II Kongresowy Turniej Par o Puchar Firmy Budowlanej SEWIL
Olsztyn, 30 września 2011

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynikPKLPDF
 155Adam Kozłowski
Adolf Bocheński
12.0
12.0
@GSBS Kart-EL Gorzów
OSiR Lidzbark Warmiński
69.0041153
 220Andrzej Fronczak
Sławomir Wrzosek
18.0
7.0
@SBS Pale Franki Elbląg
ZORRO-11 Olsztyn
62.0039149
 322Bogdan Szulejewski
Iwona Czajka
18.0
4.0
@Spójnia - Vattenfall Warszawa 61.0036145
 433Tomasz Winciorek
Renata Dancewicz
18.0
4.0
@RUCH SA - AZS Polit.I Wrocław
Singleton Warszawa
57.0034142
 570Filip Bieńkowski
Wiesław Krzemieński
4.0
12.0
WMGEOCONSTRUCT Olsztyn
ZORRO-11 Olsztyn
55.0032140
 613Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
7.0
0.5
@ZORRO-11 Olsztyn
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
54.0030138
 717Iwona Zielińska
Aleksander Marciniak
 
4.0
@ 
GOK Bielsk
45.0028136
 863Grzegorz Probola
Jan Rogowski
7.0
18.0
WMPREMAR Kasyno OSBS Olsztyn
ZORRO-11 Olsztyn
41.0025133
  69Kazimierz Falkowski
Piotr Sobczak
4.0
4.0
@INTERBUD - Jarosław Szczygieł Płock
GOK Bielsk
41.0025133
 1011Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
7.0
7.0
@K2 Raszyn 38.0019128
  47Krzysztof Sikorski
Sławomir Henclik
18.0
18.0
PMANDRZEJKI Gdańsk 38.0019128
  51Ireneusz Jagielski
Janusz Wróblewski
4.0
7.0
WMGEOCONSTRUCT Olsztyn
Leśnik Nowe Ramuki
38.0019128
 1316Kazimierz Omernik
Roman Kierznowski
18.0
18.0
@DĄBRÓWKA STARKA Poznań
SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
37.0015124
 1483Jan Przygrodzki
Sławomir Czech
4.0
2.5
@SYNERGIA LUBLIN
ROKiR RADZYŃ PODLASKI
35.0013122
 1514Julian Jurski
Mariusz Pater
7.0
7.0
KP
PM
Lambda Toruń
KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
30.0010120
 1615Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
4.0
7.0
@OSiR Lidzbark Warmiński 29.009118
 1726Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
18.0
7.0
@Dom Kredytowy NOTUS Warszawa
Singleton Warszawa
28.008115
  30Piotr Żurakowski
Jan Janiak
13.0
7.0
@SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
Narie Morąg
28.008115
 1965Piotr Ciak
Michał Zbieranek
4.0
4.0
@Gutkowo Olsztyn
SM Odrodzenie Szczytno
25.008112
 2039Wiesław Sienkiewicz
Jerzy Żebrowski
4.0
1.5
PD
SW
Dolina Narwi Łomża
ŚZBS Kielce
23.007110
 2137Jan Moszyński
Waldemar Skóra
13.0
7.0
@WZBS
CKM Łódź
21.007107
  76Marta Maj-Rudnicka
Łukasz Golder
12.0
4.0
@WZBS
GKS Piast I Gliwice
21.007107
 2327Janusz Borowiński
Bogdan Lesiński
12.0
4.0
@SM Odrodzenie Szczytno 18.006104
 2432Robert Stoliński
Adam Suwik
12.0
18.0
@KB POLFA Warszawa
KRAJEWSKI Łowicz
16.006101
  46Paweł Zubiel
Maciej Szalewicz
4.0
2.0
@CKM Łódź 16.006101
 2684Dariusz Bogucki
Mariusz Brewiak
12.0
12.0
@ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
15.00598
 2761Paweł Jaworski
Robert Rychlicki
2.5
2.5
@Chemik Bydgoszcz 11.00596
 2845Marek Kuczyński
Marek Klepacki
2.5
4.0
@
WM
OSiR Lidzbark Warmiński 10.00493
  62Tomasz Ukraiński
Piotr Kołuda
12.0
13.0
@Elektromontaż Rzeszów
CONNECTOR Poznań
10.00493
 3012Paweł Turlejski
Jan Gorczyca
2.0
2.5
@ 
DAJTKI BC Olsztyn
9.00389
  25Jacek Przybyś
Dariusz Zieliński
2.5
2.5
LUTKKF CHEMIK PUŁAWY
FRYDERYK LUBLIN
9.00389
 3279Piotr Walczak
Dominik Filipowicz
18.0
12.0
WPCONSUS Kalisz 8.00386
 3321Włodzimierz Buze
Sylwester Młynarczuk
18.0
18.0
@Autostrada Eksploatacja & 2S Media
KBS Legionowianin
7.00283
  71Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
12.0
2.5
@WZBS
A-Media SIERADZ
7.00283
 3541Wiesław Skupiński
Jerzy Słomski
2.0
2.0
MAGOK Bielsk II 6.00279
  75Andrzej Klik
Paweł Starnawski
7.0
4.0
MAKS Wesoła Warszawa
SBS KOZIOŁ Warszawa
6.00279
 3736Tomasz Kuś
Krzysztof Trunowicz
2.5
2.0
@GEOCONSTRUCT Olsztyn 3.00176
 3842Marek Barylewski
Krzysztof Kurkiewicz
18.0
4.0
MA
PM
NOWOGAMES Warszawa
SDK Tczew
2.00 74
 3977Krzysztof Michalczyk
Mirosław Wilga
12.0
4.0
WMLeśnik Nowe Ramuki
Olszewski Szczęsne
-3.00 72
 4078Włodzimierz Ilnicki
Stefan Cabaj
13.0
4.0
MASingleton Warszawa -4.00 70
 4128Tomasz Stopierzyński
Paweł Abramski
4.0
4.0
@Warmia i Mazury Olsztyn
Kasyno Juniorzy Olsztyn
-5.00 68
 4218Patryk Reszczyński
Remigiusz Graczyk
4.0
4.0
@Warmia i Mazury Olsztyn
Gutkowo Olsztyn
-8.00 66
 4380Marek Błaszkowski
Witold Turant
2.5
18.0
LD 
CKM Łódź
-9.00 64
 4444Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
4.0
4.0
@SYNERGIA LUBLIN
KB POLFA Warszawa
-13.00 62
 4538Agata Chojnicka
Marcin Palmowski
0.5
2.0
@WILCZKI PG Gdańsk
 
-15.00 59
  49Jacek Leszczyłowski
Andrzej Sasin
1.5
2.0
@Singleton Warszawa -15.00 59
 4750Mirosław Cichocki
Andrzej Tutaj
18.0
4.0
@SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
Gutkowo Olsztyn
-16.00 55
  67Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
0.5
4.0
@GOK Bielsk -16.00 55
 4943Mirosław Doroszuk
Piotr Mazur
7.0
4.0
@SM Odrodzenie Szczytno
Kasyno Juniorzy Olsztyn
-19.00 52
 5068Anna Michniewicz
Ireneusz Cybulski
1.0
1.0
@NETFRIENDS -23.00 50
 5153Wanda Jakubowska
Jarosław Pogorzelski
1.5
0.5
@  -24.00 48
 5274Jan Adamczewski
Roman Kujawski
7.0
7.0
WPBudowlani Poznań -25.00 46
 5373Dariusz Zieliński
Zdzisław Jędrzejczak
2.5
2.5
@MERITUM Gdańsk
CKiS I Pruszcz Gdański
-26.00 44
 5435Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
2.5
4.0
@BSBS I Bartoszyce -29.00 41
  40Grzegorz Lasocki
Wiesław Podlecki
4.0
0.5
WMGEOCONSTRUCT Olsztyn
PREMAR Kasyno OSBS Olsztyn
-29.00 41
 5656Jan Stańczak
Edmund Reczuga
7.0
4.0
@Narie Morąg
Gutkowo Olsztyn
-30.00 38
 5723Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
18.0
7.0
@Gdańskie Towarzystwo Brydżowe -31.00 35
  82Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
4.0
18.0
@SDK Tczew -31.00 35
 5954Sławomir Dytkowski
Grzegorz Wanat
2.5
 
@GEOCONSTRUCT Olsztyn
 
-34.00 32
 6019Andrzej Zaleski
Ireneusz Dzikowski
4.0
18.0
@ANDRZEJKI Gdańsk -36.00 30
 6131Andrzej Daszczuk
Jerzy Bludau
1.0
1.5
WMZORRO-11 Olsztyn
DAJTKI BC Olsztyn
-37.00 27
  64Zdzisław Pasek
Zygmunt Duk
4.0
2.5
WMKasyno Juniorzy Olsztyn
DAJTKI BC Olsztyn
-37.00 27
 6324Piotr Witkowski
Bogdan Kuliński
7.0
13.0
@Okręgowa Izba Lekarska Warszawa
ZORRO-11 Olsztyn
-38.00 24
 6458Iwona Sarkowska
Bogdan Warchałowski
0.5
 
@MKS Nysa-Kluk Kłodzko -39.00 22
 6572Lech Sadoś
Waldemar Radziak
12.0
12.0
WP
MA
KTB Konin
NOWOGAMES Warszawa
-41.00 20
 6652Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.0
4.0
@PROGRES Kędzierzyn Koźle -48.00 18
 6734Karol Kazanowski
Jarosław Kostrzewa
1.5
7.0
@Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team -56.00 16
 6859Józef Rzepka
Piotr Strzelczyk
4.0
4.0
MAINTER-MLECZ Warszawa
WOSiR Wyszków
-58.00 14
 6957Janusz Kowalówka
Ryszard Karp
4.0
7.0
WMPRIM ETB Ełk -59.00 12
 7066Włodzimierz Sobczak
Jarosław Mróz
1.0
1.5
@SBS KOZIOŁ Warszawa
 
-65.00 10
 7160Henryk Bałtronowicz
Ryszard Piotrowicz
 
 
NZ  -68.00 8
 7229Adam Wróblewski
Łukasz Wróblewski
 
 
WM 
ZORRO-11 Olsztyn
-112.00 5
  81Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
7.0
12.0
@K2 OLDERSI Raszyn-112.00 5
 7448Janina Biała
Leonard Januszko
1.0
2.5
WMZORRO-11 Olsztyn
Kasyno Olsztyn
-124.00 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-10-02 o 09:21:59