OTP Memoriał Irka Nowaka

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKL
 143Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
18.0
19.0
DSRUCH SA AZS PWR I Wrocław  60.39100
 2108Jarosław Ostrowski
Wojciech Kaźmierczak
13.0
7.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa  60.1596
 379Robert Księżopolski
Bernard Jadczak
4.0
7.0
DS 
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
  59.6791
 476Stanisław Zakrzewski
Ewa Miszewska
12.0
18.0
WPPO-WA Poznań  59.6687
 559Przemysław Teleszyński
Waldemar Skóra
12.0
7.0
LDJagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź
CKM Łódź
  58.8084
 6109Paweł Jassem
Michał Nowosadzki
13.0
19.0
WPCONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań
CONSUS CARBON Kalisz
  58.5480
 721Adam Kozłowski
Michał Lewiński
12.0
12.0
LBKart-El Gorzów  58.1376
 887Tomasz Włodarczak
Jerzy Sieracki
7.0
7.0
WPKS UNIA Leszno  57.6373
 965Roman Grzelak
Jerzy Michałek
7.0
18.0
SLKONSTANTA Bielsko-Biała  57.5169
 1047Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
12.0
4.0
LDKDK1 Kutno
A-Media Sieradz
  56.5066
 1188Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
12.0
7.0
WPGIFT Bridge Club Poznań
Oaza Kórnik
-0.10 55.4962
 1290Marcin Woźniak
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
7.0
WPGIFT Bridge Club Poznań  55.4458
 13117Rafał Gardzielewski
Paweł Kolwicz
7.0
7.0
WP   55.4155
 1433Andrzej Syrek
Grzegorz Dembiński
12.0
4.0
WPPO-WA Poznań
KTB Konin
  55.3451
 1531Mirosław Bubiłek
Jan Obuchowicz
13.0
7.0
LBSYRENA Zbąszynek
KB ALMAR Zielona Góra
  55.0947
 16110Waldemar Burakowski
Piotr Walczak
13.0
19.0
MA
WP
NOWOGAMES MBIKE Rowery Warszawa
CONSUS Kalisz
  54.8644
 1719Piotr Tuczyński
Krzysztof Brudka
12.0
12.0
WPCONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań  54.7840
 18111Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
24.0
2.5
KPKonkret Chełmno  54.3336
 19101Tomasz Spodenkiewicz
Jan Moszyński
12.0
15.0
LD
WP
A-Media Sieradz
CONSUS Kalisz
  54.2633
 2083Jacek Gackowski
Mariusz Arutiunianc
7.0
7.0
KPKonkret Chełmno  54.2229
 2153Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
7.0
12.0
DSSBS Impas I Lubin
KS Konfeks I Legnica
  54.2126
 2258Marcin Pędziński
Michał Gulczyński
13.0
4.0
WPCONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań  54.0222
 2399Jakub Wojcieszek
Michał Klukowski
7.0
7.0
WP
DS
CONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań
COMFORTSA -AZS PWR IV Wrocław
  53.9520
 2491Dariusz Lisiecki
Zbigniew Szumigalski
1.5
1.5
WP   53.9020
 2577Zdzisław Romaniszyn
Robert Pogorzelski
7.0
4.0
WPGIFT Bridge Club Poznań
GOK Kaczory
  53.8119
 2630Cathy Bałdysz
Piotr Zatorski
13.0
13.0
WP
DS
Connector Poznań
COMFORTSA -AZS PWR IV Wrocław
  53.6918
 2720Zygmunt Kuczyński
Paulina Klimentowska
7.0
7.0
MA 
K2 - Oldersi Raszyn
  53.4918
 2895Andrzej Aleksandrzak
Tomasz Freitag
13.0
4.0
WPUKB Kleks Szamotuły  53.3717
 2924Tomasz Jarmoliński
Edward Kulus
4.0
7.0
LBSYRENA Zbąszynek  53.3516
 3040Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
7.0
7.0
WPChaos Gniezno  53.2016
 3175Maciej Sobieralski
Marek Szukała
13.0
13.0
WPOaza Kórnik  53.1215
 3293Danuta Kazmucha
Justyna Stankiewicz
7.0
2.5
WPConnector Poznań
Dąbrówka MBIT Solutions Poznań
  53.0115
 3314Zdzisław Kulesza
Zbigniew Sabała
7.0
12.0
WPProsna Kalisz  52.8414
 3442Kazimierz Omernik
Jerzy Mścisz
18.0
13.0
PM
MP
ANDRZEJKI Gdańsk
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
  52.8013
 3594Józef Grewling
Marek Bukowski
4.0
4.0
WPPhilips Piła  52.6713
 36119Tomasz Wasilewski
Tomasz Buchnajzer
4.0
4.0
WPLimar Poznań  52.4912
 3771Grażyna Brewiak
Adam Błachnio
18.0
7.0
WP
KP
Connector Poznań
Konkret Chełmno
  52.3111
 3826Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
MASpójnia II Warszawa  52.2211
 3962Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice  52.0610
 4097Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
4.0
7.0
WPJagiellonka Piła
NZBS Piła
  51.9910
 4184Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
7.0
4.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl  51.639
 4218Zofia Bałdysz
Marek Bałdysz
1.5
12.0
DS
LB
KS AZS PWR VI Wrocław
 
  51.538
 4328Krzysztof Krause
Jerzy Rodziewicz
4.0
2.5
WPSokoły Poznań
IOR I Poznań
  51.268
 4454Anna Sarniak
Sławomir Kolarz
18.0
4.0
WP
MA
Connector Poznań
 
  51.237
 45106Piotr Jassem
Robert Nowicki
7.0
13.0
WPDąbrówka MBIT Solutions Poznań
CONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  51.166
 46118Robert Mrukowski
Robert Górny
4.0
2.5
KPForta Rogowo  50.926
 4761Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
2.0
1.0
WP   50.815
 48112Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
4.0
4.0
WP
SL
Dąbrówka Senior Poznań
BUKS MDK MOSM II Bytom
  50.655
 4956Wiesław Pastuszko
Piotr Ertel
4.0
4.0
LBSYRENA Zbąszynek
WDK Bez Atu Wolsztyn
  50.314
 5016Jan Pędziński
Andrzej Mazurek
2.5
7.0
WPDąbrówka MBIT Solutions Poznań
Fikot Trefl Poznań
  50.303
 5160Jacek Grzelczak
Przemysław Błaszczyk
7.0
12.0
LDBINŻ Bełchatów
KDK1 Kutno
  50.093
 5248Kamila Szczepańska
Marta Maj-Rudnicka
7.0
12.0
MA
LD
 
KDK1 Kutno
  49.612
 5396Ryszard Pałasz
Andrzej Gołygowski
4.0
7.0
WPKTB Konin  49.511
 5474Wiesław Lisowski
Sławomir Polak
7.0
2.5
WPKS Unia II Leszno  49.401
 5529Włodzimierz Bąk
Zygmunt Grzegorczyk
4.0
7.0
WPIOR II Poznań
 
  49.40 
 5668Piotr Stanikowski
Robert Komar
1.0
1.0
WPFikot Trefl Poznań  49.37 
 5751Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
2.5
4.0
WPIOR I Poznań  49.35 
 5881Ewa Mielcarzewicz
Włodzimierz Kwiatkowski
4.0
12.0
WPSystem Poznań
KTB Konin
  49.24 
 59102Maciej Wierzbicki
Andrzej Rękosiak
4.0
7.0
LBGOMAD Gorzów Wlkp.
SYRENA Zbąszynek
  49.04 
 6027Marek Giża
Tomasz Latos
7.0
7.0
KPPAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz  48.95 
 6186Roman Budzik
Ryszard Konopka
13.0
12.0
PMALFA Gdynia
FESTIWAL Słupsk
  48.87 
 6225Sławomir Piechocki
Jerzy Nowak
4.0
12.0
WPBudowlani Chodzież  48.82 
 6385Rafał Junik
Jolanta Ziętara
4.0
4.0
WPBudowlani Chodzież  48.76 
 6478Bohdan Pliszka
Bogdan Zieliński
4.0
4.0
KP 
Gwiazda II Bydgoszcz
  48.66 
 6570Justyna Stachowiak
Tomasz Kluz
2.0
7.0
WP
MP
GIFT Bridge Club Poznań
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
  48.22 
 6666Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
1.5
1.5
WPKaro Poznań  48.21 
 6769Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
12.0
4.0
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 1
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 2
  48.09 
 6857Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
4.0
4.0
WPChaos Gniezno  48.01 
 6950Beata Pacak
Mariusz Grabowski
1.5
7.0
DS
KP
PROMOST KS AZS PWR X Wrocław
Blotka Świecie
  47.90 
 7037Krzysztof Rogoziński
Ryszard Sakowicz
12.0
12.0
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 1  47.88 
 7163Jarosław Romaniuk
Barbara Jarota
7.0
7.0
MAGLKS Nadarzyn-Bogorya II  47.85 
 7273Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
7.0
LBKB ALMAR Zielona Góra  47.80 
 73103Urszula Kędzierska
Kacper Kacperski
4.0
2.0
MAK2 Delta Raszyn  47.58 
 7435Jerzy Poślednik
Przemysław Weymann
4.0
7.0
WP 
PAB Poznań
  47.47 
 7517Piotr Surdyk
Adam Meller
1.0
4.0
WPSystem Poznań
Karo Poznań
  47.42 
 7638Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
2.5
4.0
KPGamma Logistic Włocławek  47.41 
 7746Czesław Rekret
Sławomir Drewalski
2.5
4.0
LBSuhsi Bar provincia Słubice  47.34 
 7813Cezary Serek
Michał Dembiński
7.0
7.0
WPCONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań  47.32 
 7982Grażyna Busse
Piotr Busse
7.0
18.0
WPPO-WA Poznań  47.18 
 8032Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPOaza Kórnik  47.07 
 81116Maria Tomczewska
Łukasz Kalbarczyk
7.0
4.0
PM
MA
   46.89 
 82100Halina Klukowska
Katarzyna Dufrat
7.0
7.0
DS
WP
KS AZS PWR III Wrocław
Connector Poznań
  46.87 
 8380Andrzej Latanowicz
Andrzej Witkowski
4.0
18.0
WPOaza Kórnik  46.85 
 8472Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
4.0
2.0
WPTB Budowlani Poznań
 
  46.80 
 8511Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
4.0
7.0
MAK2 Raszyn  46.74 
 8639Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
2.5
4.0
WPDalkia Poznań  46.73 
 87120Sławomir Niajko
Maciej Bielawski
7.0
4.0
ZPZOIM Szczecin  46.68 
 8898Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
4.0
2.5
WPPhilips Piła  46.62 
 8945Grzegorz Wichtowski
Mieczysław Szczechowiak
4.0
2.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl  46.55 
 9022Krzysztof Szymczak
Sławomir Maciejewski
4.0
4.0
WPProsna Kalisz  46.37 
 9134Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
1.5
2.5
WPIOR II Poznań
Fikot Trefl Poznań
  45.96 
 9292Waldemar Sroczyński
Edward Kaczmarek
4.0
13.0
LB
WP
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 1
KS UNIA Leszno
  45.95 
 9367Maciej Gruszka
Robert Szeklicki
2.0
4.0
WPDąbrówka Senior Poznań  45.06 
 9436Kazimierz Sługocki
Piotr Brzeziński
12.0
12.0
LBSYRENA Zbąszynek
KS TĘCZA Krosno Odrz.
  45.01 
 95104Andrzej Parmonik
Waldemar Kozielewski
4.0
4.0
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz  44.91 
 9652Jan Adamczewski
Roman Kujawski
7.0
7.0
WPTB Budowlani Poznań  44.68 
 97113Bartłomiej Kamelski
Robert Rychlicki
4.0
4.0
KPPAAK Hurtownia Sportowa Bydgoszcz
Chemik II Bydgoszcz
  44.59 
 9889Ryszard Chmiel
Robert Sikora
7.0
2.5
LB 
KS SM GRYMAS 3 Zielona Góra
  44.46 
 9923Zdzisław Królak
Janusz Suszczyński
 
2.5
WPSystem Poznań  43.66 
 10012Ryszard Nowicki
Jadwiga Nowak
2.5
7.0
WPAlpol Poznań
IOR II Poznań
  43.64 
 10155Hieronim Nowacki
Halina Święch
4.0
4.0
WP
MP
TB Budowlani Poznań
Światowid Kraków
  41.92 
 102107Magda Budzyńska
Edmund Czubak
1.5
7.0
MA 
Singleton Warszawa
  41.59 
 10341Wiesław Kordoński
Lech Apanas
4.0
4.0
WP 
TB Budowlani Poznań
  41.54 
 10449Marek Janik
Roman Mączkowski
4.0
4.0
WPSokoły Poznań
Alpol Poznań
  41.50 
 10564Bogumił Wegner
Marek Michalski
7.0
4.0
DSKS Konfeks I Legnica  40.46 
 10615Barbara Falkowska
Henryk Duszyński
4.0
2.0
PM
WP
 
Kopernik Poznań
  40.44 
 10744Andrzej Plewiński
Andrzej Wielgosz
 
2.5
NZ
MA
   38.29 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-11-25 o 21:38:08