X Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Par Mikstowych

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 112Urszula Kędzierska
Wojciech Kaźmierczak
4.0
7.0
KJ 
MAK2 Delta Raszyn
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
64.1336
 211Danuta Kazmucha
Cezary Serek
7.0
7.0
KJ 
 
WPConnector Poznań
CONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań
62.6833
 324Anna Sarniak
Sławomir Kolarz
18.0
4.0

 
WP
MA
Connector Poznań
 
60.9430
 435Ewa Mielcarzewicz
Stanisław Janik
4.0
12.0
KS 
 
WPSystem Poznań
GIFT Bridge Club Poznań
58.4827
 541Cathy Bałdysz
Piotr Zatorski
13.0
13.0

WP
DS
Connector Poznań
COMFORTSA -AZS PWR IV Wrocław
58.3324
 621Beata Pacak
Mariusz Grabowski
1.5
7.0

 
DS
KP
PROMOST KS AZS PWR X Wrocław
Blotka Świecie
56.9621
 757Marta Ostrowska
Paweł Jassem
4.0
13.0

WP 
CONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań
56.6718
 829Jadwiga Nowak
Michał Kanikowski
7.0
4.0
KN 
WPIOR II Poznań
TB Budowlani Poznań
56.2314
  43Grażyna Busse
Piotr Busse
7.0
18.0

 
WPPO-WA Poznań 56.2314
 1051Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
4.0
7.0

 
MAK2 Raszyn 56.099
 1137Barbara Rosłon
Michał Klukowski
2.5
7.0
KJ 
WP
DS
 
COMFORTSA -AZS PWR IV Wrocław
54.937
 1249Izabela Weinhold
Kacper Kacperski
4.0
2.0
KJ 
SL
MA
BUKS MDK MOSM II Bytom
K2 Delta Raszyn
54.577
 1328Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
7.0
19.0
KJ 
 
WPConnector Poznań
CONSUS CARBON Kalisz
53.556
 1420Jolanta Ziętara
Rafał Junik
4.0
4.0

 
WPBudowlani Chodzież 53.486
 1513Maria Tomczewska
Łukasz Kalbarczyk
7.0
4.0

 
PM
MA
  53.335
 1658Kamila Szczepańska
Andrzej Kozikowski
7.0
12.0

 
MA
LD
 
KDK1 Kutno
52.755
 1725Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
 
 

 
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra 52.394
  32Justyna Stachowiak
Tomasz Kluz
2.0
7.0
KJ 
 
WP
MP
GIFT Bridge Club Poznań
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
52.394
 1950Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
KJ 
SLGKS Piast I Gliwice 51.963
 2042Zofia Mikołajczyk
Kazimierz Omernik
2.5
18.0

WP
PM
 
ANDRZEJKI Gdańsk
51.883
 2117Grażyna Brewiak
Adam Błachnio
18.0
7.0

 
WP
KP
Connector Poznań
Konkret Chełmno
51.592
 2223Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
KS 
MASpójnia II Warszawa 51.452
 2339Magda Budzyńska
Maciej Bielawski
1.5
4.0
KJ 
MA
ZP
 
ZOIM Szczecin
51.381
 2456Justyna Stankiewicz
Piotr Jassem
2.5
7.0
KJ 
 
WPDąbrówka MBIT Solutions Poznań 50.581
 2559Halina Klukowska
Edmund Czubak
7.0
7.0

 
DS
MA
KS AZS PWR III Wrocław
Singleton Warszawa
49.64 
 2627Ewa Miszewska
Stanisław Zakrzewski
18.0
12.0

 
WPPO-WA Poznań 49.06 
 2744Beata Buczkowska-Linke
Józef Grewling
2.5
4.0

 
WPZiemowit II Złotów
Philips Piła
48.19 
  48Małgorzata Augustyn
Adam Peszke
0.5
2.5

 
WPSystem Poznań 48.19 
 2952Aleksandra Jarosz
Ilya Shpuntou
4.0
7.0
KJ 
WPDąbrówka Senior Poznań 47.97 
 3026Aleksandra Graczyńska
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
KN 
WPKopernik Poznań
IOR II Poznań
47.90 
 3116Ewa Waśkiewicz
Zbigniew Halat
2.0
12.0

 
MA
LB
ATUT Płock
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 1
47.39 
 3214Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Krzysztof Jassem
4.0
24.0

 
WP
KP
GIFT Bridge Club Poznań
Konkret Chełmno
47.32 
  19Barbara Falkowska
Henryk Duszyński
4.0
2.0
KN 
PM
WP
 
Kopernik Poznań
47.32 
 3447Paulina Klimentowska
Zygmunt Kuczyński
7.0
7.0

MAK2 - Oldersi Raszyn
 
46.88 
 3534Simona Wesołowska
Jerzy Roszak
1.5
7.0
KJ 
WPIOR III Poznań
Chaos Gniezno
46.38 
 3653Marta Maj-Rudnicka
Jarosław Łaszczuk
12.0
4.0

 
LDKDK1 Kutno
A-Media Sieradz
46.30 
 3746Mirosława Miętkiewska
Ryszard Grzybowski
2.0
2.0
KS 
WPOlimp II Poznań 45.65 
 3860Jolanta Jacoszek
Marek Bukowski
2.0
4.0

 
WPZiemowit Złotów
Philips Piła
44.86 
 3938Joanna Małecka
Mirosław Małecki
2.0
7.0
KJ 
 
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl 44.42 
 4030Dorota Iwońska
Mariusz Jacoszek
1.5
0.5

 
WPJagiellonka Piła
Ziemowit Złotów
44.20 
 4136Alicja Stefanowska
Piotr Tyranowski
2.5
4.0

WPAlpol Poznań 43.48 
 4231Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
1.5
2.0

 
WP  42.54 
 4354Aleksandra Górska
Piotr Tuczyński
2.0
12.0
KJ 
WP 
CONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań
41.81 
 4440Halina Święch
Hieronim Nowacki
4.0
4.0
KS 
MP
WP
Światowid Kraków
TB Budowlani Poznań
41.74 
 4533Anna Kulesza
Tomasz Libich
 
 
 
 
NZ  40.22 
 4615Hanna Sobczuk
Stefan Żuberek
1.0
4.0

WPPAB Poznań
Alpol Poznań
39.86 
 4718Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
7.0
7.0

MAGLKS Nadarzyn-Bogorya II 38.99 
 4822Ewa Krakówka
Zygfryd Banecki
 
2.5
 
NZ
WP
 
Karo Poznań
36.74 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-11-24 o 20:40:30