Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
Turniej Par Mikstowych
6 czerwca 2012

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 155Barbara Galikowska
Patryk Berhorst
1.0
2.0
PMBUDMOR ZS1 Władysławowo
BUDMOR Władysławowo
62.3820138
 234Gabriela Nosal
Maciej Kita
1.5
2.5
MPMPEC III Tarnów
MPEC Tarnów
60.7716124
 335Marta Wójcik
Arkadiusz Majcher
1.0
4.0
MAAZS UW 1
AZS UW ROZJAZD Warszawa
59.2113114
 418Olga Długosz
Maciej Grabiec
2.5
2.5
MPCKiS Skawina II
MPEC Tarnów
59.009106
 530Karolina Walędzik
Wojciech Kaźmierczak
0.5
7.0
MAAZS UW 1
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
58.868100
 611Joanna Sroka
Michał Klukowski
2.0
7.0
WP
DS
UKB Kleks Szamotuły
COMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW
58.18895
 732Weronika Próchniewicz
Kamil Wszędybył
0.5
0.5
LDMKS Jedynka II Łódź 58.15791
 823Marta Ozimek
Aleksander Żelazny
1.5
2.0
PM
WP
LOS Gdynia
Dąbrówka VII LO Poznań
57.89686
  54Katarzyna Rodzaj
Maciej Superson
1.0
2.0
MPMPEC III Tarnów
Wincor Nixdorf Cracovia
57.89686
 1016Aleksandra Byra
Krzysztof Superson
0.5
2.0
MPUKS Jocker Oświęcim
Wincor Nixdorf Cracovia
57.05481
 1148Elżbieta Twardowska
Maksymilian Chodacki
1.5
1.5
SLOLIMPIJCZYK Bielsko-Biała 56.57378
 1214Joanna Byra
Grzegorz Skołyszewski
1.0
2.0
MPUKS Jocker Oświęcim
CKiS Skawina II
56.03376
 1341Joanna Zarzycka
Dominik Kaszowski
 
2.0
DS
SL
BKB MDK-I LO Bolesławiec
SENIOR II Katowice
55.99374
 1417Aleksandra Hilcher
Jan Pędziński
1.0
2.5
MA
WP
 
Dąbrówka VII LO Poznań
55.99272
 1525Anna Burda
Piotr Merynda
0.5
2.0
MPKSOS Kraków
CKiS Skawina II
55.96270
 1644Zofia Bałdysz
Jakub Moczulski
1.0
 
DSKS AZS PWR X Wrocław
BKS Miles III Milicz
55.04268
 1745Maja Mrozek
Krzysztof Cetera
 
1.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków
MPEC II Tarnów
54.37266
 1836Aleksandra Talaczek
Michał Krysa
1.5
2.0
MPMPEC III Tarnów
MPEC II Tarnów
53.90264
 1937Agnieszka Piesiewicz
Mateusz Sobczak
1.0
2.5
MAAZS UW 2
AZS UW ROZJAZD Warszawa
51.67262
 2027Anna Maduzia
Daniel Bogdziel
 
 
ZPMEC Szczecinek 51.41160
 2126Alicja Wojtyniak
Tomasz Cwielung
0.5
1.5
SLBUKS MDK MOSM III Bytom
SENIOR II Katowice
51.17158
 2260Weronika Radelczuk
Bartłomiej Cybula
1.0
2.0
PMBUDMOR ZS1 Władysławowo
BUDMOR Władysławowo
50.88156
 2324Katarzyna Słabuszewska
Przemysław Picheta
0.5
2.0
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków
CKiS Skawina II
50.68154
 2412Aleksandra Pacura
Aleksander Smal
0.5
2.0
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków
CKiS Skawina II
50.24152
 2543Karolina Pyda
Piotr Wójcik
1.0
 
SLSENIOR II Katowice
OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała
50.01150
 2629Magdalena Chmielewska
Wojciech Krawczyk
0.5
1.5
MPKSOS Kraków
MPEC III Tarnów
49.93 48
 2753Karolina Śliwka
Dawid Barzyk
 
 
PM
DS
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
KS AZS Politechnika Wrocławska
48.46 46
 2813Aleksandra Stec
Patryk Szczuczko
 
 
ZPMEC Szczecinek 48.41 44
 2922Aleksandra Bahyrycz
Arkadiusz Kras
0.5
1.0
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków
MPEC IV Tarnów
48.21 42
 3031Karolina Kozak
Antoni Machowski
 
 
MP  48.10 40
 3140Wiktoria Hałas
Jarosław Szymla
 
 
SLSENIOR II Katowice
OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała
47.95 38
 3257Maria Dziegciar
Tomasz Sadowski
 
1.0
MAAZS UW Staszic
AZS UW 2
47.63 36
 3339Dominika Ocylok
Przemysław Kurzak
0.5
0.5
MPUKS Jocker Oświęcim 47.54 34
 3428Joanna Dańda
Łukasz Pląder
0.5
1.0
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków
 
46.72 32
 3542Natalia Radtke
Marcin Muża
1.0
1.0
PMBUDMOR ZS1 Władysławowo 46.68 30
 3615Weronika Pasińska
Przemysław Nitek
0.5
0.5
MAUKS Luzik Wymysłów 46.32 28
 3720Magdalena Kańska
Paweł Zalecki
 
 
MP  46.12 26
 3859Aleksandra Sobiech
Sammy Bałdysz
 
2.0
PM
DS
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
KS AZS PWR X Wrocław
45.00 24
 3949Alicja Mosiałek
Jakub Rokita
 
1.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków
MPEC II Tarnów
44.54 22
 4033Angelika Konderak
Jan Gąsienica-Józkowy
0.5
0.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków
MPEC III Tarnów
44.32 20
 4119Kinga Zawada
Daniel Lazaj
0.5
0.5
SLTB DMUKS SZOMBIERKI RELAKS II
SENIOR II Katowice
44.30 18
 4250Elżbieta Gołdyn
Wojciech Nowacki
0.5
 
DSStowarzyszenie Klub Logiczny Piechowice
BKS Miles III Milicz
43.39 16
 4338Iwona Szumera
Radosław Morek
 
 
MP  42.84 14
 4458Zuzanna Armatyńska
Norman Lippik
 
1.5
PM
DS
LOS Gdynia
BKB MDK-I LO Bolesławiec
42.61 12
 4546Natalia Filipowiak
Mateusz Trzaska
 
 
DSBKS Miles III Milicz 42.32 10
 4621Katarzyna Urbańczyk
Michał Sikora
0.5
1.0
SLTB DMUKS SZOMBIERKI RELAKS II 41.99 8
 4756Katarzyna Konczewska
Sebastian Liszka
 
 
MPKSOS Kraków 41.46 6
 4851Małgorzata Szymańska
Bartosz Liszka
 
 
MPKSOS Kraków 38.65 4
 4947Izabella Wierzbowska
Julian Augustyniak
 
0.5
LDMKS Jedynka III Łódź 27.78 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-06-08 o 11:59:59