.5
WPDąbrówka Gimnazjum Dwujęzyczne Poznań
Dąbrówka Gimnazjum Dwujęzyczne Poznań
  52.911
 149Bartosz Pędziński
Marcin Pędziński
0.5
12.0
WPDąbrówka Gimnazjum Dwujęzyczne Poznań
 
  52.791
 1517Arkadiusz Bernaczyk
Marcin Szymański
 
 
WP 
 
  52.011
 167Barbara Aleksy
Joanna Kazmucha
1.5
1.5
WPDąbrówka Absolwent Poznań
Dąbrówka Absolwent Poznań
  51.971
 1710Amadeusz Jasak
Piotr Winiarczyk
0.5
 
WP 
 
  50.23 
 1811Monika Spruta
Martyna Witoń
 
 
WP 
 
  50.07 
 1913Liliana Pałczyńska
Karolina Skubich
 
 
WP 
 
  49.33 
 204Michał Hoffmann
Zofia Krupienicz
1.0
0.5
WPDąbrówka Kleks Poznań
 
  49.12 
 212Maciej Gruszka
Wadim Wesołek
1.0
0.5
WPDąbrówka Remondis Poznań
 
  48.90 
 2220Julia Śmielińska
Michał Moryson
1.0
1.0
WP 
Dąbrówka Kleks Poznań
  48.14 
 238Wojciech Pazda
Jacek Wędrychowicz
0.5
12.0
WP 
Polonia-Redos Nowy Tomyśl
  46.95 
 241Simona Wesołowska
Maria Nowicka
1.0
1.0
WP 
 
  46.60 
 256Dominik Malkowski
Justyna Stachowiak
 
0.5
WPDąbrówka Kleks Poznań
Dąbrówka Kleks Poznań
  45.81 
 2626Jan Jaszewski
Andrzej Pietrkiewicz
 
4.0
WP 
Dąbrówka Remondis Poznań
  44.75 
 2727Krzysztof Buzała
Michał Wojciechowski
1.5
1.5
WPDąbrówka Remondis Poznań
Dąbrówka Absolwent Poznań
  44.27 
 2824Damian Moryson
Jan Moryson
0.5
0.5
WP 
 
  41.10 
 295Maciej Talaga
Bernard Baker
 
 
WP 
 
-0.68 30.11 
 3028Katia Karoń
Agnieszka Hajdasz
 
 
WP 
 
  28.89 
 3115Tomasz Wiciak
Szymon Aleksy
 
 
WP 
 
  26.11 

 

 Pary.4.1.0.18 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2009-10-11 o 16:30:49