III Mityngowy Turniej Par
Wrocław, 25 maja 2013

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 19Łukasz Brede
Wojciech Strzemecki
13.0
18.0
SL
MP
KONSTANTA Bielsko-Biała
TS Wisła Kraków
67.3538232
 24Artur Wójcik
Zbigniew Sabała
12.0
12.0
WPKTB Konin
Prosna Kalisz
63.1835216
 368Jerzy Nowak
Marek Bałdysz
12.0
12.0
WP
LB
Budowlani Chodzież
SINGLETON Zielona Góra
62.7832203
 465Krzysztof Kleinrok
Andrzej Szepczyński
7.0
1.5
MP
MA
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
Singleton Warszawa
60.4929191
 543Piotr Wiankowski
Maciej Bystrzejewski
12.0
7.0
SW
PM
SPS CONSTRUCTION I Kielce
KOSMETERIA Żukowo
59.3326181
 633Piotr Zatorski
Jacek Kalita
13.0
19.0
DS
WP
COMFORTSA -AZS PWR IV Wrocław
CONSUS CARBON Kalisz
58.6723172
 734Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław
KS AZS PWR II Wrocław
56.4520163
 863Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Mielcarzewicz
12.0
4.0
WPKTB Konin
System Poznań
56.1817155
 913Maciej Dąbrowski
Mateusz Stępiński
2.0
4.0
MACzwórka Warszawa
AZS II UW Warszawa
56.0814147
 1028Izabela Weinhold
Aleksandra Jarosz
4.0
4.0
SL
WP
BUKS MDK MOSM II Bytom
Dąbrówka Senior Poznań
55.9512139
 1151Natalia Banaś
Wojciech Gaweł
2.0
13.0
DS
WP
TEKO KS AZS PWR V Wrocław
KS UNIA WINKHAUS Leszno
55.699132
 1248Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
24.0
4.0
KPKonkret Chełmno 55.558125
 131Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
18.0
7.0
PKElektromontaż Rzeszów 55.137118
 1414Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
13.0
19.0
MPTS Wisła Kraków 55.097111
 157Włodzimierz Starkowski
Stanisław Gołębiowski
19.0
18.0
DSRUCH SA AZS PWR I Wrocław 53.746104
 1630Tomasz Freitag
Andrzej Aleksandrzak
4.0
13.0
WPUKB Kleks Szamotuły 53.29697
 1769Marcin Dobrowolski
Adrian Górka
1.5
1.0
ZPMATOPOS Szczecinek 53.16590
 182Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
7.0
7.0
DSBKB Bolesławiec 52.72584
 1946Piotr Klubiński
Piotr Kulesza
7.0
2.5
DSKS AZS PWR VIII Wrocław 52.59478
 2071Janusz Hliwa
Skarbimir Kozar
7.0
4.0
LBGSBS Agenci Gorzów
Latteria Tinis - Steinpol Rzepin 2
51.81472
 2164Jolanta Sławenta
Agnieszka Sławenta
4.0
2.0
DS
PM
BKS Miles I Milicz
LOS Gdynia
51.64366
 2224Magda Budzyńska
Łukasz Kalbarczyk
1.5
4.0
MAAZS II UW Warszawa
AZS UW Warszawa
51.52360
 2323Michał Klukowski
Jakub Wojcieszek
7.0
7.0
DS
WP
COMFORTSA -AZS PWR IV Wrocław
CONNECTOR DĄBRÓWKA STARKA Poznań
51.38258
 2447Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
2.5
2.0
DSMKS Zakrzów Wrocław 51.28256
 2510Zdzisław Klimczak
Sławomir Bogdanowicz
2.5
1.5
DSMKS Nysa III Zgorzelec 50.31154
 2627Stanisław Wachel
Kazimierz Bednarek
4.0
7.0
DSMKS Zakrzów Wrocław 50.14152
 2711Leszek Jaworski
Jacek Szczerbowski
7.0
4.0
SLWODOCIĄGI Bielsko-Biała
JOCKER Oświęcim
50.09 50
 288Piotr Ratajski
Marek Nalepa
4.0
4.0
DSMKS Pogoń Oleśnica 49.90 48
 2912Danuta Krupnik
Marek Czerepak
4.0
7.0
LD
DS
INTRA Łódź
KS AZS PWR II Wrocław
49.44 46
 305Ireneusz Szulc
Józef Sławenta
2.5
4.0
DSBKS Miles I Milicz 49.21 44
 3131Michał Drankiewicz
Mateusz Strzelczyk
1.0
1.0
DSKS AZS PWR XV Wrocław 49.04 42
 3250Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
7.0
12.0
MPMilo Kraków
TS Wisła Kraków
48.19 40
 333Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
7.0
7.0
PD  48.09 38
 3421Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
4.0
WPGIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań
Budowlani Chodzież
48.00 36
 3562Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
4.0
7.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko 47.43 34
 366Wit Klapper
Piotr Kuc-Dzierżawski
19.0
4.0
MPKS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
Last Minute Kraków
46.88 32
 3742Małgorzata Piechotta
Marek Frądczyk
 
 
NZ  46.57 30
 3867Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DSKS Gwardia I Wrocław
KBS Kolejarz III Wrocław
46.31 28
 3961Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
12.0
18.0
MAINTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock 46.16 26
 4070Marta Wójcik
Piotr Duszak
1.5
1.5
MAAZS II UW Warszawa
AZS III UW Warszawa
45.94 24
 4141Tomasz Wiącek
Ryszard Wiącek
0.5
1.5
MA
DS
 
KS Gwardia III Wrocław
45.09 22
 4244Jolanta Fidelus
Remigiusz Kaźmierczak
1.0
2.0
WP 
OKBS Progress II Ostrzeszów
44.93 20
 4366Kacper Kacperski
Aleksander Mielczarek
2.0
2.0
MAK2 Delta Raszyn 44.18 18
 4425Marek Małysa
Maria Tomczewska
7.0
7.0
PMALFA Gdynia
Słupskie Towarzystwo Brydżowe
43.71 16
 4526Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
1.0
4.0
MAATUT Płock 42.99 14
 4632Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
7.0
2.5
MP
WP
KS Cracovia 1906 Caldo-Izolacja
GIFT&Getin Nobil Bank Bridge Club Poznań
42.72 12
 4729Krzysztof Obłój
Rafał Osowski
2.0
2.0
DSKS AZS PWR XII Wrocław 39.58 10
 4849Piotr Gierczak
Piotr Gdowski
 
 
DS
NZ
KS AZS PWR Wrocław
 
38.30 8
 4945Krzysztof Zając
Tytus Bisping
4.0
4.0
LD
MP
INTRA Łódź
TS Wisła Kraków
37.48 6
 5035Jarosław Grabek
Mariusz Ilnicki
2.0
4.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko 35.19 4
 5122Janusz Dzielendziak
Sławomir Pękalski
2.0
2.5
DSKS AZS PWR XII Wrocław 34.15 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2013-05-25 o 21:02:04