Błękitna Wstęga Odry
II Mityngowy Turniej Par
Wrocław, 25 maja 2012

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 162Piotr Nawrocki
Jakub Kotorowicz
12.0
18.0
MASpójnia II Warszawa
KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz
61.4140292
 246Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław 61.3938277
 325Piotr Tuszyński
Michał Nowosadzki
24.0
19.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa 60.4836266
 422Łukasz Kalbarczyk
Aleksander Krych
4.0
4.0
MAAZS UW 1
AZS UW ROZJAZD Warszawa
60.1834256
 533Olga Długosz
Maciej Grabiec
2.5
2.5
MPCKiS Skawina II
MPEC Tarnów
59.7332248
 667Karol Mykietyn
Robert Sekulski
18.0
13.0
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW 58.8730241
 788Piotr Wiankowski
Wojciech Gaweł
12.0
7.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa 58.6528234
 811Jacek Młyńczyk
Damian Barcewicz
13.0
2.5
SL
DS
 
KS AZS Politechnika Wrocławska
57.2626228
 913Jarosław Molenda
Sławomir Zimniak
7.0
4.0
DSBKB Bolesławiec 56.9224222
 1066Erikas Vainikonis
Andrei Arlovich
7.0
12.0
PDKatok SL Mińsk 56.6522216
 1187Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
4.0
18.0
MPTS Wisła Kraków 56.4120211
 1284Łukasz Brede
Joanna Brede
13.0
4.0
MA
SL
ASKO-TECH Spójnia Warszawa
OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała
55.9018206
 1320Leszek Jaworski
Maksymilian Chodacki
7.0
1.0
SLWODOCIĄGI Bielsko-Biała
OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała
55.6117201
 1478Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice 55.6015196
 1576Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
4.0
2.5
DSERBUD AZS PWR IX WROCŁAW 55.4613191
 1681Tomasz Jaworski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
7.0
2.5
DSKS AZS PWR. III Wrocław 55.3111186
 1718Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
7.0
7.0
PD  54.969181
 1849Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
7.0
13.0
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW 54.888176
 1914Piotr Marcinowski
Adam Marcinowski
1.5
4.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław 54.568171
 2072Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
4.0
7.0
DS
ZP
RAG AZS PWR VII WROCŁAW
ZOIM Szczecin
54.518166
 2171Piotr Ilczuk
Jacek Leśniczak
18.0
13.0
SL
WP
GKS Piast I Gliwice
Unia I Leszno
54.327161
 2282Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
12.0
18.0
MAAutostrada Eksploatacja & 2S Media
INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock
54.297156
 2385Marek Markowski
Robert Księżopolski
12.0
4.0
WP
DS
Limar-Kleks Poznań-Szamotuły
 
54.167151
 2454Sławek Robel
Jan Sadowski
4.0
2.5
DS
WP
KBS Kolejarz II Wrocław
Poznańska Asocjacja Brydżowa
54.126146
 2553Piotr Łopusiewicz
Łukasz Gaweł
2.5
4.0
DSRAG AZS PWR VII WROCŁAW
ERBUD AZS PWR IX WROCŁAW
53.976141
 2631Piotr Walczak
Andrzej Pawlak
19.0
12.0
WPConsus II Kalisz
PAB Poznań
53.976136
 2790Piotr Zatorski
Michał Klukowski
13.0
4.0
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW 53.775131
 2841Michał Kwiecień
Krzysztof Kujawa
24.0
18.0
WP
LU
UNIA WINKHAUS Leszno
SYNERGIA LUBLIN
52.945126
 2977Alexandr Karbanovich
Stanislau Karbanovich
4.0
0.5
PDKatok SL Mińsk
 
52.585121
 3030Jacek Janowski
Stanisław Pająk
18.0
12.0
SWSPS CONSTRUCTION Kielce
Senator - Dropol Starachowice
52.454116
 3189Przemysław Piotrowski
Agnieszka Sławenta
12.0
1.5
DSRAG AZS PWR VII WROCŁAW
KS AZS PWR V Wrocław
52.444111
 3280Stanisław Janik
Jerzy Nowak
12.0
12.0
WPBridge Club MOSiR Wałcz
Budowlani Chodzież
51.714106
 3315Marian Szymonowicz
Lech Warężak
7.0
7.0
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław 51.603101
 3469Maciej Chrobot
Daniel Fira
1.5
1.5
ZPASKO-TECH Szczecin 51.45396
 3586Lech Kurowski
Bernard Jadczak
7.0
7.0
DSKS AZS PWR II WROCŁAW
ERBUD AZS PWR IX WROCŁAW
50.51394
 3638Marek Jaworski
Ryszard Woliński
7.0
7.0
MPSBS Alf Tarnów Nowy Sącz 50.21292
 3745Krzysztof Stadnik
Jacek Krystecki
 
1.5
DSKS AZS Politechnika Wrocławska 50.19290
 3859Maksymilian Karpierz
Dawid Karpierz
1.0
 
DSKS Zdrowie -Kudowa Kudowa Zdrój 50.04288
 3912Włodzimierz Starkowski
Stanisław Gołębiowski
19.0
18.0
DSRUCH SA AZS PWR I WROCŁAW 50.01186
 4026Sammy Bałdysz
Zofia Bałdysz
2.0
1.0
DSKS AZS PWR X Wrocław 49.38184
 4175Maciej Hutyra
Franciszek Zarzecki
2.5
13.0
DSKS AZS PWR II WROCŁAW 49.31182
 4268Mariusz Kowalczyk
Wojciech Skonieczny
2.5
4.0
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław
KS Gwardia IV Wrocław
49.26 80
 4342Aleksander Jezioro
Aleksander Zdybel
19.0
7.0
SL
DS
GKS Piast II Gliwice
KS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH
49.23 78
 4437Danuta Krupnik
Jacek Klimczak
4.0
7.0
MPSingleton Kraków 49.12 76
 4527Tomasz Freitag
Remigiusz Kaźmierczak
4.0
2.0
WPTZBS Kalisz
Progress II Ostrzeszów
48.88 74
 4636Waldemar Burakowski
Waldemar Radziak
13.0
12.0
MANOWOGAMES Warszawa 48.54 72
 4744Norman Lippik
Jacek Wojnarowicz
1.5
7.0
DSBKB MDK-I LO Bolesławiec
KS Gwardia V Strachota Wrocław
48.49 70
 4870Aleksander Żelazny
Przemysław Polowczyk
2.0
2.0
WPDąbrówka VII LO Poznań 48.20 68
 4929Zdzisław Kowal
Marek Rużyło
4.0
4.0
DSMKS Rokita Brzeg Dolny 48.14 66
 5060Jerzy Skwark
Waldemar Siuda
7.0
7.0
SL
DS
KONSTANTA Bielsko-Biała
BKB Bolesławiec
47.64 64
 5135Roman Zabłocki
Bogdan Lipczak
4.0
4.0
OPBLOTKA Dobrodzień
SPARTA Lubliniec
47.60 62
 5255Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
4.0
4.0
DSBKS Miles I Milicz 47.53 60
 5352Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
2.5
DSKS AZS PWR VIII Wrocław 47.53 58
 5434Jerzy Pasich
Ryszard Jaśkiewicz
7.0
7.0
MPLeskowiec Wadowice
GOK Rożnów
47.31 56
 5563Magda Budzyńska
Joanna Sroka
1.0
2.0
MA
WP
AZS UW 1
UKB Kleks Szamotuły
47.16 54
 5664Leszek Haber
Zdzisław Malkiewicz
4.0
2.5
DSKS Gwardia III Wrocław 47.12 52
 5721Aleksander Murtazajew
Robert Majorczyk
4.0
2.5
DSMKS Pogoń Oleśnica 46.99 50
 5865Michał Górny
Tadeusz Miesiąc
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań
UKB Kleks Szamotuły
46.97 48
 5983Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
4.0
7.0
DS
MP
KS AZS PWR. III Wrocław
CKiS Skawina I
46.94 46
 6028Aleksander Czajka
Paweł Litwiński
7.0
7.0
DSKBS Kolejarz III Wrocław 46.60 44
 6161Ryszard Rolka
Kazimierz Komorowicz
4.0
2.0
DSKS Gwardia III Wrocław 46.48 42
 6273Mateusz Mroczkowski
Beata Pacak
7.0
1.0
DSRAG AZS PWR VII WROCŁAW
KS AZS Politechnika Wrocławska
46.30 40
 6374Agata Chojnicka
Agnieszka Chudy
1.0
2.0
PM
DS
WILCZKI Gdańsk
KS AZS Politechnika Wrocławska
45.98 38
 6448Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
1.5
7.0
DSKS AZS PWR VIII Wrocław 45.55 36
 6517Magdalena Holeksa
Kamila Wesołowska
4.0
4.0
SL
MP
GKS Piast I Gliwice
CKiS Skawina I
45.49 34
 6623Kazimierz Dulas
Maria Tomczewska
4.0
7.0
DS
PM
RAG AZS PWR VII WROCŁAW
PIANPUR Sierakowice
45.34 32
 6751Jakub Domeracki
Kacper Pędziński
0.5
1.5
WPDąbrówka GB Poznań
Dąbrówka GD I Poznań
45.01 30
 6843Krzysztof Komenda
Jan Pawlikaniec
4.0
4.0
DS
LB
MKS Nysa II Zgorzelec
SBS DAWID Nowa Sól
44.59 28
 6991Natalia Banaś
Yan Shpuntou
1.5
2.5
MP
LB
 
GSBS OSiR 1 Skwierzyna
44.22 26
 7056Marcin Szymański
Bartosz Pędziński
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań 43.82 24
 7158Ryszard Wiącek
Sławomir Pękalski
1.5
2.5
DSKS Gwardia II Wrocław
KS AZS PWR XII Wrocław
43.69 22
 7224Grzegorz Wadas
Wojciech Stachnik
2.5
2.5
MPMPEC Tarnów 43.37 20
 7379Karolina Skubich
Liliana Pałczyńska
1.5
1.5
WPDąbrówka Ladies Poznań 43.20 18
 7419Andrzej Boruta
Barbara Boruta
1.5
2.0
WP
DS
Progress II Ostrzeszów
 
43.05 16
 7539Przemysław Saliński
Ryszard Lachowicz
4.0
7.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko 42.48 14
 7647Ewa Mielcarzewicz
Andrzej Witkowski
4.0
18.0
WPSystem Poznań
PAB Poznań
42.29 12
 7757Piotr Ratajski
Jacek Szwed
4.0
4.0
DSMKS Pogoń Oleśnica 41.37 10
 7816Jan Grzeszczak
Adam Waszkiewicz
2.5
2.0
DSKS AZS PWR V Wrocław 40.82 8
 7932Stanisław Wachel
Kazimierz Bednarek
4.0
7.0
DSMKS Zakrzów Wrocław 40.76 6
 8050Mateusz Strzelczyk
Michał Drankiewicz
 
0.5
DSKS AZS Politechnika Wrocławska 40.40 4
 8140Dorota Kwintkiewicz
Anna Jankowska
2.0
1.0
DSBKB Liceum Bolesławiec 38.49 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-05-25 o 21:55:36