XVI Memoriał Irka Nowaka
IX Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Par Mikstowych
Poznań, 3 grudnia 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 130Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
7.0
7.0
PD  63.9350
 217Grażyna Brewiak
Adam Błachnio
18.0
7.0
MA
KP
INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock
Konkret Chełmno
63.7145
 320Magda Budzyńska
Piotr Zatorski
0.5
13.0
MA
DS
 
COMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW
62.1340
 447Marta Ostrowska
Paweł Jassem
4.0
7.0
WPConnector Poznań
Dąbrówka Starka Poznań
60.7535
 524Simona Wesołowska
Jerzy Roszak
1.5
7.0
WP 
Chaos Gniezno
60.5431
 641Danuta Kazmucha
Cezary Serek
7.0
7.0
WPConnector Poznań 60.2526
 731Maria Tomczewska
Jarosław Ostrowski
7.0
7.0
PM
WP
PIANPUR Sierakowice
Connector Poznań
59.3422
 827Dominika Sławenta
Przemysław Piotrowski
1.0
12.0
DS
PM
KS AZS PWR V Wrocław
 
58.2217
 926Halina Klukowska
Michał Klukowski
4.0
4.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław
COMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW
57.6512
 1051Aleksandra Jarosz
Ireneusz Jarosz
2.5
18.0
WPDąbrówka Poznań
Connector Poznań
57.1810
 1148Małgorzata Pawłowska
Dominik Filipowicz
4.0
12.0
WPUKB Kleks Szamotuły
CONSUS Kalisz
55.509
 1245Alicja Kupczyk
Roman Wachowiak
4.0
18.0
KPLifocolor Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz
55.488
 1340Cathy Bałdysz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
12.0
7.0
WPe-shuster.pl 55.408
 1435Jolanta Bartczak
Mariusz Grabowski
0.5
7.0
WP
ZP
Ziemowit II Złotów
POGOŃ Połczyn Zdrój
52.767
 1534Bogumiła Jakubowska
Jarosław Bojko
2.0
7.0
WP  52.426
 1615Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
4.0
7.0
MAK2 Raszyn 52.085
 1713Justyna Stankiewicz
Piotr Jassem
2.5
7.0
WPConnector Poznań 51.354
 1846Beata Rumińska
Stanisław Rumiński
4.0
7.0
MA  51.234
 1942Aleksandra Graczyńska
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WPKopernik Poznań
IOR I Poznań
50.673
 2033Małgorzata Kusiak
Aleksander Czwakiel
2.0
2.0
WPDąbrówka Ladies Poznań
Dąbrówka Absolwent Poznań
48.802
 2119Grażyna Busse
Piotr Busse
7.0
18.0
WPMY PO-WA Poznań 48.711
 2232Jolanta Ziętara
Leszek Sikora
4.0
7.0
WPBudowlani Chodzież 48.04 
 2336Justyna Stachowiak
Olech Bestrzyński
2.0
13.0
WPBudowlani Poznań
MY PO-WA Poznań
48.03 
 2423Ewa Mielcarzewicz
Stanisław Janik
4.0
12.0
WPSystem Poznań
Bridge Club MOSiR Wałcz
47.70 
 2543Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
1.5
2.0
WP  47.45 
 2618Krystyna Wiela
Krzysztof Jarecki
1.5
2.5
WP 
Sokoły Poznań
47.20 
 2739Mirosława Miętkiewska
Ryszard Grzybowski
2.0
1.5
WPPomorski II Poznań 47.13 
 2837Karolina Dostatnia
Łukasz Gaweł
2.0
4.0
WP
DS
Dąbrówka Politechnika Poznań
ERBUD AZS PWR IX WROCŁAW
47.07 
 2911Jadwiga Nowak
Eugeniusz Furs
7.0
4.0
WPIOR I Poznań
KTB Konin
46.38 
 3044Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice 46.25 
 3152Loretta Kałwa
Arkadiusz Majcher
0.5
4.0
DS
MA
KS AZS PWR XIV Wrocław
AZS UW ROZJAZD Warszawa
46.25 
 3212Judyta Golińska
Robert Karanowski
2.5
4.0
LB 
UKS Jedynka Gomad Gorzów
44.31 
 3325Alicja Stefanowska
Piotr Tyranowski
2.5
2.5
WPAlpol Poznań 43.82 
 3421Barbara Łukaszewska
Zygfryd Banecki
2.0
2.5
WPŻegrze Karo Poznań 43.60 
 3528Beata Buczkowska-Linke
Józef Grewling
2.0
4.0
WPZiemowit II Złotów
RCK Rogoźno
42.78 
 3650Agnieszka Sławenta
Piotr Wiankowski
1.5
12.0
DS
MA
KS AZS PWR V Wrocław
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
42.65 
 3729Joanna Małecka
Mirosław Małecki
2.0
7.0
WPPolonia Nowy Tomyśl 41.34 
 3838Anna Borowska
Marek Niemir
 
0.5
NZ
WP
 
Dalkia ZEC Poznań
40.16 
 3949Małgorzata Augustyn
Adam Peszke
 
2.5
WPSystem Poznań 39.75 
 4016Zofia Bałdysz
Sammy Bałdysz
0.5
2.0
DS  38.59 
 4122Dorota Gadaś
Marek Parol
1.0
1.5
MP
PM
Piki SM Kurdwanów Nowy Kraków
WIMPEL Gdańsk
38.19 
 4214Justyna Łaniewska
Piotr Surdyk
0.5
0.5
WPPomorski III Poznań 35.22 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-12-08 o 18:58:44