Mistrzostwa Polski Juniorów 2010
Turniej par open 21-25
Poznań, 16-19 września 2010

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 1119Jakub Wojcieszek
Piotr Jassem
7.0
7.0
MA
WP
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
PAB Poznań
59.52120
 2123Piotr Zatorski
Katarzyna Dufrat
12.0
4.0
DSKS AZS POLIT.I WROCŁAW
KS AZS Polit. III Wrocław
59.05100
 3124Angelika Ferrer-Lopez
Kamila Wesołowska
4.0
4.0
MPCKiS Skawina I 58.4385
 4127Artur Machno
Paweł Małecki
7.0
7.0
MP
SL
CKiS Skawina I
Piast I Gliwice
58.0275
 5129Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
4.0
4.0
PM
WP
STB Słupsk
Dąbrówka Remondis Poznań
57.7068
 6122Marcin Osmański
Katarzyna Pakszys
2.5
2.5
PM
MP
MACHU PICCHU Gdańsk
 
57.5864
 7134Natalia Sakowska
Piotr Butryn
7.0
7.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 57.2160
 8139Karol Gałązka
Piotr Kruszewski
4.0
4.0
MAZIĘBA Spójnia Warszawa 55.6756
 9126Magdalena Holeksa
Paweł Żochowski
2.5
1.5
SLPiast IV Gliwice 54.8952
 10120Krzysztof Duwe
Mateusz Gackowski
0.5
2.5
MAGlobalna Ilościówka
K2 Delta Raszyn
53.7148
 11140Agnieszka Chudy
Aleksandra Jarosz
2.0
2.5
PM
WP
MACHU PICCHU Gdańsk
Dąbrówka Remondis Poznań
53.4244
 12131Grzegorz Andrzejowski
Grzegorz Merynda
4.0
4.0
MPCKiS Skawina I 52.9540
 13115Grzegorz Cieślak
Bartosz Mizura
1.5
1.0
LUDWA PIK LUBLIN 52.0536
 14111Joanna Taczewska
Artur Wasiak
12.0
12.0
SLPiast III Gliwice 50.2532
 15118Maria Turant
Hanna Zdanowicz
2.5
2.5
MAK2 Juniorzy Raszyn 50.0128
 16133Mateusz Mroczkowski
Grzegorz Jarząbek
4.0
4.0
DSKS AZS POLITECHNIKA WROCŁAW
KS AZS POLIT. IV WROCŁAW
49.30 
 17121Jan Sikora
Piotr Tuczyński
12.0
12.0
MA
WP
AZS UW I
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
49.14 
 18130Urszula Kędzierska
Katarzyna Górniak
2.5
4.0
MAK2 Delta Raszyn 48.79 
 19113Marek Jarosz
Adrian Bakalarz
2.5
2.5
MP
SL
Legenda AZS AGH
Dźwig Szczyrk
48.22 
 20132Radosław Kozłowski
Mateusz Magdoń
4.0
2.5
PD
LB
Hetman II Białystok
GSBS OSiR 1 Skwierzyna
47.88 
 21136Justyna Stachowiak
Dominik Malkowski
1.5
1.0
WPDąbrówka Politechnika Poznań 47.76 
 22117Jan Betley
Maciej Sikora
4.0
7.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 47.27 
 23137Bartosz Onisk
Aleksandra Górska
2.0
2.0
WPPAB Poznań
Dąbrówka Remondis Poznań
47.15 
 24135Tomasz Jochymski
Ilya Shpuntou
4.0
4.0
MA
LB
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
GSBS OSiR 1 Skwierzyna
46.98 
 25112Anna Sztyber
Aleksander Krych
2.5
4.0
MAK2 Juniorzy Raszyn
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
46.91 
 26114Krzysztof Pająk
Dominik Pająk
0.5
0.5
DSKS AZS Polit.X Wrocław 45.36 
 27116Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
2.5
2.5
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa
AZS UW Warszawa
45.06 
 28138Grzegorz Szklarz
Łukasz Kostek
2.0
2.0
SLPiast IV Gliwice
Jocker-Dworan Oświęcim
39.90 
 29128Iwa Ciepielewska
Jolanta Szałkowska
 
 
MA  39.52 
 30125Agnieszka Makowska
Marta Karska
 
 
MA  21.11 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2010-09-17 o 23:19:36