Mistrzostwa Polski Juniorów 2010
Turniej par open 19-20
Poznań, 16-19 września 2010

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 122Kacper Wilczak
Sławomir Niajko
4.0
7.0
LBGSBS OSiR Skwierzyna 60.928015
 248Paweł Jassem
Adam Śmieszkoł
7.0
4.0
WP
DS
UKBS Dąbrówka Poznań
AZS Politechnika Wrocław
60.896512
 317Agnieszka Szczypczyk
Artur Janeczko
2.5
2.5
MPCKiS Skawina 58.825510
 413Justyna Żmuda
Adam Krysa
7.0
4.0
MPCKiS Skawina 58.18488
 530Wojciech Racz
Aleksy Gembicki
2.5
2.5
MA
PD
AZS UW Warszawa
Jagielonia Białystok
57.95446
 626Dominik Jastrzębski
Rafał Marks
1.0
2.0
MAAZS UW Warszawa 57.30405
 733Jacek Urbańczyk
Maciej Wężyk
1.5
1.5
SLBUKS MDK MOSM Bytom 57.06365
 818Mateusz Andrzejewski
Maciej Bielawski
4.0
4.0
WP
DS
UKBS Dąbrówka Poznań
AZS Politechnika Wrocław
56.84325
 946Michał Wieteska
Michał Kania
2.5
4.0
MAAZS UW Warszawa 56.73284
 1029Yan Shpuntou
Łukasz Wilamowski
2.5
2.0
LB
PM
GSBS OSiR Skwierzyna
Trójmiasto
56.56244
 1137Izabela Weinhold
Jan Grzeszczak
4.0
2.0
SL
DS
BUKS MDK MOSM Bytom
AZS Politechnika Wrocław
55.18204
 1238Maciej Dąbrowski
Paweł Kaleta
2.5
2.5
SLBUKS MDK MOSM Bytom 55.13164
 1342Piotr Łukianiuk
Paulina Jatczak
0.5
2.5
MAAZS UW Warszawa 55.00123
 1432Maciej Bojarski
Łukasz Chrzanowski
2.0
1.0
DSAZS Politechnika Wrocław 54.8583
 1516Joanna Kazmucha
Martyna Ksyta
2.5
2.5
WP
SW
UKBS Dąbrówka Poznań
KSS-R Brydż Końskie
53.9443
 1636Łukasz Kosma
Marek Makulec
2.0
1.0
LDMKS Jedynka Łódź 53.76 3
 1735Piotr Śmieliński
Aleksander Czwakiel
2.0
2.0
WPUKBS Dąbrówka Poznań 53.69 3
 1839Kacper Kacperski
Anna Puczyńska
0.5
2.0
MAAZS UW Warszawa 52.79 3
 1912Agnieszka Kamińska
Katarzyna Bąk
2.0
2.0
MPUKS Jocker Oświęcim 52.48 2
 2023Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
2.5
2.5
SLPiast Gliwice 52.35 2
 2114Paweł Szczygieł
Michał Moryson
1.5
1.5
WPUKBS Dąbrówka Poznań 51.06 2
 2215Łukasz Łęczycki
Hanna Loch
 
 
DSAZS Politechnika Wrocław 50.83 2
 2319Ewa Maksymiuk
Monika Maksymiuk
2.0
2.5
SW
MA
KSS-R Brydż Końskie
AZS UW Warszawa
50.41 2
 2421Adam Waszkiewicz
Piotr Markowski
1.5
0.5
DSAZS Politechnika Wrocław 50.04 2
 2549Maria Nowicka
Simona Wesołowska
1.5
1.5
WPUKBS Dąbrówka Poznań 49.62 1
 2650Adam Lonski
Kamil Madej
2.5
2.5
PMSTB Słupsk 49.31 1
 2711Karolina Dostatnia
Barbara Aleksy
2.0
2.0
WPUKBS Dąbrówka Poznań 48.19 1
 2824Małgorzata Kusiak
Michał Hoffmann
2.0
1.5
WPUKBS Dąbrówka Poznań 45.26 1
 2945Paweł Kulboka
Piotr Raczkowski
 
 
MAAZS UW Warszawa 45.02 1
 3028Daniel Malinowski
Marta Drozdek
 
 
SLAZS UW Warszawa 43.48 1
 3120Mariusz Bocz
Krzysztof Kędzbok
1.0
1.5
SLBUKS MDK MOSM Bytom 42.44 1
 3244Katarzyna Bieńczyk
Grzegorz Kucharski
 
 
MAAZS UW Warszawa 40.54 1
 3347Aneta Makarewicz
Barbara Łukaszewicz
 
0.5
DSAZS Politechnika Wrocław 40.39  
 3443Patrycja Oleksik
Natalia Henczel
 
 
MAAZS UW Warszawa 39.07  
 3527Katarzyna Waroczyk
Piotr Maleszka
 
 
DSAZS Politechnika Wrocław 37.73  
 3634Klaudia Nelken
Wiktoria Tokaj
 
 
MAAZS UW Warszawa 37.14  
 3740Daniel Szyłejko
Paweł Bruzda
 
 
DSAZS Politechnika Wrocław 30.17  
 3825Marta Bogucka
Magdalena Banach
 
 
MAAZS UW Warszawa 29.26  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2010-09-17 o 23:16:22