XVIII Memoriał Irka Nowaka
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Par Mikstowych
30 listopada 2013

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 146Aleksandra Jarosz
Ilya Shpuntou
4.0
7.0
WPDĄBRÓWKA SENIOR Poznań 64.8450
 215Cathy Bałdysz
Krzysztof Jassem
15.0
24.0
MA
KP
Bridge24.pl 2
Konkret Chełmno
64.1645
 321Danuta Kazmucha
Cezary Serek
13.0
7.0
WPCONNECTOR Poznań 63.6340
 423Agnieszka Chudy
Kacper Wilczak
2.5
4.0
DS
LB
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
OSiR Skwierzyna
62.0135
 522Magdalena Kazimierczak
Michał Włoszek
1.5
4.0
KPLumac Włocławek
BIN Aleksandrów Kujawski
60.8131
 632Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
1.5
2.0
ZPMATOPOS Szczecinek 60.2726
 743Agnieszka Sławenta
Piotr Wiankowski
2.0
12.0
PM
MA
LOS Gdynia
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
59.2422
 848Justyna Stachowiak
Jerzy Mścisz
2.5
13.0
WPPAB Poznań 57.3817
 947Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
7.0
19.0
WPRADIO-HIT
CONNECTOR Poznań
57.3212
 1028Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
4.0
4.0
WP 
OAZA Kórnik
57.2310
 1119Alicja Kupczyk
Roman Wachowiak
4.0
18.0
KPGwiazda II Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz
56.009
 1239Marta Gackowska
Jacek Gackowski
4.0
7.0
KP 
Konkret Chełmno
55.738
 1320Jolanta Jacoszek
Marek Bukowski
2.5
4.0
WPZiemowit I Złotów
GIFT & RCK Rogoźno
55.098
 1430Barbara Falkowska
Hieronim Nowacki
4.0
4.0
PM
WP
 
TB Budowlani Poznań
55.027
 1533Ewa Mielcarzewicz
Stanisław Janik
4.0
12.0
WP
LB
System Poznań
Kart-El Gorzów
54.506
 1617Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
7.0
7.0
PD  53.695
 1711Jadwiga Nowak
Marek Lis
7.0
2.5
WPIOR II Poznań
 
52.774
 1838Ewa Miszewska
Stanisław Zakrzewski
18.0
12.0
WPCONNECTOR Poznań
OAZA Kórnik
52.754
 1944Ewa Waśkiewicz
Zbigniew Halat
2.0
12.0
MA
LB
GOK Bielsk
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 2
52.623
 2040Danuta Krupnik
Ireneusz Jagielski
4.0
7.0
MA
WM
MASOVIA Płock
 
52.092
 2125Grażyna Gruszczyńska
Krzysztof Tumielewicz
2.5
7.0
LB 
Instalko SBS 1 Międzyrzecz
51.831
 2234Zofia Bałdysz
Marcin Szymański
2.0
2.0
DS
WP
BKB Pogrom Bolesławiec
Dąbrówka Gimbaza Poznań
49.67 
 2313Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
4.0
2.5
WP
DS
Chaos Gniezno
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
48.25 
 2412Mirosława Miętkiewska
Stefan Żuberek
2.0
4.0
WPTemida Poznań
Alpol Poznań
47.58 
 2514Jolanta Ziętara
Rafał Junik
4.0
7.0
WPBudowlani Chodzież 47.09 
 2624Jan Sadowski
Sigrid Battmer
2.5
5.0
WP
GER
  46.55 
 2718Lidia Gapińska
Marek Gapiński
 
 
NZ  46.35 
 2845Loretta Kałwa
Łukasz Gaweł
1.5
4.0
DSTEKO KS AZS PWR V Wrocław
RAG AZS PWR VII Wrocław
46.09 
 2926Zofia Szczerkowska
Leszek Zembrowski
1.0
2.5
WPIOR III Poznań
System Poznań
45.57 
 3051Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
1.5
2.0
WP  45.22 
 3150Marta Ostrowska
Dominik Filipowicz
4.0
15.0
WP 
CONSUS Kalisz
44.95 
 3252Agata Chojnicka
Krzysztof Mielnik
1.5
4.0
DS
PM
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
SDK Tczew
44.38 
 3337Alicja Stefanowska
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WPAlpol Poznań 43.86 
 3442Zofia Mikołajczyk
Adam Peszke
2.5
4.0
WPSystem Poznań 43.54 
 3529Justyna Łaniewska
Piotr Surdyk
1.0
1.5
WPSystem Poznań 41.57 
 3635Beata Buczkowska-Linke
Józef Grewling
2.5
4.0
WPZiemowit I Złotów
GIFT & RCK Rogoźno
40.34 
 3716Małgorzata Augustyn
Jacek Wróbel
1.0
 
WP
MA
System Poznań
 
40.32 
 3831Maria Tomczewska
Marek Parol
7.0
2.5
PMWIMPEL Gdańsk 40.23 
 3941Anna Kulesza
Tomasz Libicki
 
 
NZ  39.76 
 4027Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
 
 
NZ  35.19 
 4149Iga Naskręt
Piotr Stachowiak
 
 
WPDąbrówka Gimnazjum Poznań 32.75 
 4236Anna Lehnhardt
Jan Jankowski
0.5
 
WPDąbrówka Młodzik Poznań
Dąbrówka Gimnazjum Poznań
32.43 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2013-12-02 o 11:51:58