XVI Ogólnopolski Turniej Par
Memoriał Irka Nowaka
Poznań, 4 grudnia 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 172Jacek Kalita
Włodzimierz Starkowski
19.0
19.0
MA
DS
ASKO-TECH Spójnia Warszawa
RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW
63.80100
 2107Marian Siwy
Roman Szlachetka
7.0
7.0
ZPLKS POMORZANIN Nowogard 61.3295
 330Jerzy Nowak
Stanisław Janik
12.0
12.0
WPBudowlani Chodzież
Bridge Club MOSiR Wałcz
61.1390
 485Piotr Zatorski
Michał Klukowski
13.0
4.0
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW 60.2286
 515Jakub Wojcieszek
Sławomir Niajko
7.0
7.0
WP
ZP
Dąbrówka Starka Poznań
ZOIM Szczecin
59.9382
 692Jacek Gackowski
Mariusz Arutiunianc
7.0
7.0
ZPPOGOŃ Połczyn Zdrój 59.5678
 746Andrzej Latanowicz
Marek Klatkiewicz
4.0
4.0
WPLimar-Kleks Poznań-Szamotuły 59.4774
 859Edmund Czubak
Stanisław Zakrzewski
7.0
12.0
MA
WP
Singleton Warszawa
MY PO-WA Poznań
59.0470
 922Paweł Jassem
Piotr Walczak
7.0
18.0
WPDąbrówka Starka Poznań
CONSUS Kalisz
58.9067
 10104Waldemar Pietrasiewicz
Bernd Gahntz
0.5
0.5
LB  58.5463
 11103Piotr Wiankowski
Przemysław Piotrowski
12.0
12.0
MA
PM
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
 
57.7659
 1255Kazimierz Sługocki
Piotr Brzeziński
12.0
12.0
LBZIEL-BRUK 1 Zielona Góra 57.3755
 1350Jacek Ciechomski
Waldemar Skóra
18.0
7.0
MA
LD
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
CKM Łódź
56.8451
 1477Ireneusz Jarosz
Jarosław Ostrowski
18.0
7.0
WPConnector Poznań 56.2747
 1554Maciej Sobieralski
Marek Szukała
13.0
13.0
WPPAB Poznań 55.9343
 1668Cathy Bałdysz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
12.0
4.0
WPe-shuster.pl 55.5439
 1761Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
4.0
7.0
MAK2 Raszyn 55.2435
 1849Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
LBKart-El Gorzów 54.8331
 1935Zdzisław Świątek
Paweł Siwiński
12.0
7.0
LBKart-El Gorzów 54.7827
 2044Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
12.0
12.0
LBLatteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 54.7523
 2121Dominik Filipowicz
Łukasz Golder
12.0
4.0
WP
SL
CONSUS Kalisz
GKS Piast I Gliwice
54.5120
 2223Piotr Jassem
Ilya Shpuntou
7.0
4.0
WP
LB
Connector Poznań
GSBS OSiR 1 Skwierzyna
53.9020
 2387Danuta Kazmucha
Cezary Serek
7.0
7.0
WPConnector Poznań 53.8019
 2463Dariusz Bogucki
Krzysztof Kurkiewicz
12.0
4.0
PMDARLES SANTERM Gdańsk
SDK Tczew
53.7718
 2538Zbigniew Szumigalski
Grzegorz Silny
1.5
 
WPKTB Konin II 53.7118
 2626Jerzy Mścisz
Michał Gulczyński
12.0
4.0
WPDąbrówka Starka Poznań
Dąbrówka Poznań
53.4417
 2717Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
7.0
7.0
PD  53.4116
 2858Andrzej Witkowski
Włodzimierz Kwiatkowski
18.0
12.0
WPPAB Poznań 53.0815
 29110Stefan Samól
Michał Krzywina
2.0
2.0
WPBridge Club MOSiR Wałcz 52.7715
 3051Tomasz Wasilewski
Tomasz Buchnajzer
4.0
4.0
WPLimar-Kleks Poznań-Szamotuły
 
52.7414
 3145Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
7.0
7.0
WPFikot Trefl Poznań
Poznańska Asocjacja Brydżowa
52.6713
 3283Beata Rumińska
Stanisław Rumiński
4.0
7.0
MA  52.5913
 3327Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
7.0
4.0
WPPolonia Nowy Tomyśl 52.4212
 3496Ryszard Pałasz
Waldemar Sroczyński
4.0
4.0
WPPAB Poznań 52.1611
 3533Zdzisław Stachowiak
Andrzej Spychała
2.5
2.5
WP 
Polonia Nowy Tomyśl
52.1211
 3670Aleksander Żelazny
Jan Pędziński
2.0
2.5
WPDąbrówka VII LO Poznań 51.8310
 37100Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
12.0
18.0
KPChemik Bydgoszcz 51.829
 3812Jerzy Rymwid
Tadeusz Masłowski
12.0
7.0
WPUnia I Leszno
Unia II Leszno
51.609
 3939Adam Błachnio
Grażyna Brewiak
7.0
18.0
KP
MA
Konkret Chełmno
INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock
51.228
 4067Jan Moszyński
Robert Nowicki
13.0
13.0
WPConsus II Kalisz
Dąbrówka Starka Poznań
51.137
 4197Andrzej Grela
Robert Mrukowski
7.0
4.0
KPPAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz
Forta Rogowo
51.077
 4218Mariusz Grabowski
Jolanta Bartczak
7.0
0.5
ZP
WP
POGOŃ Połczyn Zdrój
Ziemowit II Złotów
50.926
 4348Marcin Szymański
Bartosz Pędziński
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań 50.875
 4479Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
4.0
4.0
WPProsna Kalisz 50.775
 4520Zofia Bałdysz
Sammy Bałdysz
0.5
2.0
DS  50.684
 4698Janusz Kopras
Janusz Suszczyński
2.0
2.5
WPŻegrze Karo Poznań
System Poznań
50.663
 4766Marian Kanikowski
Andrzej Stroiński
2.0
 
WP  50.373
 4813Maria Tomczewska
Halina Klukowska
7.0
4.0
PM
DS
PIANPUR Sierakowice
KS AZS PWR. III Wrocław
50.092
 4978Wiesław Lisowski
Sławomir Polak
7.0
2.5
WPUnia II Leszno 50.071
 5019Justyna Stachowiak
Dominik Malkowski
2.0
1.5
WPBudowlani Poznań 49.96 
 5188Zbigniew Sabała
Jacek Wędrychowicz
12.0
12.0
WPProgress I Ostrzeszów
Poznańska Asocjacja Brydżowa
49.76 
 5281Łukasz Gaweł
Piotr Łopusiewicz
4.0
2.5
DSERBUD AZS PWR IX WROCŁAW
 
49.69 
 5353Marek Górny
Ewa Mielcarzewicz
4.0
4.0
WPSokoły Poznań
System Poznań
49.56 
 5476Anna Pełszyńska
Arkadiusz Majcher
4.0
4.0
SL
MA
GKS Piast I Gliwice
AZS UW ROZJAZD Warszawa
49.46 
 5586Kazimierz Dulas
Piotr Kulesza
4.0
2.5
DSRAG AZS PWR VII WROCŁAW
KS AZS PWR VIII Wrocław
49.43 
 5684Jan Stoklasek
Stanisław Borowiec
2.5
4.0
LBMILTON-MASTER Głogów 49.37 
 5789Grzegorz Jędrzejewski
Przemysław Polowczyk
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań 49.36 
 5882Jan Sadowski
Grzegorz Debita
2.5
2.0
WP
DS
 
KS AZS PWR VIII Wrocław
48.86 
 5964Sławomir Piechocki
Janusz Zwierzyński
4.0
7.0
WPBudowlani Chodzież
PAB Poznań
48.56 
 6036Andrzej Choniawko
Wiesław Krzyżanek
12.0
2.0
ZP
LB
MOSiK Dziwnów
GSBS Sekret 1 Gorzów
48.44 
 6156Krzysztof Buzała
Marek Niemir
2.5
0.5
WPDalkia ZEC Poznań 48.40 
 6242Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
2.0
4.0
WPSokoły Poznań 48.36 
 6375Paweł Szymonik
Rafał Niedzielski
4.0
4.0
MA
LU
KB POLFA Warszawa
INTEGRA BIAŁA PODLASKA
48.26 
 6440Marcin Woźniak
Aleksander Nowakowski
7.0
7.0
WPe-shuster.pl 47.93 
 6516Tomasz Latos
Marek Giża
7.0
4.0
KPPAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz 47.75 
 6699Piotr Stanikowski
Robert Komar
 
 
WPFikot Trefl Poznań 47.63 
 6731Marcin Pędziński
Mateusz Andrzejewski
13.0
4.0
WPDąbrówka Starka Poznań
Dąbrówka Poznań
47.58 
 6860Kazimierz Bednarek
Zdzisław Szyszkowski
7.0
4.0
DS
LB
MKS Zakrzów Wrocław
MILTON-MASTER Głogów
47.57 
 6928Józef Grewling
Marek Juszczak
4.0
4.0
WPRCK Rogoźno
Gośliniak Murowana Goślina
47.38 
 7073Andrzej Aleksandrzak
Tomasz Freitag
12.0
4.0
WPLimar-Kleks Poznań-Szamotuły
 
46.76 
 71108Dominika Sławenta
Agnieszka Sławenta
1.0
1.5
DSKS AZS PWR V Wrocław 46.62 
 7269Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
4.0
4.0
DSBKS Miles I Milicz 46.60 
 7357Janusz Michalec
Jerzy Rodziewicz
4.0
2.5
WPIOR II Poznań 46.47 
 74105Marta Ostrowska
Małgorzata Pawłowska
4.0
4.0
WPConnector Poznań
UKB Kleks Szamotuły
46.43 
 7565Jan Adamczewski
Lech Apanas
7.0
4.0
WPBudowlani Poznań 46.22 
 7680Mieczysław Szczechowiak
Witold Szczepaniak
2.0
4.0
WPPolonia Nowy Tomyśl
 
46.21 
 77106Piotr Busse
Andrzej Syrek
18.0
12.0
WPMY PO-WA Poznań 46.10 
 7871Mieczysław Kańdulski
Marian Grzesiak
 
4.0
LBSBS 2 Międzyrzecz
SBS 1 Międzyrzecz
45.92 
 7943Sławomir Wójcik
Maciej Ogorzelski
1.5
 
DS
NZ
KS AZS PWR XIII Wrocław
 
45.83 
 8074Jerzy Roszak
Zygmunt Grzegorczyk
7.0
7.0
WPChaos Gniezno
Poznańska Asocjacja Brydżowa
45.67 
 8162Marek Parol
Dorota Gadaś
1.5
1.0
PM
MP
WIMPEL Gdańsk
Piki SM Kurdwanów Nowy Kraków
45.29 
 8237Bartosz Kaczmarek
Michał Kałczyński
1.0
1.0
WPDąbrówka GD I Poznań 45.19 
 8393Włodzimierz Reszelski
Roman Mączkowski
7.0
4.0
ZP
WP
RYSIE Szczecin
Alpol Poznań
45.00 
 8429Czesław Rekret
Agnieszka Ziomek
2.5
1.0
LBSushi Bar provincia Słubice
 
44.03 
 8514Lech Warwocki
Eugeniusz Furs
7.0
4.0
LD
WP
KDK 1 Kutno
KTB Konin
43.91 
 8695Bogumiła Jakubowska
Jarosław Bojko
2.0
7.0
WP  42.87 
 8724Jerzy Stefanowski
Andrzej Waligórski
2.5
2.5
WPAlpol Poznań
 
42.68 
 8841Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
2.5
2.0
WPAZS AE Poznań 41.73 
 89102Marek Janik
Michał Kanikowski
4.0
4.0
WPSokoły Poznań
Budowlani Poznań
41.69 
 9094Marian Kryger
Krzysztof Cywiński
2.5
2.5
ZPKS RZEMIEŚLNIK Gryfice 41.64 
 9190Krzysztof Kapturkiewicz
Krzysztof Tumielewicz
4.0
7.0
LBKO SM GRYMAS 2 Zielona Góra
 
41.59 
 9234Stanisław Wachel
Aleksander Skorupa
4.0
4.0
DSMKS Zakrzów Wrocław 41.52 
 9352Tadeusz Miesiąc
Michał Górny
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań 41.06 
 9411Jadwiga Nowak
Stanisław Drzymała
7.0
4.0
WPIOR I Poznań 40.30 
 9547Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
1.0
2.0
WP  38.38 
 9632Loretta Kałwa
Joanna Michalska
0.5
0.5
DSKS AZS PWR XIV Wrocław 36.87 
 9725Robert Maliszewski
Paweł Bagrowski
 
 
NZ  36.85 
 98109Ralf Wollenberg
Matthias Stenneken
0.5
0.5
LB  36.20 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-12-07 o 00:07:38