BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2011
III Kongresowy Turniej Par
Olsztyn, 1 października 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 188Rafał Jagniewski
Michał Kwiecień
18.0
24.0
WPKS UNIA WINKHAUS Leszno  63.00200233
 222Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
12.0
7.0
LD
MA
WZBS
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
  61.60192229
 387Jacek Trętowski
Dariusz Filipek
2.0
2.5
WMBSBS I Bartoszyce  61.09183225
 497Włodzimierz Buze
Sylwester Młynarczuk
18.0
18.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media
KBS Legionowianin
  59.80176222
 545Marta Janeczek
Andrzej Bunikowski
7.0
18.0
PMGdańskie Towarzystwo Brydżowe  59.32169220
 668Jan Rogowski
Grzegorz Probola
18.0
7.0
WMZORRO-11 Olsztyn
PREMAR Kasyno OSBS Olsztyn
  58.74162218
 765Wiesław Krzemieński
Filip Bieńkowski
12.0
4.0
WMZORRO-11 Olsztyn
GEOCONSTRUCT Olsztyn
  58.07155216
 8115Marek Kuczyński
Marek Klepacki
2.5
4.0
WMOSiR Lidzbark Warmiński  57.57148214
 923Jan Przygrodzki
Sławomir Czech
4.0
2.5
LUSYNERGIA LUBLIN
ROKiR RADZYŃ PODLASKI
  57.33141212
 1044Tomasz Pilch
Piotr Matkowski
18.0
7.0
SLSilesia-BBT Gliwice
Dźwig Szczyrk
  57.31135210
 11113Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
7.0
7.0
MAK2 Raszyn  57.17128208
 12112Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Bacik
18.0
7.0
SLKS ENERGETYK PKE Jaworzno
Silesia-EPK Gliwice
  56.29121206
 13114Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
4.0
7.0
MAK2 Raszyn  56.03114204
 1499Waldemar Burakowski
Przemysław Ślesicki
13.0
4.0
MANOWOGAMES Warszawa
4SPB Biuro Relklamy Honetsa Ciechanów
  55.91107202
 1578Andrzej Fronczak
Jerzy Sukow
18.0
7.0
WMSBS Pale Franki Elbląg  55.84101200
 16124Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
18.0
18.0
SLKS ENERGETYK PKE Jaworzno  55.8494198
 1783Ewa Miszewska
Mariusz Bartkowski
18.0
13.0
WP
MA
CONNECTOR Poznań
Spójnia - Vattenfall Warszawa
  55.4787196
 1828Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
7.0
12.0
WMVęgoria WCK Węgorzewo  54.9280194
 1936Mariusz Nowak
Piotr Nowicki
7.0
2.5
LDMasovia Płock  54.8473192
 2080Rafał Łuczak
Tomasz Rawicz
2.5
4.0
ZPMOSiK Dziwnów  54.5066190
 2146Paweł Chindelewicz
Sławomir Łojewski
12.0
4.0
MANOWOGAMES Warszawa
Singleton Warszawa
  54.5060188
 2254Jan Moszyński
Waldemar Skóra
13.0
7.0
LDWZBS
CKM Łódź
  54.4353186
 2335Roman Kierznowski
Kazimierz Omernik
18.0
18.0
WM
WP
SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  54.4146184
 2413Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
MASpójnia II Warszawa  54.1240182
 2584Julian Jurski
Mariusz Pater
7.0
7.0
KP
PM
Lambda Toruń
KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
  54.0339180
 26121Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
2.5
4.0
MAAZS UW Warszawa  54.0038178
 27120Natalia Sakowska
Piotr Butryn
7.0
7.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa  53.6637176
 28109Piotr Józefaciuk
Tomasz Nowacki
2.5
2.5
MAM.C.K. Milanówek  53.6136174
 2958Tomasz Winciorek
Bogdan Szulejewski
18.0
18.0
DS
MA
RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław
Spójnia - Vattenfall Warszawa
  53.5034172
 30123Edward Kaczmarek
Jacek Leśniczak
13.0
13.0
MP
WP
GOK Rożnów
KS Unia I Leszno
  53.4433170
 31107Mirosław Cichocki
Piotr Żurakowski
18.0
13.0
WMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo  53.2832168
 3251Paweł Jaworski
Robert Rychlicki
2.5
2.5
KPChemik Bydgoszcz  52.9831166
 3330Robert Stoliński
Adam Suwik
12.0
18.0
MAKB POLFA Warszawa
KRAJEWSKI Łowicz
  52.7530164
 3416Karol Kazanowski
Jarosław Kostrzewa
1.5
7.0
MAZięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team  52.7029162
 3562Andrzej Sasin
Jacek Leszczyłowski
2.0
1.5
MASingleton Warszawa  52.6827160
 3626Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
7.0
0.5
WM
PM
ZORRO-11 Olsztyn
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
  52.6826158
 37119Aleksander Mielczarek
Kacper Kacperski
1.5
1.5
MAK2 Delta Raszyn
AZS SGH Warszawa
  52.3525156
 38104Remigiusz Graczyk
Patryk Reszczyński
4.0
4.0
WMGutkowo Olsztyn
Warmia i Mazury Olsztyn
  52.3324154
 3996Marcin Czarniawski
Tomasz Małachowski
12.0
7.0
WMPRIM ETB Ełk  52.3223152
 4075Jan Adamczewski
Roman Kujawski
7.0
7.0
WPBudowlani Poznań  52.3022150
 4167Janusz Gomoliński
Sławomir Wrzosek
7.0
7.0
WMZORRO-11 Olsztyn  52.1620148
 4264Ireneusz Dzikowski
Andrzej Zaleski
18.0
4.0
PMANDRZEJKI Gdańsk  51.9719146
 4311Roman Wachowiak
Grzegorz Rojewski
18.0
12.0
KPChemik Megazec Bydgoszcz  51.9618144
 4420Sławomir Zawiślak
Marcin Krupowicz
19.0
18.0
WPKS UNIA WINKHAUS Leszno  51.7417142
 4556Włodzimierz Ilnicki
Stefan Cabaj
13.0
4.0
MASingleton Warszawa  51.7116140
 4682Marek Barylewski
Krzysztof Kurkiewicz
18.0
4.0
MA
PM
NOWOGAMES Warszawa
SDK Tczew
  51.6015138
 4734Adam Karczmarz
Kazimierz Dobrzyniecki
4.0
2.5
MATKKF Promyk Ciechanów
4SPB Biuro Relklamy Honetsa Ciechanów
  51.5713136
 4848Stanisław Gawryszczak
Krzysztof Krajewski
4.0
4.0
PDDolina Narwi Łomża  51.4512134
 49110Mirosław Wilga
Krzysztof Michalczyk
4.0
12.0
WMOlszewski Szczęsne
Leśnik Nowe Ramuki
  51.3911132
 5038Eugeniusz Seichter
Waldemar Sroczyński
7.0
4.0
KP
MP
BTG Bydgoszcz
GOK Rożnów
  51.3410130
 5157Michał Zbieranek
Piotr Ciak
4.0
4.0
WMSM Odrodzenie Szczytno
Gutkowo Olsztyn
  51.349128
 5272Krzysztof Kotorowicz
Zdzisław Ingielewicz
19.0
4.0
MAASKO-TECH Spójnia Warszawa  51.188126
 5376Andrzej Klik
Paweł Starnawski
7.0
4.0
MAKS Wesoła Warszawa
SBS KOZIOŁ Warszawa
  51.046124
 5418Jarosław Łaszczuk
Andrzej Kozikowski
2.5
12.0
LDA-Media SIERADZ
WZBS
  50.845122
 5533Andrzej Wilemski
Radosław Szczepański
4.0
18.0
KPJantar Toruń  50.814120
 56117Ireneusz Jagielski
Janusz Wróblewski
4.0
7.0
WMGEOCONSTRUCT Olsztyn
Leśnik Nowe Ramuki
  50.793118
 5712Jerzy Żebrowski
Wiesław Sienkiewicz
1.5
4.0
SW
PD
ŚZBS Kielce
Dolina Narwi Łomża
  50.782116
 5847Piotr Witkowski
Bogdan Kuliński
7.0
13.0
MA
WM
Okręgowa Izba Lekarska Warszawa
ZORRO-11 Olsztyn
  50.76 114
 5985Ireneusz Cybulski
Anna Michniewicz
1.0
1.0
MANETFRIENDS  50.66 112
 6050Piotr Kołuda
Tomasz Ukraiński
13.0
12.0
WP
PK
CONNECTOR Poznań
Elektromontaż Rzeszów
  50.28 110
 6160Sławomir Rokicki
Edmund Czubak
7.0
7.0
MAKS Wesoła Warszawa
Singleton Warszawa
  50.26 108
 6215Paweł Zubiel
Maciej Szalewicz
4.0
2.0
LDCKM Łódź  50.26 106
 63106Jan Gorczyca
Paweł Turlejski
2.5
2.0
WMDAJTKI BC Olsztyn
 
  50.22 104
 6421Iwona Czajka
Renata Dancewicz
4.0
4.0
MASpójnia - Vattenfall Warszawa
Singleton Warszawa
  50.17 102
 6566Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.0
4.0
OPPROGRES Kędzierzyn Koźle  50.05 100
 6686Andrzej Rozum
Mirosław Łopaciuk
 
2.0
NZ
MA
 
SBS KOZIOŁ Warszawa
  50.01 98
 6749Antoni Sękowski
Marek Niesłuchowski
18.0
4.0
PMALFA Gdynia
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
  49.98 96
 6839Bartłomiej Kamelski
Marek Kamelski
4.0
2.0
KP
MA
PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz
PTC T-Mobile Bridge Team Warszawa
  49.85 94
 6993Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
4.0
4.0
MAGOK Bielsk  49.80 92
 70102Krzysztof Sikorski
Sławomir Henclik
18.0
18.0
PMANDRZEJKI Gdańsk  49.52 90
 7161Dariusz Zieliński
Jacek Przybyś
2.5
2.5
LUFRYDERYK LUBLIN
TKKF CHEMIK PUŁAWY
  49.05 88
 7289Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Nawrocki
12.0
12.0
LD
MA
WZBS
Spójnia II Warszawa
  48.95 86
 7392Piotr Walczak
Dominik Filipowicz
18.0
12.0
WPCONSUS Kalisz  48.82 84
 7498Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
7.0
12.0
MAK2 OLDERSI Raszyn  48.66 82
 7537Kazimierz Falkowski
Piotr Sobczak
4.0
4.0
MAINTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock
GOK Bielsk
  48.61 80
 7614Mirosław Makatrewicz
Grzegorz Deptuła
7.0
4.0
WMOSiR Lidzbark Warmiński  48.46 78
 7725Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
7.0
7.0
ZPPOGOŃ Połczyn Zdrój
Bydgoski Klub Brydżowy
  48.43 76
 7874Wojciech Biegajło
Bogusław Pawszak
13.0
12.0
MAKS Wesoła Warszawa
Singleton Warszawa
  48.32 74
 7924Ryszard Karp
Janusz Kowalówka
7.0
4.0
WMPRIM ETB Ełk -0.30 47.84 72
 80108Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Niewiadomski
2.0
4.0
MATKKF Promyk Ciechanów  47.71 70
 8169Adam Kozłowski
Adolf Bocheński
12.0
12.0
LB
WM
GSBS Kart-EL Gorzów
OSiR Lidzbark Warmiński
  47.61 68
 8240Jacek Ciechomski
Przemysław Janiszewski
18.0
18.0
MA
WM
Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
  47.20 66
 8329Bogdan Lesiński
Janusz Borowiński
4.0
12.0
WMSM Odrodzenie Szczytno  47.09 64
 8427Wanda Jakubowska
Jarosław Pogorzelski
1.5
0.5
PD   47.01 62
 8531Jakub Kowalczyk
Edmund Reczuga
4.0
4.0
WMGEOCONSTRUCT Olsztyn
Gutkowo Olsztyn
  46.90 60
 8663Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
4.0
18.0
PMSDK Tczew  46.86 58
 8790Tomasz Stopierzyński
Paweł Abramski
4.0
4.0
WMWarmia i Mazury Olsztyn
Kasyno Juniorzy Olsztyn
  46.41 56
 88103Krzysztof Buzała
Marek Niemir
2.5
0.5
WPDąbrówka Remondis Poznań
ZEC Karolin
  46.17 54
 8973Lech Sadoś
Waldemar Radziak
12.0
12.0
WP
MA
KTB Konin
NOWOGAMES Warszawa
  46.14 52
 9077Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice  46.14 50
 9159Dariusz Bogucki
Mariusz Brewiak
12.0
12.0
PMANDRZEJKI BIS Gdańsk
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
  45.72 48
 9219Jan Janiak
Andrzej Dzikowski
7.0
4.0
WMNarie Morąg
ZORRO-11 Olsztyn
  45.61 46
 93122Józef Kamiński
Zbigniew Ziemba
7.0
2.5
WMBiofaktor Giżycko  45.50 44
 9443Sebastian Wybranowski
Adam Wszeborowski
2.0
2.5
PDDolina Narwi Łomża  45.47 42
 9591Tadeusz Bastek
Marek Falkowski
2.5
2.5
WMDAJTKI BC Olsztyn  45.22 40
 9671Arkadiusz Majcher
Piotr Łukianiuk
4.0
1.5
MAAZS UW Warszawa
AZS UW ROZJAZD Warszawa
  45.20 38
 9770Iwona Sarkowska
Bogdan Warchałowski
0.5
 
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko  45.07 36
 9879Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
2.5
4.0
WMBSBS I Bartoszyce  44.33 34
 9955Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
4.0
4.0
LU
MA
SYNERGIA LUBLIN
KB POLFA Warszawa
  44.12 32
 10041Zygmunt Kuczyński
Paulina Klimentowska
7.0
4.0
MAMKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
KB POLFA Warszawa
  43.60 30
 101116Józef Rzepka
Piotr Strzelczyk
4.0
4.0
MAINTER-MLECZ Warszawa
WOSiR Wyszków
  43.03 28
 10253Marek Błaszkowski
Witold Turant
2.5
18.0
LD 
CKM Łódź
  43.01 26
 103118Piotr Mazur
Mirosław Doroszuk
4.0
7.0
WMKasyno Juniorzy Olsztyn
SM Odrodzenie Szczytno
  42.81 24
 104100Tomasz Kuś
Krzysztof Trunowicz
2.5
2.0
WMGEOCONSTRUCT Olsztyn  42.24 22
 105111Alina Gudecka
Janina Biała
1.0
1.0
WMZORRO-11 Olsztyn  41.68 20
 10695Zdzisław Pasek
Paweł Ciesieński
4.0
2.5
WMKasyno Juniorzy Olsztyn
KCK Kętrzyn
  40.86 18
 107101Zbigniew Łukaszuk
Dariusz Prawdzik
7.0
7.0
WMCzarni Olecko
PRIM ETB Ełk
  40.47 16
 10817Dariusz Zieliński
Zdzisław Jędrzejczak
2.5
2.5
PMMERITUM Gdańsk
CKiS I Pruszcz Gdański
  40.16 14
 10994Grzegorz Lasocki
Sławomir Dytkowski
4.0
2.5
WMGEOCONSTRUCT Olsztyn  38.46 12
 11052Andrzej Daszczuk
Jerzy Bludau
1.0
1.5
WMZORRO-11 Olsztyn
DAJTKI BC Olsztyn
  36.56 10
 11132Rafał Maszenda
Jerzy Maszenda
1.0
1.5
MAGOK Bielsk II  36.41 8
 11242Jerzy Słomski
Wiesław Skupiński
2.0
2.0
MAGOK Bielsk II  34.01 6
 113105Zenon Darmaszek
Piotr Piotrowski
2.5
2.5
LDDalkia - PSBS Łódź
CKM Łódź
  25.13 4
 11481Kazimierz Rajski
Zenon Zielka
2.0
0.5
PMGdańskie Towarzystwo Brydżowe
 
  21.46 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-10-01 o 20:06:47