Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
EX 3
8 czerwca 2012

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 123Błażej Krawczyk
Maciej Grabiec
2.0
2.5
MPMPEC II Tarnów
MPEC Tarnów
66.397
 222Adam Krysa
Maciej Janeczko
4.0
4.0
MP
SL
CKiS Skawina I
JOCKER Oświęcim
63.207
 343Jarosław Szymla
Karolina Pyda
 
1.0
SLOLIMPIJCZYK Bielsko-Biała
SENIOR II Katowice
61.456
 462Agata Kowal
Leszek Nowak
4.0
4.0
MP
WP
Milo Kraków
Limar-Kleks Poznań-Szamotuły
61.235
 52Adam Trzaskowski
Stanisław Mączka
 
 
MAAZS UW 2 60.805
 628Sammy Bałdysz
Dawid Barzyk
2.0
 
DSKS AZS PWR X Wrocław
KS AZS Politechnika Wrocławska
60.354
 712Aleksandra Stec
Patryk Szczuczko
 
 
ZPMEC Szczecinek 60.263
 811Elżbieta Twardowska
Adrian Bakalarz
1.5
4.0
SLOLIMPIJCZYK Bielsko-Biała
DŹWIG Szczyrk
59.783
 926Dominik Kaszowski
Joanna Zarzycka
2.0
 
SL
DS
SENIOR II Katowice
BKB MDK-I LO Bolesławiec
58.922
 1047Paweł Zalecki
Rafał Petka
 
 
MP  58.652
 1167Bartosz Kaczmarek
Magdalena Chmielewska
1.5
0.5
WP
MP
Dąbrówka GD I Poznań
KSOS Kraków
57.192
 1224Henryk Chojnacki
Milan Chyliński
2.5
0.5
LDMKS Bzura II Ozorków
MKS Jedynka III Łódź
56.522
 1345Maria Dziegciar
Agnieszka Piesiewicz
 
1.0
MAAZS UW Staszic
AZS UW 2
53.761
 1431Damian Machura
Tomasz Cwielung
1.5
1.5
SLSENIOR II Katowice 52.531
 1530Elżbieta Gołdyn
Józef Sławenta
0.5
4.0
DSStowarzyszenie Klub Logiczny Piechowice
BKS Miles I Milicz
51.981
 1632Łukasz Pląder
Przemysław Kurzak
1.0
0.5
MP 
UKS Jocker Oświęcim
51.871
 1761Aleksandra Bahyrycz
Michał Sikora
0.5
1.0
MP
SL
UKS Olimpia Dwójka Kraków
TB DMUKS SZOMBIERKI RELAKS II
51.771
 1865Maciej Superson
Katarzyna Urbańczyk
2.0
0.5
MP
SL
Wincor Nixdorf Cracovia
TB DMUKS SZOMBIERKI RELAKS II
51.141
 1921Jerzy Matura
Maksymilian Chodacki
2.0
1.5
SLBUKS MDK MOSM II Bytom
OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała
50.001
 2033Anna Morgiel
Piotr Śmieliński
2.5
2.0
MA
WP
AZS UW 2
Dąbrówka Absolwent Poznań
49.391
 2127Dominika Ocylok
Joanna Byra
0.5
1.0
MPUKS Jocker Oświęcim 49.23 
 223Marta Ozimek
Aleksandra Byra
1.5
0.5
PM
MP
LOS Gdynia
UKS Jocker Oświęcim
48.44 
 237Anna Maduzia
Daniel Bogdziel
 
 
ZPMEC Szczecinek 48.17 
 2441Maja Mrozek
Katarzyna Słabuszewska
 
0.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 47.60 
 256Kacper Kopka
Piotr Pęsiek
0.5
0.5
MAUKS Luzik Wymysłów 47.38 
 2666Wojciech Garncarz
Przemysław Michałek
1.0
0.5
MPMPEC III Tarnów
MPEC IV Tarnów
47.02 
 2763Antoni Machowski
Karolina Kozak
 
 
MP  46.83 
 2864Ewa Machnik
Mateusz Mroziński
1.5
 
MP
SW
GOK Rożnów
SBS Orlik Brydżowy ZPO nr 1 Włoszczowa
45.51 
 2946Aleksandra Pacura
Alicja Mosiałek
0.5
 
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 45.31 
 3029Angelika Konderak
Weronika Pasińska
0.5
0.5
MP
MA
UKS Olimpia Dwójka Kraków
UKS Luzik Wymysłów
45.09 
 3110Natalia Filipowiak
Jakub Moczulski
 
 
DSBKS Miles III Milicz 44.79 
 3225Gabriel Chrabąszcz
Jędrzej Hodor
 
 
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 43.76 
 338Joanna Dańda
Witold Petryszyn
0.5
1.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków
MPEC III Tarnów
42.43 
 349Adrian Górka
Marcin Dobrowolski
 
0.5
ZPMEC Szczecinek 40.01 
 355Wojciech Nowacki
Mateusz Trzaska
 
 
DSBKS Miles III Milicz 39.64 
 3642Alicja Wojtyniak
Wiktoria Hałas
0.5
 
SLBUKS MDK MOSM III Bytom
SENIOR II Katowice
37.36 
 3713Kinga Zawada
Piotr Wójcik
0.5
 
SLTB DMUKS SZOMBIERKI RELAKS II
OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała
37.29 
 381Bartosz Ćwiek
Łukasz Gawroński
0.5
 
MAAZS UW 2
AZS UW Gimnazjum 42 Twarda
36.28 
 3944Michał Ślęzak
Bartosz Skrobisz
 
 
SWSBS Orlik Brydżowy ZPO nr 1 Włoszczowa 36.10 
 404Zofia Bałdysz
Anna Burda
1.0
0.5
DS
MP
KS AZS PWR X Wrocław
KSOS Kraków
35.49 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-06-09 o 00:10:23