Mistrzostwa Polski Juniorów
Turniej par open 21-25
Wrocław, 21 października 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 Finał A
 126Natalia Sakowska
Piotr Butryn
7.0
7.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa 60.58120
 238Paweł Jassem
Piotr Zatorski
7.0
13.0
WP
DS
Dąbrówka Starka Poznań
COMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW
60.37100
 317Michał Kania
Jakub Wojcieszek
4.0
7.0
MA
WP
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
Dąbrówka Starka Poznań
59.3885
 419Hanna Zdanowicz
Anna Sztyber
2.5
2.5
MA  57.1275
 522Jan Betley
Maciej Sikora
4.0
7.0
MA  56.8068
 611Karol Gałązka
Piotr Kruszewski
4.0
4.0
MASpójnia II Warszawa 56.3764
 716Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
2.5
4.0
MA  55.3860
 829Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
2.5
4.0
WP
SL
Dąbrówka Poznań
BUKS MDK MOSM II Bytom
52.1056
 931Joanna Taczewska
Artur Wasiak
12.0
12.0
SLGKS Piast I Gliwice 51.6052
 1024Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
4.0
4.0
PM
WP
LOS Gdynia
Dąbrówka Poznań
50.9148
 Finał B
 135Maurycy Biernat
Łukasz Gaweł
4.0
4.0
WP
DS
 
ERBUD AZS PWR IX WROCŁAW
55.6344
 218Magdalena Holeksa
Marek Jarosz
4.0
2.5
SL
MP
GKS Piast I Gliwice
AZS AGH Kraków
52.3940
 315Bartłomiej Igła
Piotr Jassem
7.0
7.0
MP
WP
CKiS Skawina I
Connector Poznań
50.5236
 430Yan Shpuntou
Maciej Dąbrowski
2.5
2.5
LB
SL
OSiR 1 Skwierzyna
BUKS MDK MOSM II Bytom
50.1732
 536Mateusz Mroczkowski
Adam Śmieszkoł
7.0
4.0
DSRAG AZS PWR VII WROCŁAW 49.8528
 628Jan Grzeszczak
Maciej Bojarski
2.0
2.5
DS  48.68 
 740Maciej Bielawski
Grzegorz Jarząbek
4.0
4.0
DSRAG AZS PWR VII WROCŁAW 48.59 
 832Tomasz Hałat
Remigiusz Kaźmierczak
0.5
2.0
DS
WP
KS Gwardia V Strachota Wrocław
 
48.17 
 913Anna Jankowska
Michał Drankiewicz
1.0
0.5
DS  47.49 
 1012Ewa Maksymiuk
Martyna Ksyta
2.0
2.5
SW  47.37 
 1134Angelika Ferrer-Lopez
Kamila Wesołowska
4.0
4.0
MPCKiS Skawina I 47.35 
 1221Natalia Oleszek
Anna Puczyńska
1.5
2.0
MA  46.91 
 1327Tomasz Jochymski
Ilya Shpuntou
7.0
4.0
MA
LB
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
OSiR 1 Skwierzyna
46.47 
 1439Marcin Osmański
Piotr Tuczyński
2.5
12.0
PM
WP
 
Dąbrówka Starka Poznań
45.11 
 1523Simona Wesołowska
Agata Chojnicka
1.5
0.5
WP
PM
Dąbrówka Ladies Poznań
WILCZKI Gdańsk
44.23 
 1625Agnieszka Kamińska
Katarzyna Bąk
2.0
2.0
SLBUKS MDK MOSM II Bytom 43.45 
 1714Grzegorz Wadas
Dominik Dudzik
2.5
1.5
MPMPEC Tarnów 41.12 
 1833Mariusz Bocz
Krzysztof Kędzbok
1.5
1.5
SL  40.58 
 1937Aleksandra Górska
Piotr Witaszek
2.0
2.5
WP 
Dąbrówka Absolwent Poznań
39.65 
 2020Justyna Stachowiak
Dominik Malkowski
2.0
1.5
WPBudowlani Poznań 36.99 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-10-21 o 20:43:22