I Mityngowy Turniej Par
Wrocław, 24 maja 2013

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKLPDF
 133Piotr Zatorski
Piotr Tuczyński
13.0
12.0
 
DS
WP
COMFORTSA -AZS PWR IV Wrocław
CONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań
66.9947218
 228Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
19.0
19.0
 
 
WMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo 62.1242201
 337Cathy Bałdysz
Anna Sarniak
13.0
18.0

WPConnector Poznań 61.4438187
 421Wit Klapper
Andrzej Pawlak
19.0
12.0

 
MP
LB
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 1
60.4734174
 540Maciej Bystrzejewski
Piotr Wiankowski
7.0
12.0
 
 
PM
SW
KOSMETERIA Żukowo
SPS CONSTRUCTION I Kielce
58.8430163
 634Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
18.0
18.0
 
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 1 58.0926153
 711Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
18.0
19.0
 
 
DSRUCH SA AZS PWR I Wrocław 57.7522143
 829Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
18.0
7.0
 
 
PKElektromontaż Rzeszów 56.2717134
 946Stanisław Wachel
Jan Marcinkowski
4.0
2.5

DSMKS Zakrzów Wrocław 55.9213125
 1016Jacek Kalita
Michał Nowosadzki
19.0
19.0
 
 
WPCONSUS CARBON Kalisz 55.4110116
 1147Robert Księżopolski
Bernard Jadczak
4.0
7.0

 
DS 
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
55.199108
 1249Piotr Ilczuk
Tomasz Klukowski
18.0
7.0
 
 
WP
DS
Consus II Kalisz
KS AZS PWR III Wrocław
55.178101
 1348Kazimierz Dulas
Łukasz Gaweł
4.0
4.0
 
DSTEKO KS AZS PWR V Wrocław
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
54.35894
 1441Zdzisław Szyszkowski
Kazimierz Bednarek
7.0
7.0

LB
DS
MASTER-MILTON Głogów
MKS Zakrzów Wrocław
53.83787
 1536Paweł Jassem
Jakub Wojcieszek
13.0
7.0

WPCONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań 53.06680
 1635Katarzyna Dufrat
Maciej Bielawski
7.0
4.0
KJ 
WP
ZP
Connector Poznań
ZOIM Szczecin
52.22573
 1745Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
7.0
24.0
 
 
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 1 51.82566
 1820Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
1.5
1.5

 
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra 51.72459
 1918Lech Warężak
Marian Szymonowicz
7.0
7.0

DSKS Turbo III FlyBack Wrocław 51.66352
 2053Marek Bałdysz
Krzysztof Lewandowski
12.0
4.0

 
LB
WP
SINGLETON Zielona Góra
Limar Poznań
51.61350
 2132Piotr Walczak
Jacek Leśniczak
19.0
13.0
 
WPCONSUS Kalisz
KS UNIA Leszno
51.14248
 2223Waldemar Siuda
Zdzisław Patreuha
7.0
2.5
 
 
DSBKB Bolesławiec
BKB Pogrom Bolesławiec
51.03146
 2351Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
12.0
18.0
 
LD
WP
KDK1 Kutno
Consus II Kalisz
50.84 44
 2442Wojciech Strzemecki
Tytus Bisping
18.0
4.0
 
MPTS Wisła Kraków 50.49 42
 2515Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
2.5

 
DSKS AZS PWR VIII Wrocław 50.44 40
 2614Ireneusz Szulc
Józef Sławenta
2.5
4.0
 
DSBKS Miles I Milicz 50.22 38
 2719Michael Botur
Michal Kopecky
5.0
5.0
 
 
CZE  48.87 36
 2852Stanisław Pająk
Jacek Janowski
12.0
18.0
 
 
SWHOTEL SENATOR Starachowice
SPS CONSTRUCTION I Kielce
48.23 34
 2954Jolanta Sławenta
Agnieszka Sławenta
4.0
2.0

DS
PM
BKS Miles I Milicz
LOS Gdynia
48.07 32
 3017Martin Schanka
Jan Kralik
5.0
5.0
 
 
CZE  46.51 30
 3150Przemysław Kubicki
Mirosław Fechner
4.0
4.0
 
 
DSERBUD AZS PWR IX Wrocław 46.04 28
 3239Marek Jaworski
Maria Tomczewska
7.0
7.0

MP
PM
Topla-Prądniczanka Kraków
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
45.82 26
 3331Jan Czerw
Mieczysław Marcinkjan
2.0
 

 
DS
NZ
ŚSS DOLGAZ - Bolko Wałbrzych
 
45.54 24
 3427Mateusz Strzelczyk
Michał Drankiewicz
1.0
1.0

DSKS AZS PWR XV Wrocław 45.27 22
 3522Piotr Klubiński
Marek Rużyło
7.0
4.0
 
 
DSKS AZS PWR VIII Wrocław
BKS Miles II Milicz
44.83 20
 3624Jacek Szczerbowski
Leszek Jaworski
4.0
7.0
 
 
SLJOCKER Oświęcim
WODOCIĄGI Bielsko-Biała
43.06 18
 3744Janusz Hliwa
Skarbimir Kozar
7.0
4.0
 
LBGSBS Agenci Gorzów
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 2
41.67 16
 3830Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
7.0
13.0
 
 
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV Wrocław 41.42 14
 3925Kazimierz Beyer
Maciej Rochowicz
7.0
4.0

 
DS
LD
  40.48 12
 4043Bogdan Lipczak
Roman Zabłocki
4.0
4.0

OP
PK
SPARTA Lubliniec
Geokart - International Rzeszów
40.37 10
 4112Ewa Krakówka
Marian Kwolczak
 
2.0
 
NZ
DS
 
BKS Miles II Milicz
36.85 8
 4213Jan Pawlikaniec
Jerzy Neter
4.0
4.0

DSMKS Nysa III Zgorzelec
KS Gwardia Wrocław
36.12 6
 4326Marta Wójcik
Piotr Duszak
1.5
1.5
KJ 
MAAZS II UW Warszawa
AZS III UW Warszawa
36.02 4
 4438Aleksander Czajka
Paweł Litwiński
7.0
7.0

DSKBS Kolejarz III Wrocław 30.71 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2013-05-24 o 23:15:56