Mistrzostwa Polski Juniorów 2010
| |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 19 | Justyna Żmuda Adam Krysa | 7.0 4.0 | MP | CKiS Skawina | 67.19 | 12 | 15 | |
2 | 15 | Joanna Kazmucha Adam Lonski | 2.5 2.5 | WP PM | UKBS Dąbrówka Poznań STB Słupsk | 62.79 | 11 | 12 | |
3 | 37 | Ewa Maksymiuk Michał Kania | 2.0 4.0 | SW MA | KSS-R Brydż Końskie AZS UW Warszawa | 62.44 | 9 | 10 | |
4 | 40 | Anna Puczyńska Wojciech Racz | 2.0 2.5 | MA | AZS UW Warszawa | 61.80 | 7 | 8 | |
5 | 27 | Anna Pełszyńska Łukasz Golder | 2.5 2.5 | SL | Piast Gliwice | 60.14 | 6 | 6 | |
6 | 12 | Karolina Dostatnia Maciej Bielawski | 2.0 4.0 | WP DS | UKBS Dąbrówka Poznań AZS Politechnika Wrocław | 58.61 | 4 | 5 | |
7 | 26 | Hanna Loch Adam Waszkiewicz | 1.5 | DS | AZS Politechnika Wrocław | 58.06 | 3 | 5 | |
8 | 30 | Paulina Jatczak Kamil Madej | 2.5 2.5 | MA PM | AZS UW Warszawa STB Słupsk | 56.74 | 3 | 5 | |
9 | 31 | Monika Maksymiuk Paweł Jassem | 2.5 7.0 | MA WP | AZS UW Warszawa UKBS Dąbrówka Poznań | 56.66 | 2 | 4 | |
10 | 20 | Katarzyna Bąk Yan Shpuntou | 2.0 2.5 | MP LB | UKS Jocker Oświęcim GSBS OSiR Skwierzyna | 55.63 | 2 | 4 | |
11 | 23 | Agnieszka Kamińska Adam Śmieszkoł | 2.0 4.0 | MP DS | UKS Jocker Oświęcim AZS Politechnika Wrocław | 54.31 | 2 | 3 | |
12 | 21 | Agnieszka Szczypczyk Artur Janeczko | 2.5 2.5 | MP | CKiS Skawina | 53.56 | 1 | 3 | |
13 | 11 | Barbara Aleksy Mateusz Andrzejewski | 2.0 4.0 | WP | UKBS Dąbrówka Poznań | 52.31 | 1 | 2 | |
14 | 28 | Małgorzata Kusiak Michał Hoffmann | 2.0 1.5 | WP | UKBS Dąbrówka Poznań | 51.84 | 1 | 2 | |
15 | 13 | Izabela Weinhold Jan Grzeszczak | 4.0 2.0 | SL DS | BUKS MDK MOSM Bytom AZS Politechnika Wrocław | 51.41 | 1 | 2 | |
16 | 22 | Marta Drozdek Daniel Malinowski | | SL | AZS UW Warszawa | 50.44 | 2 | ||
17 | 25 | Aneta Makarewicz Łukasz Chrzanowski | 1.0 | DS | AZS Politechnika Wrocław | 49.56 | 1 | ||
18 | 24 | Martyna Ksyta Maciej Dąbrowski | 2.5 2.5 | SW SL | KSS-R Brydż Końskie BUKS MDK MOSM Bytom | 47.65 | 1 | ||
19 | 18 | Simona Wesołowska Aleksander Czwakiel | 1.5 2.0 | WP | UKBS Dąbrówka Poznań | 46.34 | 1 | ||
20 | 14 | Maria Nowicka Piotr Śmieliński | 1.5 2.0 | WP | UKBS Dąbrówka Poznań | 44.02 | 1 | ||
21 | 17 | Barbara Łukaszewicz Piotr Markowski | 0.5 0.5 | DS | AZS Politechnika Wrocław | 43.94 | |||
22 | 33 | Wiktoria Tokaj Piotr Raczkowski | | MA | AZS UW Warszawa | 43.79 | |||
23 | 38 | Katarzyna Bieńczyk Dominik Jastrzębski | 1.0 | MA | AZS UW Warszawa | 42.98 | |||
24 | 34 | Marta Bogucka Piotr Łukianiuk | 0.5 | MA | AZS UW Warszawa | 42.89 | |||
25 | 39 | Klaudia Nelken Michał Wieteska | 2.5 | MA | AZS UW Warszawa | 39.89 | |||
26 | 32 | Patrycja Oleksik Kacper Kacperski | 0.5 | MA | AZS UW Warszawa | 37.92 | |||
27 | 29 | Magdalena Banach Paweł Kulboka | | MA | AZS UW Warszawa | 37.83 | |||
28 | 16 | Katarzyna Waroczyk Piotr Maleszka | | DS | AZS Politechnika Wrocław | 36.39 | |||
29 | 36 | Natalia Henczel Grzegorz Kucharski | | MA | AZS UW Warszawa | 33.57 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2010-09-21 o 09:25:19