Mistrzostwa Polski Młodzików
Turniej Par
Szamotuły, 18 maja 2012

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 166Błażej Krawczyk
Jędrzej Hycnar
2.0
1.5
MPMPEC II Tarnów 70.5115
 235Norman Lippik
Dawid Barzyk
1.5
 
DSBKB MDK-I LO Bolesławiec
KS AZS Politechnika Wrocławska
66.8813
 311Michał Kaleta
Piotr Konarski
0.5
1.0
SLBUKS MDK MOSM III Bytom 66.5310
 476Wojciech Okuniewski
Dominik Krajnik
 
 
PMSłupskie Towarzystwo Brydżowe 64.759
 552Patryk Patreuha
Jakub Patreuha
1.0
1.0
DSBKB MDK-I LO Bolesławiec 64.598
 636Weronika Pasińska
Kacper Kopka
0.5
0.5
MAUKS Luzik Wymysłów 64.068
 782Joanna Dańda
Piotr Gil
0.5
 
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 62.587
 831Kacper Pędziński
Julia Moryson
1.5
0.5
WPDąbrówka GD I Poznań
Dąbrówka Młodzik Poznań
61.607
 916Jarosław Skibiński
Patryk Krzyczkowski
0.5
 
MASpójnia - Koźmiński Bridge Team
 
61.286
 1090Konrad Gembala
Marcel Kajfasz
 
 
MPUKS Jocker Oświęcim 61.106
 1122Aleksander Mydlarski
Daniel Lazaj
1.0
 
SLSENIOR II Katowice 60.916
 1273Anna Litwora
Dominika Ocylok
1.0
 
MPMPEC IV Tarnów
UKS Jocker Oświęcim
60.655
 1361Wojciech Krawczyk
Piotr Wzorek
1.5
1.5
MPMPEC III Tarnów 60.395
 1463Nikodem Skalski
Jakub Haładus
 
 
SLUKS Huragan Sosnowiec 60.354
 1556Aleksandra Pacura
Katarzyna Słabuszewska
0.5
0.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 60.324
 1689Iwona Szumera
Radosław Morek
 
 
MP  59.863
 1771Jan Gąsienica-Józkowy
Witold Petryszyn
 
1.5
MPMPEC III Tarnów 59.343
 1839Kinga Zawada
Katarzyna Urbańczyk
0.5
0.5
SLTB DMUKS SZOMBIERKI RELAKS II 58.972
 1954Krzysztof Pietrończyk
Patryk Konieczny
 
 
LBGSBS OSiR 3 Skwierzyna 57.992
 2046Dominik Szczepaniak
Michał Rajczak
0.5
0.5
WPDąbrówka Młodzik Poznań 57.742
 2186Jan Olkowski
Hubert Ćwiek
 
 
MAAZS UW Gimnazjum 42 Twarda
 
56.662
 2226Julian Augustyniak
Jarosław Walczak
0.5
1.0
LDMKS Jedynka III Łódź 56.392
 2351Alicja Mosiałek
Aleksandra Bahyrycz
 
0.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 55.792
 2423Teresa Wojtusiak
Ewa Dziubińska
 
0.5
SLSENIOR II Katowice 55.392
 2548Magdalena Pasternak
Karolina Piekarz
 
0.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 55.002
 2678Bartłomiej Tyka
Arkadiusz Kras
1.0
1.0
MPMPEC IV Tarnów 54.642
 2743Antoni Wójcik
Paweł Piekarz
 
 
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 54.572
 2857Szymon Sudoł
Michał Ludmann
 
 
DSKS AZS Politechnika Wrocławska 54.512
 2930Kamil Huda
Marcin Ficek
0.5
 
SLTB DMUKS SZOMBIERKI RELAKS II 54.502
 3084Konrad Maksymowicz
Wiktor Halastra
 
1.0
MP 
MPEC IV Tarnów
54.451
 3170Karolina Śliwka
Patrycja Lejman
 
 
PMGdańskie Towarzystwo Brydżowe 53.551
 3214Jakub Konador
Karol Koryciński
 
 
MASpójnia - Koźmiński Bridge Team 52.921
 3359Jan Wochowski
Łukasz Śniadecki
0.5
0.5
LBGSBS OSiR 2 Skwierzyna 52.761
 3442Adam Stachowski
Marcin Tomaszyk
 
 
WPDąbrówka Joker Poznań 52.421
 3521Dariusz Syncerek
Milan Chyliński
0.5
0.5
LDMKS Jedynka III Łódź 51.681
 3650Jędrzej Hodor
Kacper Krawczyk
 
 
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 51.481
 3780Patrycja Borowczyk
Anna Żmudka
 
 
MPUKS Jocker Oświęcim 51.251
 3864Maja Mrozek
Angelika Konderak
 
 
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 50.831
 3941Stanisław Nowicki
Kajetan Wroński
1.0
 
WPDąbrówka Młodzik Poznań
Dąbrówka Joker Poznań
50.171
 4085Patryk Mach
Jakub Jezierski
 
0.5
MPUKS Jocker Oświęcim 50.001
 4127Julian Haładus
Magdalena Lorek
 
 
SLUKS Huragan Sosnowiec 49.781
 4218Agnieszka Wierzchowska
Weronika Kowalska
 
 
MAUKS Luzik Wymysłów 49.251
 4358Jakub Stróżewski
Grzegorz Wrzoskiewicz
0.5
 
LBGSBS OSiR 3 Skwierzyna 48.981
 4429Robert Benke
Szymon Poskrobko
 
 
PMGdańskie Towarzystwo Brydżowe 48.931
 4519Krystian Woliński
Michał Zieliński
 
 
MASpójnia - Koźmiński Bridge Team 48.531
 4672Kamil Doroz
Mikołaj Celta
0.5
 
SLTB DMUKS SZOMBIERKI RELAKS II
BUKS MDK MOSM III Bytom
48.381
 4767Krystian Kiciński
Maciej Marek
 
 
LBGSBS OSiR 3 Skwierzyna 48.361
 4849Olaf Łożyński
Tomasz Wiśniewski
 
 
WPDąbrówka Joker Poznań 47.501
 4937Mateusz Stachów
Michał Pietraszko
 
 
DSBKB MDK-I LO Bolesławiec 47.121
 5033Zuzanna Woźniak
Agata Szczuka
 
 
WPDąbrówka Joker Poznań 46.321
 5147Zofia Kwiatkowska
Michał Liszka
 
 
WPDąbrówka Joker Poznań 45.761
 5275Adam Smolik
Krystian Bączek
 
 
MAAZS UW Gimnazjum 42 Twarda 45.531
 5313Zuzanna Armatyńska
Michał Lewiński
 
 
PMLOS Gdynia
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
45.311
 5488Daniel Wylegała
Paweł Korycki
 
 
DSStowarzyszenie Klub Logiczny Piechowice 45.211
 5555Gabriel Matyjasik
Michał Mikos
 
 
MPUKS Jocker Oświęcim 44.981
 5665Piotr Gębski
Bogumił Wierzchowski
 
 
MAUKS Luzik Wymysłów 44.881
 5779Mateusz Czerwień-Knora
Wiktor Pantak
 
 
SLSENIOR II Katowice
 
44.721
 5815Radosław Strzelczyk
Daniel Woźniak
 
 
MAUKS Luzik Wymysłów 44.721
 5981Łukasz Gawroński
Jan Kruszewski
 
 
MAAZS UW Gimnazjum 42 Twarda 44.671
 6020Józef Mańk
Eryk Ostrowski
 
 
MA  44.591
 6128Grzegorz Walczewski
Mikołaj Dziubiński
 
 
SLSENIOR II Katowice 43.371
 6245Monika Gorczyca
Anna Lehnhardt
 
 
WPDąbrówka Joker Poznań 42.601
 6362Kamil Rosiek
Jakub Korzyniewski
 
 
LBGSBS OSiR 3 Skwierzyna 42.441
 6424Mateusz Jankowski
Michał Śledź
 
 
PMGdańskie Towarzystwo Brydżowe 42.171
 6512Mirosław Syncerek
Adrian Bednarek
 
 
LDMKS Jedynka III Łódź 41.941
 6687Stanisław Michalski
Kajetan Leśniak
 
 
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 41.911
 6774Maria Malcherek
Kinga Hałas
 
 
SLSENIOR II Katowice 41.711
 6883Adam Szuszkiewicz
Patryk Piwowarski
 
 
DSStowarzyszenie Klub Logiczny Piechowice 41.171
 6938Marta Lasecka
Natalia Balcerzak
 
 
WPDąbrówka Joker Poznań 41.061
 7017Kacper Wierzbowski
Adam Maciak
 
 
LDMKS Jedynka III Łódź 39.811
 7134Paulina Janoszka
Sandra Plewnia
 
 
SLBUKS MDK MOSM III Bytom 39.401
 7260Jakub Wyroba
Ewelina Janoszka
 
 
MP
SL
UKS Jocker Oświęcim
 
38.671
 7353Michał Stach
Piotr Rosiak
 
 
LBGSBS OSiR 3 Skwierzyna 37.991
 7477Karolina Grzegorzewicz
Paweł Batóg
 
 
SLBUKS MDK MOSM III Bytom
 
37.621
 7525Paul-Philippe Labarre
Tomasz Gruszka
 
 
WPDąbrówka Joker Poznań 35.831
 7668Maciej Sikora
Martin Kaleta
 
 
SLBUKS MDK MOSM III Bytom 35.461
 7769Wiktoria Michalik
Katarzyna Łatecka
 
 
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 34.721
 7844Zuzanna Kasprzak
Stefania Puglisi
 
 
WPDąbrówka Joker Poznań 33.351
 7932Anna Kowalska
Agnieszka Richter
 
 
SLSENIOR II Katowice 33.041
 8040Justyna Koziczak
Małgorzata Andrzejewska
 
 
WPDąbrówka Joker Poznań 29.631
 8192Eryk Nowak
Piotr Przybył
 
 
WPUKB Kleks Szamotuły 16.201
 8291Kamil Spychała
Jakub Zieliński
 
 
WPUKB Kleks Szamotuły 15.931

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-05-21 o 20:07:55