Olsztyński Kongres Brydżowy
IV Kongresowy Turniej Par o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego
30 czerwca 2013

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 163Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
19.0
19.0
WMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo 63.8839107
 272Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
7.0
7.0
KPKonkret Chełmno 63.7836104
 365Wiesław Andruk
Włodzimierz Buze
7.0
18.0
MAKBS Legionowianin
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
63.1533101
 443Jan Rogowski
Janusz Wróblewski
18.0
7.0
WMZorro13 Olsztyn
GEOCONSTRUCT Olsztyn
62.723098
 541Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
18.0
18.0
PMANDRZEJKI Gdańsk 59.642796
 65Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
7.0
7.0
MAK2 Raszyn 59.182494
 77Ryszard Pałasz
Waldemar Sroczyński
4.0
7.0
WP
LB
KTB Konin
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 1
58.722192
 822Andrzej Fronczak
Mirosław Roesler
18.0
7.0
WMSBS Pale Franki Elbląg
Zorro13 Olsztyn
58.031890
 928Adolf Bocheński
Sławomir Dytkowski
12.0
2.5
WMOSiR EKPOL Lidzbark Warmiński
GEOCONSTRUCT Olsztyn
56.261588
 103Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
18.0
18.0
WPKS UNIA Leszno 55.741286
 1144Henryk Borowiński
Jan Janiak
4.0
7.0
SL
WM
OMEGA Jastrzębie
NARIE Morąg - Szczytno
55.62984
 1247Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
18.0
7.0
MP
PK
TS Wisła Kraków
Elektromontaż Rzeszów
55.21882
 132Stanisław Bednarczyk
Mirosława Trella
4.0
2.0
PMGdańskie Towarzystwo Brydżowe 55.06780
 1411Mirosław Makatrewicz
Roman Kierznowski
7.0
18.0
WMOSiR EKPOL Lidzbark Warmiński
SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
55.05778
 158Jarosław Hryniewicz
Mirosław Makuch
2.0
2.0
WMWigor Klewki
Silna Grupa Ostróda
54.43676
 1668Remigiusz Graczyk
Patryk Reszczyński
4.0
4.0
WMGutkowo Olsztyn
AZS UWM Olsztyn
53.77674
 1764Janusz Borowiński
Jerzy Ujma
12.0
7.0
WM
SL
NARIE Morąg - Szczytno
OMEGA Jastrzębie
53.26572
 1848Grzegorz Lasocki
Jerzy Bludau
7.0
2.0
WMZorro13 Olsztyn
Warmia-Mazury Olsztyn
53.24570
 191Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
4.0
7.0
MAK2 Raszyn 53.12468
 2027Józef Kamiński
Mirosław Grodzki
7.0
2.5
WMINEX Giżycko 52.59466
 2126Leonard Januszko
Czesław Kornacki
2.5
4.0
WMKasyno Olsztyn
 
51.84364
 2273Renata Gawrońska
Tadeusz Gawroński
2.0
4.0
MAGOK Bielsk 51.40362
 2329Mirosław Szaliński
Krzysztof Kurkiewicz
12.0
4.0
PMSDK Tczew
 
51.36260
 2470Bogdan Kuliński
Bernard Pszczoła
13.0
7.0
WMZorro13 Olsztyn
GEOCONSTRUCT Olsztyn
51.06258
 2549Justyna Duszyńska
Paweł Szymaszczyk
1.5
4.0
MAAZS II UW Warszawa
AZS IV UW Warszawa
49.89156
 2645Filip Bieńkowski
Andrzej Daszczuk
4.0
2.0
WMWarmia-Mazury Olsztyn 49.85154
 2766Lech Skwarżyński
Andrzej Giedz
2.0
1.5
WMZorro13 Olsztyn 49.07 52
 2832Krzysztof Rogoziński
Ewa Waśkiewicz
12.0
2.0
LB
MA
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 1
ATUT Płock
49.02 50
 2913Kazimierz Wielechowski
Bogdan Lesiński
7.0
4.0
MA
WM
Singleton Warszawa
NARIE Morąg - Szczytno
48.98 48
 304Skarbimir Kozar
Zbigniew Halat
4.0
12.0
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 2
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 1
48.64 46
 319Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
4.0
18.0
PMSDK Tczew 48.49 44
 3230Maryla Zdrojewska
Wiesław Skupiński
2.0
2.0
MAGOK Bielsk 48.46 42
 3351Marek Pietrzak
Teresa Skrzypczak
2.5
7.0
PM
WM
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
 
48.23 40
 3469Jan Stańczak
Edmund Reczuga
7.0
4.0
WMNARIE Morąg - Szczytno
Gutkowo Olsztyn
48.23 38
 3531Wojciech Adamkiewicz
Sławomir Grędziński
2.5
4.0
MATKKF Promyk Ciechanów
TEAM Ciechanów
47.15 36
 3642Dariusz Bogucki
Sławomir Wrzosek
12.0
7.0
WMSBS Pale Franki Elbląg 47.05 34
 3724Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
1.5
4.0
MAATUT Płock 46.89 32
 3825Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
4.0
0.5
MAATUT Płock 46.87 30
 3933Alfred Koda
Lech Brzozowski
2.5
 
PD
NZ
MOK Mońki
 
46.74 28
 4062Julian Jurski
Jerzy Kurzawski
7.0
4.0
PM
KP
KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
Lambda Toruń
46.60 26
 4152Andrzej Piesiewicz
Jacek Leszczyłowski
4.0
2.0
WMSilna Grupa Ostróda 46.55 24
 4210Krzysztof Michalczyk
Janina Bakuła
12.0
4.0
WMGEOCONSTRUCT Olsztyn
Gutkowo Olsztyn
45.93 22
 4323Wiesław Skubisz
Konrad Codello
7.0
7.0
LUYAMIT Zamość 45.41 20
 4421Piotr Lutek
Adam Suwik
4.0
18.0
LUSYNERGIA Lublin 42.57 18
 4571Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
2.0
2.5
PMWRÓBLE Gdańsk 41.19 16
 4667Kamil Nowak
Marek Pietraszek
2.5
18.0
PKHotel Polski - Dropol Rzeszów
Elektromontaż Rzeszów
40.61 14
 4746Jan Romot
Tadeusz Banach
7.0
4.0
WMPDM PTBS Pisa Pisz 40.50 12
 4812Justyna Dajnowska
Tomasz Smukowski
1.5
1.5
PM
WM
SKOK UBEZPIECZENIA Sopot
Zorro13 Olsztyn
40.23 10
 4961Leonard Jaskowiak
Wiesław Krzemieński
12.0
12.0
WMPREMAR SEWIL OSBS Olsztyn
Zorro13 Olsztyn
37.82 8
 5053Jan Rutkowski
Wiesław Piszczek
 
 
WM  35.22 6
 516Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
1.0
1.0
MAMKS Przasnysz 33.23 4
 5250Giedrius Kulnickas
Leonas Kupciunas
5.0
5.0
NZ  31.00 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2013-06-30 o 13:38:39