Olsztyński Kongres Brydżowy | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± | wynik | PKL | |||
1 | 55 | Roman Kierznowski Zbigniew Rogowski | 18.0 18.0 | WM | SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo | 69.67 | 40 | 121 | ||
2 | 27 | Jerzy Skrzypczak Bogusław Gierulski | 19.0 19.0 | WM | SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo | 48.02 | 37 | 118 | ||
3 | 40 | Tadeusz Kaczanowski Krzysztof Antas | 18.0 18.0 | WP | KS UNIA Leszno | 46.75 | 34 | 115 | ||
4 | 56 | Krzysztof Sikorski Kazimierz Omernik | 18.0 18.0 | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 44.26 | 32 | 112 | ||
5 | 48 | Jan Rogowski Grzegorz Probola | 18.0 7.0 | WM | Zorro13 Olsztyn PREMAR SEWIL OSBS Olsztyn | 38.82 | 29 | 110 | ||
6 | 62 | Mirosław Roesler Andrzej Fronczak | 7.0 18.0 | WM | Zorro13 Olsztyn SBS Pale Franki Elbląg | 37.71 | 26 | 108 | ||
7 | 66 | Andrzej Kozikowski Paweł Zubiel | 12.0 4.0 | LD | KDK1 Kutno CKM Łódź | 35.78 | 24 | 106 | ||
8 | 63 | Piotr Mazur Janusz Wróblewski | 4.0 7.0 | WM | Zorro13 Olsztyn GEOCONSTRUCT Olsztyn | 32.35 | 21 | 104 | ||
9 | 31 | Dariusz Pietrzak Teresa Skrzypczak | 4.0 7.0 | WM | 32.00 | 19 | 102 | |||
10 | 19 | Paweł Abramski Sławomir Dytkowski | 4.0 2.5 | WM | GEOCONSTRUCT Olsztyn | 30.79 | 16 | 100 | ||
11 | 43 | Alfred Koda Lech Brzozowski | 2.5 | PD NZ | MOK Mońki | 29.90 | 13 | 98 | ||
12 | 16 | Krzysztof Michalczyk Janina Bakuła | 12.0 4.0 | WM | GEOCONSTRUCT Olsztyn Gutkowo Olsztyn | 26.16 | 11 | 96 | ||
13 | 14 | Waldemar Burakowski Jacek Ciechomski | 13.0 18.0 | MA SW | MBIKE Rowery Warszawa SPS CONSTRUCTION I Kielce | 23.75 | 8 | 94 | ||
14 | 22 | Jan Romot Tadeusz Banach | 7.0 4.0 | WM | PDM PTBS Pisa Pisz | 22.08 | 8 | 92 | ||
15 | 46 | Dariusz Bogucki Sławomir Wrzosek | 12.0 7.0 | WM | SBS Pale Franki Elbląg | 21.02 | 8 | 90 | ||
16 | 68 | Wiesław Podlecki Leonard Jaskowiak | 1.5 12.0 | WM | PREMAR SEWIL OSBS Olsztyn | 17.08 | 7 | 88 | ||
17 | 23 | Bernard Pszczoła Bogdan Kuliński | 7.0 13.0 | WM | GEOCONSTRUCT Olsztyn Zorro13 Olsztyn | 16.67 | 7 | 86 | ||
18 | 49 | Janusz Borowiński Jan Janiak | 12.0 7.0 | WM | NARIE Morąg - Szczytno | 16.03 | 6 | 84 | ||
19 | 11 | Marek Jaworski Grzegorz Superson | 7.0 7.0 | MP | Topla-Prądniczanka Kraków Wincor Nixdorf Cracovia | 15.35 | 6 | 82 | ||
20 | 17 | Marek Urbański Ryszard Pałasz | 7.0 4.0 | LB WP | Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 1 KTB Konin | 15.25 | 5 | 80 | ||
21 | 25 | Wojciech Ciepliński Sebastian Żyżyński | 7.0 2.0 | LD | DK Rondo Łódź | 14.40 | 5 | 78 | ||
22 | 20 | Mariusz Kraśnicki Mateusz Sobczak | 7.0 2.5 | LD MA | KDK1 Kutno AZS I UW Warszawa | 14.17 | 4 | 76 | ||
23 | 39 | Jan Przygrodzki Sławomir Czech | 7.0 4.0 | LU | INTEGRA Biała Podlaska | 10.82 | 4 | 74 | ||
24 | 36 | Jarosław Łosiak Ireneusz Jagielski | 7.0 4.0 | WM | PDM PTBS Pisa Pisz GEOCONSTRUCT Olsztyn | 8.25 | 3 | 72 | ||
25 | 57 | Jan Stańczak Edmund Reczuga | 7.0 4.0 | WM | NARIE Morąg - Szczytno Gutkowo Olsztyn | 7.61 | 3 | 70 | ||
26 | 24 | Wiesław Skubisz Konrad Codello | 7.0 7.0 | LU | YAMIT Zamość | 7.08 | 3 | 68 | ||
27 | 59 | Skarbimir Kozar Krzysztof Rogoziński | 4.0 12.0 | LB | Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 2 Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 1 | 6.05 | 2 | 66 | ||
28 | 42 | Julian Jurski Jerzy Kurzawski | 7.0 4.0 | PM KP | KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański Lambda Toruń | 5.80 | 2 | 64 | ||
29 | 69 | Iwona Zielińska Aleksander Marciniak | 0.5 4.0 | MA | ATUT Płock | 4.89 | 1 | 62 | ||
30 | 41 | Józefa Krzemieńska Ewa Tutaj | 4.0 2.5 | WM | Zorro13 Olsztyn Gutkowo Olsztyn | 4.33 | 1 | 60 | ||
31 | 45 | Kamil Nowak Marek Pietraszek | 2.5 18.0 | PK | Hotel Polski - Dropol Rzeszów Elektromontaż Rzeszów | 3.36 | 58 | |||
32 | 61 | Lechosław Błaziński Roman Szlachetka | 12.0 7.0 | ZP | BLOTKA Goleniów LKS POMORZANIN Nowogard | 2.13 | 56 | |||
33 | 52 | Grzegorz Deptuła Marek Klepacki | 4.0 4.0 | WM | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński | 1.58 | 54 | |||
34 | 28 | Jarosław Bartosiński Aleksander Kasprzak | 4.0 18.0 | PM | SDK Tczew | 1.21 | 52 | |||
35 | 51 | Adolf Bocheński Wiesław Krzemieński | 12.0 12.0 | WM | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński Zorro13 Olsztyn | -0.03 | 50 | |||
36 | 38 | Paweł Turlejski Tomasz Lisica | 2.0 4.0 | WM | Zorro13 Olsztyn | -0.72 | 48 | |||
37 | 32 | Kazimierz Wielechowski Bogdan Lesiński | 7.0 4.0 | MA WM | Singleton Warszawa NARIE Morąg - Szczytno | -3.07 | 46 | |||
38 | 15 | Mirosław Makatrewicz Marcin Bartoszewski | 7.0 4.0 | WM | OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński | -3.12 | 44 | |||
39 | 67 | Franciszek Świderski Radosław Szopiński | 7.0 4.0 | ZP | BLOTKA Goleniów | -7.33 | 42 | |||
40 | 64 | Tadeusz Gawroński Renata Gawrońska | 4.0 2.0 | MA | GOK Bielsk | -8.11 | 40 | |||
41 | 21 | Patryk Reszczyński Paweł Łata | 4.0 1.0 | WM | AZS UWM Olsztyn | -9.56 | 38 | |||
42 | 54 | Barbara Szydłowska Jacek Komodziński | 2.0 2.0 | WM | BSBS Bartoszyce | -10.55 | 36 | |||
43 | 33 | Ryszard Karp Stanisław Okuniewicz | 7.0 2.5 | WM | ETB PRIM Ełk BSBS Bartoszyce | -11.82 | 34 | |||
44 | 26 | Włodzimierz Buze Wiesław Andruk | 18.0 7.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media KBS Legionowianin | -12.78 | 32 | |||
45 | 58 | Tomasz Kuś Tomasz Sinkiewicz | 2.5 4.0 | WM | GEOCONSTRUCT Olsztyn AZS UWM Olsztyn | -17.17 | 30 | |||
46 | 30 | Ewa Waśkiewicz Zbigniew Halat | 2.0 12.0 | MA LB | ATUT Płock Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 1 | -18.48 | 28 | |||
47 | 37 | Andrzej Daszczuk Grażyna Piszczek | 2.0 | WM | Warmia-Mazury Olsztyn | -22.28 | 26 | |||
48 | 53 | Jadwiga Pęcherzewska Leszek Pęcherzewski | 1.5 4.0 | MA | ATUT Płock | -22.70 | 24 | |||
49 | 44 | Wojciech Strzemecki Przemysław Zawada | 18.0 7.0 | MP PK | TS Wisła Kraków Elektromontaż Rzeszów | -23.15 | 22 | |||
50 | 34 | Andrzej Piesiewicz Jacek Leszczyłowski | 4.0 2.0 | WM | Silna Grupa Ostróda | -24.27 | 20 | |||
51 | 18 | Jarosław Hryniewicz Mirosław Makuch | 2.0 2.0 | WM | Wigor Klewki Silna Grupa Ostróda | -26.62 | 18 | |||
52 | 12 | Ireneusz Cybulski Anna Michniewicz | 1.5 1.5 | MA | ZAGRAJ.PL | -29.07 | 16 | |||
53 | 70 | Maryla Zdrojewska Wiesław Skupiński | 2.0 2.0 | MA | GOK Bielsk | -35.01 | 14 | |||
54 | 47 | Alina Gudecka Zdzisław Pasek | 1.5 4.0 | WM | Zorro13 Olsztyn Kasyno Olsztyn | -39.44 | 12 | |||
55 | 60 | Andrzej Giedz Lech Skwarżyński | 1.5 2.0 | WM | Zorro13 Olsztyn | -47.35 | 10 | |||
56 | 13 | Henryk Borowiński Władysław Skowroński | 4.0 7.0 | SL WM | OMEGA Jastrzębie Zorro13 Olsztyn | -48.71 | 8 | |||
57 | 29 | Grzegorz Lasocki Jerzy Bludau | 7.0 2.0 | WM | Zorro13 Olsztyn Warmia-Mazury Olsztyn | -70.61 | 6 | |||
58 | 50 | Janina Biała Leszek Ostrowski | 1.0 | WM NZ | Zorro13 Olsztyn | -75.97 | 4 | |||
59 | 35 | Łukasz Wróblewski Adam Wróblewski | 0.5 | WM | Zorro13 Olsztyn | -83.21 | 2 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2013-06-28 o 21:49:46