IV Kongresowy Turniej Par o Puchar Prezesa Warmińskiego Banku Spółdzielczego
Olsztyn, 2 października 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 172Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
18.0
18.0
PMANDRZEJKI Gdańsk 64.8037133
 214Robert Stoliński
Adam Suwik
12.0
18.0
@KB POLFA Warszawa
KRAJEWSKI Łowicz
62.6435129
 351Kazimierz Omernik
Roman Kierznowski
18.0
18.0
WP
WM
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
61.6232125
 473Adam Kozłowski
Adolf Bocheński
12.0
12.0
@GSBS Kart-EL Gorzów
OSiR Lidzbark Warmiński
60.9630122
 511Andrzej Fronczak
Sławomir Wrzosek
18.0
7.0
@SBS Pale Franki Elbląg
ZORRO-11 Olsztyn
60.8928120
 640Paweł Abramski
Tomasz Stopierzyński
4.0
4.0
@Kasyno Juniorzy Olsztyn
Warmia i Mazury Olsztyn
60.8725118
 720Jan Rogowski
Grzegorz Probola
18.0
7.0
WMZORRO-11 Olsztyn
PREMAR Kasyno OSBS Olsztyn
59.2423116
 867Julian Jurski
Mariusz Pater
7.0
7.0
KP
PM
Lambda Toruń
KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
58.5221114
 969Kazimierz Falkowski
Piotr Sobczak
4.0
4.0
@INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock
GOK Bielsk
57.9819112
 1036Włodzimierz Buze
Sylwester Młynarczuk
18.0
18.0
@Autostrada Eksploatacja & 2S Media
KBS Legionowianin
56.3816110
 1146Grzegorz Lasocki
Edmund Reczuga
4.0
4.0
@GEOCONSTRUCT Olsztyn
Gutkowo Olsztyn
55.8014108
 1239Filip Bieńkowski
Wiesław Krzemieński
4.0
12.0
WMGEOCONSTRUCT Olsztyn
ZORRO-11 Olsztyn
55.5512106
 1360Henryk Guściora
Bernard Pszczoła
2.5
7.0
@GEOCONSTRUCT Olsztyn
Leśnik Nowe Ramuki
55.3510104
 1447Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
7.0
0.5
@ZORRO-11 Olsztyn
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
54.768102
 1550Włodzimierz Ilnicki
Stefan Cabaj
13.0
4.0
MASingleton Warszawa 54.647100
 1655Bartłomiej Kamelski
Marek Kamelski
4.0
2.0
@PAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz
PTC T-Mobile Bridge Team Warszawa
54.60798
 1738Jacek Gackowski
Mariusz Arutiunianc
7.0
7.0
@Bydgoski Klub Brydżowy
POGOŃ Połczyn Zdrój
54.38796
 1830Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
12.0
7.0
@Okręgowa Izba Lekarska Warszawa 54.37694
 1953Iwona Czajka
Bogdan Szulejewski
4.0
18.0
@Spójnia - Vattenfall Warszawa 54.28692
 2063Marek Barylewski
Krzysztof Kurkiewicz
18.0
4.0
MA
PM
NOWOGAMES Warszawa
SDK Tczew
54.20690
 2125Janina Kulińska
Bogdan Kuliński
4.0
13.0
@ZORRO-11 Olsztyn 54.15588
 2235Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
4.0
18.0
@SDK Tczew 53.86586
 2349Iwona Sarkowska
Bogdan Warchałowski
0.5
 
@MKS Nysa-Kluk Kłodzko 53.78484
 2432Andrzej Sasin
Jacek Leszczyłowski
2.0
1.5
@Singleton Warszawa 53.15482
 2557Paweł Turlejski
Jan Gorczyca
2.0
2.5
@ 
DAJTKI BC Olsztyn
53.12480
 2661Jarosław Kostrzewa
Karol Kazanowski
7.0
1.5
@Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team 53.00378
 2731Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
2.5
4.0
@BSBS I Bartoszyce 52.23376
 2819Witold Turant
Marek Błaszkowski
18.0
2.5
LDCKM Łódź
 
52.20274
 2942Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.0
4.0
OPPROGRES Kędzierzyn Koźle 51.77272
 3021Ireneusz Dzikowski
Andrzej Zaleski
18.0
4.0
@ANDRZEJKI Gdańsk 51.04270
 3143Marta Janeczek
Andrzej Bunikowski
7.0
18.0
@Gdańskie Towarzystwo Brydżowe 50.78168
 3262Józef Rzepka
Piotr Strzelczyk
4.0
4.0
MAINTER-MLECZ Warszawa
WOSiR Wyszków
50.43166
 3365Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
7.0
12.0
@K2 OLDERSI Raszyn 50.21 64
 3454Ewa Tutaj
Andrzej Tutaj
2.5
4.0
@Gutkowo Olsztyn 50.01 62
 3534Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
4.0
4.0
LU
MA
SYNERGIA LUBLIN
KB POLFA Warszawa
49.68 60
 3626Mirosław Wilga
Jan Janiak
4.0
7.0
@Olszewski Szczęsne
Narie Morąg
49.45 58
 3737Jacek Przybyś
Dariusz Zieliński
2.5
2.5
LUTKKF CHEMIK PUŁAWY
FRYDERYK LUBLIN
49.36 56
 3818Janusz Wróblewski
Ireneusz Jagielski
7.0
4.0
WMLeśnik Nowe Ramuki
GEOCONSTRUCT Olsztyn
49.26 54
 3948Paweł Jaworski
Robert Rychlicki
2.5
2.5
@Chemik Bydgoszcz 49.16 52
 4027Mirosław Makuch
Stefan Dąbrowski
1.5
1.0
WMDAJTKI BC Olsztyn 49.11 50
 4123Piotr Kołuda
Tomasz Ukraiński
13.0
12.0
@CONNECTOR Poznań
Elektromontaż Rzeszów
48.66 48
 4217Piotr Ciak
Michał Zbieranek
4.0
4.0
@Gutkowo Olsztyn
SM Odrodzenie Szczytno
48.36 46
 4352Włodzimierz Sobczak
Jarosław Mróz
1.0
1.5
@SBS KOZIOŁ Warszawa
 
48.16 44
 4445Jan Przygrodzki
Sławomir Czech
4.0
2.5
@SYNERGIA LUBLIN
ROKiR RADZYŃ PODLASKI
47.60 42
 4524Dariusz Bogucki
Mariusz Brewiak
12.0
12.0
@ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
47.35 40
 4674Waldemar Radziak
Lech Sadoś
12.0
12.0
MA
WP
NOWOGAMES Warszawa
KTB Konin
47.09 38
 4713Wiesław Sienkiewicz
Jerzy Żebrowski
4.0
1.5
PD
SW
Dolina Narwi Łomża
ŚZBS Kielce
47.04 36
 4841Andrzej Daszczuk
Jerzy Bludau
1.0
1.5
WMZORRO-11 Olsztyn
DAJTKI BC Olsztyn
46.37 34
 4916Marek Kuczyński
Marek Klepacki
2.5
4.0
@OSiR Lidzbark Warmiński 46.25 32
 5071Ireneusz Cybulski
Anna Michniewicz
1.0
1.0
@NETFRIENDS 45.71 30
 5115Zygmunt Kuczyński
Paulina Klimentowska
7.0
4.0
@MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
KB POLFA Warszawa
44.14 28
 5228Remigiusz Graczyk
Patryk Reszczyński
4.0
4.0
@Gutkowo Olsztyn
Warmia i Mazury Olsztyn
44.08 26
 5368Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
4.0
 
@GOK Bielsk
 
43.44 24
 5444Jan Moszyński
Waldemar Skóra
13.0
7.0
@WZBS
CKM Łódź
42.85 22
 5559Wanda Jakubowska
Jarosław Pogorzelski
1.5
0.5
@  41.18 20
 5622Jacek Komodziński
Henryk Komodziński
2.0
 
@BSBS II Bartoszyce
 
40.84 18
 5764Rafał Maszenda
Jerzy Maszenda
1.0
1.5
@GOK Bielsk II 39.78 16
 5829Henryk Bałtronowicz
Ryszard Piotrowicz
 
 
NZ  39.63 14
 5912Alina Gudecka
Wiesław Podlecki
1.0
0.5
WMZORRO-11 Olsztyn
PREMAR Kasyno OSBS Olsztyn
38.27 12
 6066Dariusz Zieliński
Zdzisław Jędrzejczak
2.5
2.5
@MERITUM Gdańsk
CKiS I Pruszcz Gdański
36.89 10
 6156Andrzej Klik
Paweł Starnawski
7.0
4.0
MAKS Wesoła Warszawa
SBS KOZIOŁ Warszawa
36.86 8
 6258Janina Biała
Jerzy Uscki
1.0
0.5
WMZORRO-11 Olsztyn 35.35 6
 6333Leszek Pęcherzewski
Jadwiga Pęcherzewska
4.0
0.5
@GOK Bielsk 34.64 4
 6470Wiesław Skupiński
Jerzy Słomski
2.0
2.0
@GOK Bielsk II 31.54 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-10-02 o 13:54:40