Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
Turniej Par Open - eliminacje
7 czerwca 2012

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 121Jędrzej Hycnar
Krzysztof Superson
1.5
2.0
MPMPEC II Tarnów
Wincor Nixdorf Cracovia
66.11  
 270Sammy Bałdysz
Piotr Marcinowski
2.0
1.5
DSKS AZS PWR X Wrocław
KS AZS PWR. III Wrocław
65.44  
 372Elżbieta Twardowska
Maksymilian Chodacki
1.5
1.5
SLOLIMPIJCZYK Bielsko-Biała 64.72  
 446Olga Długosz
Maciej Grabiec
2.5
2.5
MPCKiS Skawina II
MPEC Tarnów
63.84  
 542Aleksandra Byra
Joanna Byra
0.5
1.0
MPUKS Jocker Oświęcim 63.40  
 611Wojciech Kaźmierczak
Michał Klukowski
7.0
7.0
MA
DS
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
COMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW
63.33  
 733Aleksandra Talaczek
Gabriela Nosal
1.5
1.5
MPMPEC III Tarnów 62.67  
 826Aleksander Smal
Grzegorz Skołyszewski
2.0
2.0
MPCKiS Skawina II 62.60  
 971Arkadiusz Majcher
Mateusz Sobczak
4.0
2.5
MAAZS UW ROZJAZD Warszawa 61.51  
 1076Przemysław Polowczyk
Grzegorz Jędrzejewski
2.0
2.0
WPDąbrówka VII LO Poznań 61.43  
 1166Maciej Kita
Michał Krysa
2.5
2.0
MPMPEC Tarnów
MPEC II Tarnów
59.41  
 1261Krzysztof Cetera
Jakub Rokita
1.5
1.5
MPMPEC II Tarnów 58.87  
 1322Aleksander Mydlarski
Daniel Lazaj
1.0
0.5
SLSENIOR II Katowice 58.504130
 1416Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
2.0
2.0
PMBUDMOR Władysławowo 58.043128
 1536Damian Machura
Tomasz Cwielung
1.5
1.5
SLSENIOR II Katowice 58.033126
 1659Dominik Kaszowski
Joanna Zarzycka
2.0
 
SL
DS
SENIOR II Katowice
BKB MDK-I LO Bolesławiec
57.613124
 1760Kacper Kopka
Piotr Pęsiek
0.5
0.5
MAUKS Luzik Wymysłów 56.373122
 1831Aleksander Żelazny
Jan Pędziński
2.0
2.5
WPDąbrówka VII LO Poznań 55.523120
 1967Adrian Górka
Patryk Szczuczko
 
 
ZPMEC Szczecinek 55.323118
 2062Kinga Zawada
Katarzyna Urbańczyk
0.5
0.5
SLTB DMUKS SZOMBIERKI RELAKS II 55.272116
 2140Zofia Bałdysz
Jakub Moczulski
1.0
 
DSKS AZS PWR X Wrocław
BKS Miles III Milicz
54.662114
 2264Julian Augustyniak
Milan Chyliński
0.5
0.5
LDMKS Jedynka III Łódź 54.542112
 2358Barbara Galikowska
Weronika Radelczuk
1.0
1.0
PMBUDMOR ZS1 Władysławowo 54.102110
 2441Błażej Krawczyk
Maciej Superson
2.0
2.0
MPMPEC II Tarnów
Wincor Nixdorf Cracovia
53.922108
 2568Karolina Walędzik
Marta Wójcik
0.5
1.0
MAAZS UW 1 53.552106
 2647Marcin Szymański
Bartosz Kaczmarek
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań
Dąbrówka GD I Poznań
52.982104
 2778Witold Petryszyn
Jan Gąsienica-Józkowy
1.5
0.5
MPMPEC III Tarnów 52.601102
 2839Tomasz Sadowski
Bartosz Ćwiek
1.0
0.5
MAAZS UW 2 52.001100
 2932Anna Maduzia
Daniel Bogdziel
 
 
ZPMEC Szczecinek 51.78198
 3034Piotr Wójcik
Jarosław Szymla
 
 
SLOLIMPIJCZYK Bielsko-Biała 51.74196
 3151Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
1.5
1.5
MPMPEC III Tarnów 51.64194
 3223Weronika Próchniewicz
Kamil Wszędybył
0.5
0.5
LDMKS Jedynka II Łódź 51.40192
 3356Przemysław Picheta
Piotr Merynda
2.0
2.0
MPCKiS Skawina II 50.97190
 3463Agnieszka Piesiewicz
Maria Dziegciar
1.0
 
MAAZS UW 2
AZS UW Staszic
50.94188
 3535Marta Ozimek
Aleksandra Sobiech
1.5
 
PMLOS Gdynia
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
49.84 86
 3645Weronika Pasińska
Przemysław Nitek
0.5
0.5
MAUKS Luzik Wymysłów 49.69 84
 3715Joanna Dańda
Katarzyna Rodzaj
0.5
1.0
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków
MPEC III Tarnów
49.44 82
 3857Bartosz Liszka
Sebastian Liszka
 
 
MPKSOS Kraków 49.03 80
 3944Anna Burda
Magdalena Chmielewska
0.5
0.5
MPKSOS Kraków 49.03 78
 4038Wojciech Garncarz
Przemysław Michałek
1.0
0.5
MPMPEC III Tarnów
MPEC IV Tarnów
48.96 76
 4117Łukasz Pląder
Przemysław Kurzak
1.0
0.5
MP 
UKS Jocker Oświęcim
48.49 74
 4243Dawid Barzyk
Norman Lippik
 
1.5
DSKS AZS Politechnika Wrocławska
BKB MDK-I LO Bolesławiec
48.06 72
 4313Elżbieta Gołdyn
Natalia Filipowiak
0.5
 
DSStowarzyszenie Klub Logiczny Piechowice
BKS Miles III Milicz
47.62 70
 4420Michał Sikora
Alicja Wojtyniak
1.0
0.5
SLTB DMUKS SZOMBIERKI RELAKS II
BUKS MDK MOSM III Bytom
47.49 68
 4524Rafał Petka
Paweł Zalecki
 
 
MP  47.25 66
 4652Stanisław Mączka
Adam Trzaskowski
 
 
MAAZS UW 2 47.13 64
 4725Aleksandra Bahyrycz
Alicja Mosiałek
0.5
 
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 46.74 62
 4814Gabriel Chrabąszcz
Jędrzej Hodor
 
 
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 46.04 60
 4950Paweł Tyc
Łukasz Trendak
1.5
 
MA 
AZS UW Gimnazjum 42 Twarda
45.82 58
 5028Aleksandra Pacura
Katarzyna Słabuszewska
0.5
0.5
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 45.45 56
 5153Iwona Szumera
Radosław Morek
 
 
MP  44.67 54
 5269Marcin Muża
Natalia Radtke
1.0
1.0
PMBUDMOR ZS1 Władysławowo 44.29 52
 5380Karolina Pyda
Wiktoria Hałas
1.0
 
SLSENIOR II Katowice 44.27 50
 5479Arkadiusz Kras
Antoni Machowski
1.0
 
MPMPEC IV Tarnów
 
43.72 48
 5527Dominika Ocylok
Bartłomiej Bąba
0.5
 
MP
SW
UKS Jocker Oświęcim
SBS Orlik Brydżowy ZPO nr 1 Włoszczowa
42.32 46
 5677Wojciech Nowacki
Mateusz Trzaska
 
 
DSBKS Miles III Milicz 42.03 44
 5754Patryk Mach
Jakub Jezierski
 
0.5
MPUKS Jocker Oświęcim 41.11 42
 5818Piotr Konarski
Michał Kaleta
1.0
0.5
SLBUKS MDK MOSM III Bytom 40.82 40
 5949Angelika Konderak
Maja Mrozek
0.5
 
MPUKS Olimpia Dwójka Kraków 40.75 38
 6030Zuzanna Armatyńska
Karolina Śliwka
 
 
PMLOS Gdynia
Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
40.21 36
 6137Karolina Kozak
Magdalena Kańska
 
 
MP  39.97 34
 6219Mateusz Mroziński
Piotr Bąk
 
 
SWSBS Orlik Brydżowy ZPO nr 1 Włoszczowa
 
38.87 32
 6373Katarzyna Konczewska
Małgorzata Szymańska
 
 
MPKSOS Kraków 35.16 30
 6448Dawid Marszalik
Radosław Jamróz
 
 
SWSBS Orlik Brydżowy ZPO nr 1 Włoszczowa 32.49 28
 6529Krystian Bączek
Łukasz Gawroński
 
 
MAAZS UW Gimnazjum 42 Twarda 30.73 26
 6612Michał Ślęzak
Bartosz Skrobisz
 
 
SWSBS Orlik Brydżowy ZPO nr 1 Włoszczowa 26.25 24
 6755Krzysztof Maciak
Izabella Wierzbowska
 
 
LDMKS Jedynka III Łódź 23.74 22

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-06-08 o 12:01:50