Błękitna Wstęga Odry
I Mityngowy Turniej Par
Wrocław, 25 maja 2012

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 138Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
LB
DS
SINGLETON Zielona Góra
KS AZS PWR II WROCŁAW
  63.3441228
 237Justyna Żmuda
Katarzyna Dufrat
7.0
4.0
MP
DS
CKiS Skawina I
KS AZS PWR. III Wrocław
  62.5437212
 349Marek Jaworski
Ryszard Woliński
7.0
7.0
MPSBS Alf Tarnów Nowy Sącz  60.3134199
 428Piotr Tuszyński
Michał Nowosadzki
24.0
19.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa  59.5131187
 552Michał Klukowski
Piotr Zatorski
4.0
13.0
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW  59.3428177
 634Zdzisław Kowal
Kazimierz Bednarek
4.0
7.0
DSMKS Rokita Brzeg Dolny
MKS Zakrzów Wrocław
  58.6224168
 741Marek Markowski
Maciej Bielawski
12.0
4.0
WP
DS
Limar-Kleks Poznań-Szamotuły
RAG AZS PWR VII WROCŁAW
  57.7321159
 832Magdalena Holeksa
Kamila Wesołowska
4.0
4.0
SL
MP
GKS Piast I Gliwice
CKiS Skawina I
  57.0318151
 954Łukasz Kalbarczyk
Aleksander Krych
4.0
4.0
MAAZS UW 1
AZS UW ROZJAZD Warszawa
  55.4315143
 1029Tadeusz Hutyra
Maciej Hutyra
12.0
2.5
DSKS AZS PWR II WROCŁAW  55.3811135
 1115Łukasz Brede
Joanna Brede
13.0
4.0
MA
SL
ASKO-TECH Spójnia Warszawa
OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała
-0.50 55.309128
 1257Maria Tomczewska
Piotr Kulesza
7.0
2.5
PM
DS
PIANPUR Sierakowice
KS AZS PWR VIII Wrocław
  54.788121
 1321Waldemar Burakowski
Waldemar Radziak
13.0
12.0
MANOWOGAMES Warszawa  54.657114
 1450Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
7.0
13.0
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW  54.087107
 1518Andrzej Boruta
Barbara Boruta
1.5
2.0
WP
DS
Progress II Ostrzeszów
 
  54.066100
 1616Michał Kwiecień
Krzysztof Kujawa
24.0
18.0
WP
LU
UNIA WINKHAUS Leszno
SYNERGIA LUBLIN
  53.98693
 1717Piotr Walczak
Andrzej Pawlak
19.0
12.0
WPConsus II Kalisz
PAB Poznań
  53.35586
 1836Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
7.0
7.0
PD   52.97579
 1943Wojciech Gaweł
Piotr Wiankowski
7.0
12.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa  52.81472
 2056Leszek Jaworski
Maksymilian Chodacki
7.0
1.0
SLWODOCIĄGI Bielsko-Biała
OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała
  52.77465
 2160Jacek Janowski
Stanisław Pająk
18.0
12.0
SWSPS CONSTRUCTION Kielce
Senator - Dropol Starachowice
  52.12358
 2220Marek Kędzior
Robert Majorczyk
2.5
2.5
DSMKS Pogoń Oleśnica  51.52256
 2351Magda Budzyńska
Joanna Sroka
1.0
2.0
MA
WP
AZS UW 1
UKB Kleks Szamotuły
  51.01254
 2445Jerzy Nowak
Stanisław Janik
12.0
12.0
WPBudowlani Chodzież
Bridge Club MOSiR Wałcz
  49.85152
 2558Olga Długosz
Maciej Grabiec
2.5
2.5
MPCKiS Skawina II
MPEC Tarnów
  49.66150
 2625Danuta Krupnik
Jacek Klimczak
4.0
7.0
MPSingleton Kraków  48.69 48
 2722Aleksander Jezioro
Aleksander Zdybel
19.0
7.0
SL
DS
GKS Piast II Gliwice
KS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH
  48.26 46
 2847Maciej Chrobot
Daniel Fira
1.5
1.5
ZPASKO-TECH Szczecin  47.99 44
 2948Piotr Ilczuk
Piotr Tuczyński
18.0
12.0
SL
WP
GKS Piast I Gliwice
Dąbrówka Starka Poznań
  47.47 42
 3031Piotr Klubiński
Ryszard Wiącek
7.0
1.5
DSKS AZS PWR VIII Wrocław
KS Gwardia II Wrocław
  47.36 40
 3135Ewa Mielcarzewicz
Andrzej Witkowski
4.0
18.0
WPSystem Poznań
PAB Poznań
  46.97 38
 3242Stanislau Karbanovich
Alexandr Karbanovich
0.5
4.0
PD 
Katok SL Mińsk
  46.88 36
 3327Tomasz Freitag
Remigiusz Kaźmierczak
4.0
2.0
WPTZBS Kalisz
Progress II Ostrzeszów
  46.68 34
 3446Erikas Vainikonis
Andrei Arlovich
7.0
12.0
PDKatok SL Mińsk  46.54 32
 3513Piotr Łopusiewicz
Kazimierz Dulas
2.5
4.0
DSRAG AZS PWR VII WROCŁAW  46.52 30
 3626Anna Jankowska
Mateusz Strzelczyk
1.0
 
DSBKB Liceum Bolesławiec
KS AZS Politechnika Wrocławska
  46.39 28
 3711Jan Pawlikaniec
Krzysztof Komenda
4.0
4.0
LB
DS
SBS DAWID Nowa Sól
MKS Nysa II Zgorzelec
  45.71 26
 3833Jolanta Sławenta
Agnieszka Sławenta
4.0
1.5
DSBKS Miles I Milicz
KS AZS PWR V Wrocław
  45.36 24
 3953Grzegorz Wadas
Wojciech Stachnik
2.5
2.5
MPMPEC Tarnów  45.26 22
 4040Ryszard Jaśkiewicz
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPGOK Rożnów
Leskowiec Wadowice
  45.02 20
 4123Stanisław Wachel
Stanisław Nadkierniczny
4.0
2.0
DSMKS Zakrzów Wrocław  44.49 18
 4259Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
4.0
18.0
MPTS Wisła Kraków  44.08 16
 4312Włodzimierz Starkowski
Stanisław Gołębiowski
19.0
18.0
DSRUCH SA AZS PWR I WROCŁAW  44.06 14
 4439Maksymilian Karpierz
Dawid Karpierz
1.0
 
DSKS Zdrowie -Kudowa Kudowa Zdrój  44.01 12
 4519Ryszard Lachowicz
Przemysław Saliński
7.0
4.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko  41.23 10
 4644Roman Zabłocki
Bogdan Lipczak
4.0
4.0
OPBLOTKA Dobrodzień
SPARTA Lubliniec
  41.01 8
 4724Waldemar Siuda
Jerzy Skwark
7.0
7.0
DS
SL
BKB Bolesławiec
KONSTANTA Bielsko-Biała
  40.16 6
 4830Aleksander Murtazajew
Jacek Szwed
4.0
4.0
DSMKS Pogoń Oleśnica  39.82 4
 4914Jacek Krystecki
Krzysztof Stadnik
1.5
 
DSKS AZS Politechnika Wrocławska  38.09 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-05-25 o 18:17:14