Błękitna Wstęga Odry
IV Mityngowy Turniej Par
Wrocław, 26 maja 2012

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 122Krzysztof Mielnik
Adam Lonski
4.0
4.0
PM 
LOS Gdynia
66.0344330
 241Łukasz Brede
Joanna Brede
13.0
4.0
MA
SL
ASKO-TECH Spójnia Warszawa
OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała
63.9142316
 3108Ewa Mielcarzewicz
Andrzej Witkowski
4.0
18.0
WPSystem Poznań
PAB Poznań
61.0440305
 462Piotr Tuszyński
Michał Nowosadzki
24.0
19.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa 60.6038295
 587Jacek Szwed
Piotr Ratajski
4.0
4.0
DSMKS Pogoń Oleśnica 59.1537287
 629Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
4.0
18.0
MPTS Wisła Kraków 58.9535280
 785Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
7.0
13.0
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW 58.9433273
 846Łukasz Gaweł
Piotr Łopusiewicz
4.0
2.5
DSERBUD AZS PWR IX WROCŁAW
RAG AZS PWR VII WROCŁAW
58.8032267
 938Ilya Shpuntou
Przemysław Piotrowski
4.0
12.0
LB
DS
GSBS OSiR 1 Skwierzyna
RAG AZS PWR VII WROCŁAW
58.3030261
 10109Jacek Wojnarowicz
Bernard Jadczak
7.0
7.0
DSKS Gwardia V Strachota Wrocław
ERBUD AZS PWR IX WROCŁAW
58.2228255
 1137Jerzy Pasich
Ryszard Jaśkiewicz
7.0
7.0
MPLeskowiec Wadowice
GOK Rożnów
57.4626250
 1232Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
4.0
7.0
DSKS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH 57.1225245
 1349Marek Jaworski
Witold Stachnik
7.0
4.0
MPSBS Alf Tarnów Nowy Sącz 56.9623240
 1460Marian Woźniak
Henryk Chojnacki
2.5
2.5
SL
LD
TB DMUKS RELAKS I
MKS Bzura II Ozorków
56.9221235
 1588Michał Klukowski
Piotr Zatorski
4.0
13.0
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW 56.5920230
 1676Marta Maj-Rudnicka
Andrzej Kozikowski
12.0
12.0
WP
LD
Consus II Kalisz
KDK 1 Kutno
56.4818225
 1789Zdzisław Beling
Artur Wasiak
18.0
12.0
WP
SL
Consus II Kalisz
GKS Piast I Gliwice
56.4116220
 1878Stanisław Janik
Jerzy Nowak
12.0
12.0
WPBridge Club MOSiR Wałcz
Budowlani Chodzież
56.3114215
 1912Waldemar Burakowski
Waldemar Radziak
13.0
12.0
MANOWOGAMES Warszawa 55.8713210
 2025Michał Kwiecień
Krzysztof Kujawa
24.0
18.0
WP
LU
UNIA WINKHAUS Leszno
SYNERGIA LUBLIN
55.3911205
 2180Aleksander Sejud
Krzysztof Góra
7.0
4.0
SLSilesia II Gliwice 55.269200
 2293Michał Górny
Tadeusz Miesiąc
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań
UKB Kleks Szamotuły
55.119196
 2355Joanna Taczewska
Justyna Żmuda
12.0
7.0
SL
MP
GKS Piast I Gliwice
CKiS Skawina I
55.059192
 2461Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
4.0
4.0
DSBKS Miles I Milicz 54.158188
 2545Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
4.0
4.0
LU
MA
INTEGRA BIAŁA PODLASKA
KB POLFA Warszawa
53.928184
 2620Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
12.0
7.0
PDKatok SL Mińsk 53.898180
 2735Włodzimierz Starkowski
Stanisław Gołębiowski
19.0
18.0
DSRUCH SA AZS PWR I WROCŁAW 53.898176
 2899Przemysław Saliński
Ryszard Lachowicz
4.0
7.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko 53.837172
 2924Grzegorz Wadas
Wojciech Stachnik
2.5
2.5
MPMPEC Tarnów 53.347168
 3068Mirosław Fechner
Michał Robak
4.0
4.0
DSERBUD AZS PWR IX WROCŁAW 52.997164
 3147Bogdan Szulejewski
Tomasz Paluchowski
18.0
12.0
MAINTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
52.986160
 32104Przemysław Kubicki
Waldemar Siuda
2.5
7.0
DSERBUD AZS PWR IX WROCŁAW
BKB Bolesławiec
52.486156
 3392Maciej Hutyra
Lech Kurowski
2.5
7.0
DSKS AZS PWR II WROCŁAW 52.466152
 3477Zbigniew Sobczyk
Leszek Jaworski
12.0
7.0
DS
SL
MKS Pogoń Oleśnica
WODOCIĄGI Bielsko-Biała
52.405148
 3583Aleksander Kasprzak
Mirosław Szaliński
18.0
12.0
PMSDK Tczew 51.975144
 3652Piotr Ilczuk
Jacek Leśniczak
18.0
13.0
SL
WP
GKS Piast I Gliwice
Unia I Leszno
51.925140
 3798Zofia Bałdysz
Maksymilian Chodacki
1.0
1.0
DS
SL
KS AZS PWR X Wrocław
OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała
51.865136
 38106Paweł Jassem
Piotr Tuczyński
13.0
12.0
WPDąbrówka Starka Poznań 51.764132
 3974Halina Klukowska
Maciej Terpiłowski
7.0
4.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław 51.714128
 40101Piotr Walczak
Andrzej Pawlak
19.0
12.0
WPConsus II Kalisz
PAB Poznań
51.654124
 4131Sławek Robel
Jan Sadowski
4.0
2.5
DS
WP
KBS Kolejarz II Wrocław
Poznańska Asocjacja Brydżowa
51.313120
 4228Kazimierz Dulas
Grzegorz Jarząbek
4.0
4.0
DSRAG AZS PWR VII WROCŁAW 51.133118
 4318Marcin Bojarski
Yan Shpuntou
2.5
2.5
MP
LB
Wincor Nixdorf Cracovia
GSBS OSiR 1 Skwierzyna
50.833116
 4463Aleksander Murtazajew
Robert Majorczyk
4.0
2.5
DSMKS Pogoń Oleśnica 50.763114
 4591Jacek Klimczak
Danuta Krupnik
7.0
4.0
MPSingleton Kraków 50.742112
 4684Jakub Kotorowicz
Piotr Nawrocki
18.0
12.0
MAKRAJEWSKI SYNTEX Łowicz
Spójnia II Warszawa
50.692110
 4748Adam Michalak
Piotr Radzikowski
2.0
7.0
MP 
Milo Kraków
50.532108
 4843Krzysztof Zych
Zdzisław Klimczak
2.0
2.5
DSMKS Nysa II Zgorzelec
MKS Nysa III Zgorzelec
50.491106
 4997Piotr Stopa
Jan Blajda
12.0
13.0
MPTS Wisła Kraków
Wincor Nixdorf Cracovia
50.381104
 50107Michał Gulczyński
Aleksander Żelazny
4.0
2.0
WPDąbrówka Poznań
Dąbrówka VII LO Poznań
50.331102
 5119Magdalena Holeksa
Kamila Wesołowska
4.0
4.0
SL
MP
GKS Piast I Gliwice
CKiS Skawina I
50.25 100
 5251Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
4.0
7.0
DS
ZP
RAG AZS PWR VII WROCŁAW
ZOIM Szczecin
49.98 98
 5390Stanislau Karbanovich
Alexandr Karbanovich
0.5
4.0
PD 
Katok SL Mińsk
49.92 96
 5475Piotr Kossobudzki
Piotr Kulesza
4.0
2.5
DSKS AZS PWR. III Wrocław
KS AZS PWR VIII Wrocław
49.91 94
 5515Karol Mykietyn
Robert Sekulski
18.0
13.0
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW 49.89 92
 5658Tadeusz Hutyra
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DSKS AZS PWR II WROCŁAW 49.75 90
 5742Aleksandra Wolska
Natalia Banaś
2.0
1.5
PM
MP
  49.54 88
 5816Grzegorz Jędrzejewski
Przemysław Polowczyk
2.0
2.0
WPDąbrówka VII LO Poznań 49.50 86
 5913Piotr Klubiński
Jacek Krystecki
7.0
1.5
DSKS AZS PWR VIII Wrocław
KS AZS Politechnika Wrocławska
49.38 84
 6050Dariusz Bogucki
Katarzyna Dufrat
12.0
4.0
PM
DS
DARLES SANTERM Gdańsk
KS AZS PWR. III Wrocław
49.31 82
 6166Lech Warężak
Marian Szymonowicz
7.0
7.0
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław 49.24 80
 6253Olga Długosz
Maciej Grabiec
2.5
2.5
MPCKiS Skawina II
MPEC Tarnów
48.63 78
 6323Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
2.5
4.0
WP
SL
Dąbrówka Poznań
BUKS MDK MOSM II Bytom
48.52 76
 6481Andrzej Aleksandrzak
Tomasz Freitag
13.0
4.0
WPLimar-Kleks Poznań-Szamotuły
TZBS Kalisz
48.46 74
 6572Ryszard Woliński
Marek Urbański
7.0
7.0
MPSBS Alf Tarnów Nowy Sącz 48.41 72
 6694Adam Wujków
Marcin Mazurkiewicz
12.0
2.5
KPKonkret Chełmno 48.33 70
 6736Mateusz Strzelczyk
Michał Drankiewicz
 
0.5
DSKS AZS Politechnika Wrocławska 48.28 68
 6865Krzysztof Zając
Robert Nowicki
4.0
13.0
LD
WP
INTRA Łódź
Dąbrówka Starka Poznań
48.12 66
 6927Marek Czerepak
Andrzej Bondarewicz
7.0
13.0
DSRAG AZS PWR VII WROCŁAW 47.98 64
 70103Małgorzata Turska-Marcinowska
Piotr Marcinowski
4.0
1.5
DSKS AZS PWR. III Wrocław 47.94 62
 7171Krzysztof Komenda
Jan Pawlikaniec
4.0
4.0
DS
LB
MKS Nysa II Zgorzelec
SBS DAWID Nowa Sól
47.91 60
 72100Agnieszka Sławenta
Sammy Bałdysz
1.5
2.0
DSKS AZS PWR V Wrocław
KS AZS PWR X Wrocław
47.61 58
 7356Grzegorz Superson
Jacek Stasica
4.0
13.0
MPWincor Nixdorf Cracovia
TS Wisła Kraków
47.40 56
 7440Stanisław Pająk
Jacek Janowski
12.0
18.0
SWSenator - Dropol Starachowice
SPS CONSTRUCTION Kielce
47.28 54
 7579Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław 47.15 52
 7696Paweł Mierniczek
Wojciech Sułek
7.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice 46.94 50
 7711Jacek Młyńczyk
Damian Barcewicz
13.0
2.5
SL
DS
 
KS AZS Politechnika Wrocławska
46.84 48
 7895Zdzisława Zabłocka
Franciszek Przybył
2.0
4.0
WP
DS
Progress II Ostrzeszów
KBS Kolejarz I Wrocław
46.71 46
 7959Marcin Szymański
Bartosz Pędziński
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań 46.65 44
 8057Wojciech Kaźmierczak
Piotr Dybicz
7.0
7.0
MAAZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
AZS UW 2
46.52 42
 8139Maria Tomczewska
Marek Kozłowski
7.0
4.0
PM
DS
PIANPUR Sierakowice
MKS Nysa-Kluk Kłodzko
46.13 40
 8244Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice 45.06 38
 8354Piotr Wiankowski
Wojciech Gaweł
12.0
7.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa 44.27 36
 8470Aleksander Czajka
Paweł Litwiński
7.0
7.0
DSKBS Kolejarz III Wrocław 44.07 34
 85110Maciej Bojarski
Adam Waszkiewicz
2.5
2.0
DSKS AZS PWR V Wrocław 43.31 32
 8630Ryszard Wiącek
Zygmunt Adamski
1.5
1.5
DSKS Gwardia II Wrocław 43.06 30
 8782Aleksander Jezioro
Aleksander Zdybel
19.0
7.0
SL
DS
GKS Piast II Gliwice
KS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH
43.04 28
 8834Szymon Żeberski
Sławomir Pękalski
2.5
2.5
DSKS AZS PWR XII Wrocław 42.41 26
 8973Barbara Radomska
Marian Kwolczak
2.0
2.0
DSKS Gwardia VIK Wroclaw
KS Gwardia III Wrocław
41.71 24
 9014Jarosław Molenda
Sławomir Zimniak
7.0
4.0
DSBKB Bolesławiec 40.31 22
 9186Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
4.0
MPMilo Kraków
Last Minute Kraków
40.07 20
 92102Łukasz Kalbarczyk
Aleksander Krych
4.0
4.0
MAAZS UW 1
AZS UW ROZJAZD Warszawa
39.94 18
 9367Janusz Piernikowski
Wojciech Skonieczny
7.0
4.0
DSKBS Kolejarz I Wrocław
KS Gwardia IV Wrocław
39.78 16
 9417Leszek Haber
Wojciech Szałapak
4.0
2.0
DSKS Gwardia III Wrocław
KS Gwardia VIK Wroclaw
39.76 14
 9569Liliana Pałczyńska
Karolina Skubich
1.5
1.5
WPDąbrówka Ladies Poznań 38.70 12
 9626Maciej Chrobot
Daniel Fira
1.5
1.5
ZPASKO-TECH Szczecin 38.47 10
 9721Magda Budzyńska
Joanna Sroka
1.0
2.0
MA
WP
AZS UW 1
UKB Kleks Szamotuły
38.11 8
 9864Kacper Pędziński
Jakub Domeracki
1.5
0.5
WPDąbrówka GD I Poznań
Dąbrówka GB Poznań
35.19 6
 99105Agnieszka Chudy
Agata Chojnicka
2.0
1.0
DS
PM
KS AZS Politechnika Wrocławska
WILCZKI Gdańsk
32.76 4
 10033Dorota Kwintkiewicz
Anna Jankowska
2.0
1.0
DSBKB Liceum Bolesławiec 32.56 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-05-26 o 21:32:55