Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
Turniej Teamów - tabela końcowa
8 czerwca 2012
 
miejsce VP±
VP
impyPKLPDF
1 9. Pędziński 104.37 163-2925304
 Patryk Berhorst 
Bartłomiej Cybula 
Jan Pędziński 
Aleksander Żelazny 
2 23. MPEC II Tarnów 82.07 157-4720284
 Krzysztof Cetera 
Maciej Kita 
Michał Krysa 
Jakub Rokita 
3 29. Walędzik 75.19 115-5514268
 Jędrzej Hycnar 
Krzysztof Superson 
Karolina Walędzik 
Marta Wójcik 
4 21. CKiS Skawina 83.41 132-449254
 Piotr Merynda 
Przemysław Picheta 
Grzegorz Skołyszewski 
Aleksander Smal 
5 11. Dąbrówka 87.1 125-367242
 Grzegorz Jędrzejewski 
Bartosz Kaczmarek 
Przemysław Polowczyk 
Marcin Szymański 
6 30. Kaźmierczak 82.82 151-676231
 Wojciech Kaźmierczak 
Michał Klukowski 
Arkadiusz Majcher 
Mateusz Sobczak 
7 4. Wrocław 78.11 131-654221
 Sammy Bałdysz 
Zofia Bałdysz 
Piotr Marcinowski 
Jakub Moczulski 
8 15. MPEC III Tarnów 76.9 124-583211
 Wojciech Krawczyk 
Gabriela Nosal 
Aleksandra Talaczek 
Piotr Wzorek 
9 6. Jocker Oświęcim 74.14 122-843202
 Joanna Byra 
Aleksandra Byra 
Przemysław Kurzak 
Łukasz Pląder 
10 1. MEC Matopos Szczecinek 70.41 110-872193
 Daniel Bogdziel 
Adrian Górka 
Anna Maduzia 
Aleksandra Stec 
Patryk Szczuczko 
11 7. Chodacki 69.06 84-562184
 Maksymilian Chodacki 
Tomasz Cwielung 
Damian Machura 
Elżbieta Twardowska 
12 18. Olimpia Dwójka 2 66.94 106-772176
 Aleksandra Bahyrycz 
Alicja Mosiałek 
Aleksandra Pacura 
Katarzyna Słabuszewska 
13 26. Olimpia Dwójka 1 65.14 66-592168
 Gabriel Chrabąszcz 
Jędrzej Hodor 
Angelika Konderak 
Maja Mrozek 
14 19. Kaleta 64.81 130-991160
 Michał Kaleta 
Piotr Konarski 
Katarzyna Urbańczyk 
Kinga Zawada 
15 2. Bolesławiec 63.59 125-1051152
 Dawid Barzyk 
Dominik Kaszowski 
Norman Lippik 
Joanna Zarzycka 
16 22. Superson 62.27 89-871144
 Olga Długosz 
Maciej Grabiec 
Błażej Krawczyk 
Maciej Superson 
17 5. Hałas 60.75 131-1281136
 Wiktoria Hałas 
Daniel Lazaj 
Aleksander Mydlarski 
Karolina Pyda 
18 27. KSOS + 60.45 111-98 128
 Anna Burda 
Magdalena Chmielewska 
Joanna Dańda 
Katarzyna Rodzaj 
19 16. UKS Luzik 59.55 101-107 120
 Kacper Kopka 
Przemysław Nitek 
Weronika Pasińska 
Piotr Pęsiek 
20 28. MPEC IV Tarnów 58.21 132-90 112
 Wojciech Garncarz 
Jan Gąsienica-Józkowy 
Przemysław Michałek 
Witold Petryszyn 
21 33. Szumera 55.17 48-76 104
 Jakub Jezierski 
Patryk Mach 
Dominika Ocylok 
Iwona Szumera 
22 25. Ćwiek 54.03 81-96 96
 Bartosz Ćwiek 
Tomasz Sadowski 
Łukasz Trendak 
Paweł Tyc 
23 17. Relaks Olimpijczyk Senior 52.6 64-84 88
 Michał Sikora 
Jarosław Szymla 
Piotr Wójcik 
Alicja Wojtyniak 
24 3. Milicz 51.34 71-110 80
 Natalia Filipowiak 
Elżbieta Gołdyn 
Wojciech Nowacki 
Mateusz Trzaska 
25 8. Władysławowo 49.69 69-91 72
 Barbara Galikowska 
Marcin Muża 
Weronika Radelczuk 
Natalia Radtke 
26 31. Mączka 48.98 57-81 64
 Maria Dziegciar 
Stanisław Mączka 
Agnieszka Piesiewicz 
Adam Trzaskowski 
27 10. TSZMIEL / KSOS 42 45-100 56
 Katarzyna Konczewska 
Sebastian Liszka 
Bartosz Liszka 
Małgorzata Szymańska 
28 32. Kras 39 31-139 48
 Zuzanna Armatyńska 
Arkadiusz Kras 
Antoni Machowski 
Karolina Śliwka 
29 14. Łódź - Pomorze 38.1 70-129 40
 Julian Augustyniak 
Milan Chyliński 
Marta Ozimek 
Aleksandra Sobiech 
30 20. Kozak 31.13 54-155 32
 Magdalena Kańska 
Karolina Kozak 
Rafał Petka 
Paweł Zalecki 
31 12. Orlik Włoszczowa 28.73 57-200 24
 Piotr Bąk 
Mateusz Mroziński 
Bartosz Skrobisz 
Michał Ślęzak 
32 13. Łódź - Mazowsze 28.35 40-209 16
 Krystian Bączek 
Łukasz Gawroński 
Krzysztof Maciak 
Izabella Wierzbowska 
33 24. Bąba 27.42 10-154 8
 Bartłomiej Bąba 
Radosław Jamróz 
Konrad Maksymowicz 
Dawid Marszalik