II Mityngowy Turniej Par im. Tadeusza Florkiewicza
Wrocław, 24 maja 2013

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKLPDF
 120Piotr Walczak
Jacek Leśniczak
19.0
13.0
 
WPCONSUS Kalisz
KS UNIA Leszno
65.7346264
 240Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
19.0
19.0
 
 
WMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo 64.6943249
 341Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
4.0
7.0

ZPZOIM Szczecin 61.0340237
 426Justyna Żmuda
Katarzyna Dufrat
7.0
7.0
KJ 
KJ 
WPConnector Poznań 60.3837226
 547Piotr Wiankowski
Maciej Bystrzejewski
12.0
7.0
 
 
SW
PM
SPS CONSTRUCTION I Kielce
KOSMETERIA Żukowo
60.3135217
 654Karol Mykietyn
Karol Filipowicz
18.0
13.0

DSCOMFORTSA -AZS PWR IV Wrocław 59.6532209
 759Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
18.0
18.0
 
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 1 58.1929201
 837Maria Tomczewska
Kazimierz Dulas
7.0
4.0

 
PM
DS
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
57.3727194
 977Michał Nowosadzki
Jacek Kalita
19.0
19.0
 
 
WPCONSUS CARBON Kalisz 57.2424187
 1072Robert Księżopolski
Bernard Jadczak
4.0
7.0

 
DS 
ERBUD AZS PWR IX Wrocław
56.8121180
 1114Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
18.0
19.0
 
 
DSRUCH SA AZS PWR I Wrocław 56.5119174
 1271Piotr Zatorski
Michał Klukowski
13.0
7.0
 
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV Wrocław 56.1316168
 1322Robert Stoliński
Edward Wojewoda
13.0
1.5
 
LD
WM
INWIT Pabianice
 
56.1213162
 1464Wit Klapper
Andrzej Pawlak
19.0
12.0

 
MP
LB
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 1
55.8511156
 1567Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
4.0
4.0
 
 
DSERBUD AZS PWR IX Wrocław 54.769150
 1662Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
 
DSKBS Kolejarz II Wrocław 54.429144
 1723Bogdan Lipczak
Roman Zabłocki
4.0
4.0

OP
PK
SPARTA Lubliniec
Geokart - International Rzeszów
54.419138
 1819Jacek Ciechomski
Waldemar Skóra
18.0
7.0
 
 
SW
LD
SPS CONSTRUCTION I Kielce
CKM Łódź
53.888129
  32Maciej Wręczycki
Grzegorz Bajek
13.0
7.0
 
 
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV Wrocław 53.888129
 2028Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
 
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław
KS AZS PWR II Wrocław
53.877120
 2112Stanisław Pająk
Jacek Janowski
12.0
18.0
 
 
SWHOTEL SENATOR Starachowice
SPS CONSTRUCTION I Kielce
53.677115
 2256Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0

DSKS Gwardia I Wrocław
KBS Kolejarz III Wrocław
53.516110
 2327Łukasz Gaweł
Agnieszka Chudy
4.0
2.5

KJ 
DSERBUD AZS PWR IX Wrocław
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
53.456105
 2439Leszek Jaworski
Jacek Szczerbowski
7.0
4.0
 
 
SLWODOCIĄGI Bielsko-Biała
JOCKER Oświęcim
52.995100
 2516Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Tomasz Koźlecki
2.5
2.5
 
 
MA
DS
AZS I UW Warszawa
KS AZS PWR Wrocław
52.65595
 2636Marcin Dobrowolski
Adrian Górka
1.5
1.0
 
ZPMATOPOS Szczecinek 52.53490
 2758Józef Sławenta
Ireneusz Szulc
4.0
2.5

 
DSBKS Miles I Milicz 52.27485
 2818Jakub Patreuha
Waldemar Siuda
1.0
7.0

 
DSBKB Pogrom Bolesławiec
BKB Bolesławiec
51.95380
 2925Cathy Bałdysz
Anna Sarniak
13.0
18.0

WPConnector Poznań 51.77378
 3030Grzegorz Lewaciak
Przemysław Błaszczyk
18.0
12.0

 
WP
LD
Consus II Kalisz
KDK1 Kutno
51.74376
 3143Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
7.0
2.5
 
KJ 
MP
WP
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
GIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań
51.71274
 3234Janusz Drozdowski
Marcin Baj
12.0
2.5

 
DSKS AZS PWR VIII Wrocław 51.23272
 3350Tomasz Klukowski
Tomasz Bartnicki
7.0
1.5
 
 
DS
LB
KS AZS PWR III Wrocław
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
50.95170
 3479Włodzimierz Buze
Władysław Tomasiak
18.0
12.0

MA
ZP
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
SANTE
50.91168
 3524Halina Klukowska
Maciej Terpiłowski
7.0
4.0

 
DSKS AZS PWR III Wrocław 50.74 66
 3678Łukasz Brede
Wojciech Strzemecki
13.0
18.0
 
 
SL
MP
KONSTANTA Bielsko-Biała
TS Wisła Kraków
50.61 64
 3735Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
2.0
7.0

 
DSKS AZS PWR VIII Wrocław 49.98 62
 3813Jarosław Molenda
Rafał Molenda
7.0
1.5
 
DSBKB Bolesławiec
BKB Pogrom Bolesławiec
49.77 60
 3953Marek Kędzior
Robert Majorczyk
2.5
4.0
 
 
DSMKS Pogoń Oleśnica 49.67 58
 4061Krzysztof Kotela
Dariusz Gawrych
2.5
2.0
 
 
DSKS AZS PWR XII Wrocław 49.02 56
 4170Marian Szymonowicz
Lech Warężak
7.0
7.0

DSKS Turbo III FlyBack Wrocław 48.96 54
 4249Zbigniew Sabała
Artur Wójcik
12.0
12.0
 
 
WPProsna Kalisz
KTB Konin
48.69 52
 4376Jan Kamionka
Krzysztof Kokociński
2.5
 

 
DS
NZ
MKS Zakrzów Wrocław
 
47.85 50
 4469Krzysztof Kleinrok
Andrzej Szepczyński
7.0
1.5
 
 
MP
MA
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
Singleton Warszawa
47.55 48
 4515Waldemar Radziak
Paweł Chindelewicz
12.0
12.0
 
 
MAMBIKE Rowery Warszawa 47.39 46
 4633Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
18.0
7.0
 
 
PKElektromontaż Rzeszów 47.27 44
 4744Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
7.0
 
 
LBLatteria Tinis - Steinpol Rzepin 1 47.01 42
 4880Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
4.0
7.0

 
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko 46.96 40
 4951Marcin Motykiewicz
Krzysztof Obłój
2.0
2.0

 
DSKS Gwardia I Wrocław
KS AZS PWR XII Wrocław
46.86 38
 5066Stanisław Wachel
Henryk Masłowski
4.0
4.0

DSMKS Zakrzów Wrocław 46.27 36
 5117Jerzy Neter
Jan Pawlikaniec
4.0
4.0

DSKS Gwardia Wrocław
MKS Nysa III Zgorzelec
45.79 34
 5246Maciej Dorabiała
Piotr Kulesza
7.0
2.5
 
 
DSKS AZS PWR II Wrocław
KS AZS PWR VIII Wrocław
45.66 32
 5311Paweł Jassem
Jakub Wojcieszek
13.0
7.0

WPCONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań 44.17 30
 5460Zofia Miechowicz
Piotr Ilczuk
1.5
18.0

 
LB
WP
KS SM GRYMAS 1 Zielona Góra
Consus II Kalisz
43.97 28
 5545Waldemar Staniszewski
Marek Rużyło
2.0
4.0
 
 
DSBKS Miles II Milicz 43.87 26
 5631Wojciech Potoczny
Stanisław Kulpaczyński
4.0
4.0

DSKBS Kolejarz II Wrocław 42.69 24
 5721Ryszard Wiącek
Sławomir Pękalski
1.5
2.5
 
 
DSKS Gwardia III Wrocław
KS AZS PWR XII Wrocław
42.42 22
 5842Grzegorz Debita
Henryk Nowiński
2.5
2.5
 
DSKS AZS PWR VIII Wrocław
KBS Kolejarz I Wrocław
42.21 20
 5968Zdzisław Patreuha
Patryk Patreuha
2.5
1.5
 
DSBKB Pogrom Bolesławiec 42.17 18
 6052Agnieszka Sławenta
Jolanta Sławenta
2.0
4.0

PM
DS
LOS Gdynia
BKS Miles I Milicz
41.65 16
 6148Marta Wójcik
Piotr Duszak
1.5
1.5
KJ 
MAAZS II UW Warszawa
AZS III UW Warszawa
40.21 14
 6229Ryszard Rolka
Barbara Radomska
4.0
2.5

KS 
DSKS Gwardia Wrocław
KS Gwardia VIK Wroclaw
40.20 12
 6373Krzysztof Lewandowski
Marek Jaworski
4.0
7.0
 
WP
MP
Limar Poznań
Topla-Prądniczanka Kraków
37.85 10
 6457Jan Czerw
Mieczysław Marcinkjan
2.0
 

 
DS
NZ
ŚSS DOLGAZ - Bolko Wałbrzych
 
37.01 8
 6555Zdzisław Szyszkowski
Kazimierz Bednarek
7.0
7.0

LB
DS
MASTER-MILTON Głogów
MKS Zakrzów Wrocław
35.95 6
 6663Michał Drankiewicz
Mateusz Strzelczyk
1.0
1.0

DSKS AZS PWR XV Wrocław 27.70 4
 6738Przemysław Janiszewski
Waldemar Jaworski
18.0
7.0
 
 
SLSilesia I Gliwice 14.26  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2013-05-24 o 22:16:25