III liga - IV zjazd
 
 tabela  |   krzyżówka  |   kary  |   butler zjazdu  |   butler III ligi 
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
1-11-22-12-23-13-24-14-25-15-2
1Adam PeszkeSystem2.0336      +41 +10+22
2Tomasz LipińskiSystem1.7548      +41+11+10+22
3Krzysztof PuciatyckiBudowlani Pń1.5424  +12+25      
4Krzysztof SzymczakProsna1.3672+48+11 -8 +23+11+13  
 Sławomir MaciejewskiProsna1.3672+48+11 -8 +23+11+13  
6Michał KanikowskiBudowlani Pń1.2836  +12+25     +9
7Przemysław KrasińskiAdmira1.0824      +9+17  
8Włodzimierz RatajczakJolenta0.9972 +3+6 +6+20 -2 +38
 Marek WojciechowskiJolenta0.9972 +3+6 +6+20 -2 +38
10Adam KozłowskiJolenta0.9583+15 +1+13 +4+40 -14+20
 Paweł SiwińskiJolenta0.9583+15 +1+13 +4+40 -14+20
12Paweł GruszczyńskiAZS AE0.9272+20+4+4+1+9+28    
 Wiesław BelaAZS AE0.9272+20+4+4+1+9+28    
14Marek PiechocińskiSystem0.8324      +15+5  
15Janusz Ko¶cielnyProgress0.6972+24-5 +5+15 +15-400
 Przemysław MachowczykProgress0.6972+24-5 +5+15 +15-400
17Michał DomagalskiUKB Kleks II0.6724        +15+1
 Dima OrlenkoUKB Kleks II0.6724        +15+1
19Krzysztof KrauseIOR0.6196  +16+20+31-2+9+1-19+3
 Włodzimierz B±kIOR0.6196  +16+20+31-2+9+1-19+3
21Tomasz WasilewskiLimar0.57108-7 +17+16-6+8+23-2-9+22
22Aleksander NowakowskiUKB Kleks II0.5372+23+5+12+22-1-23    
 Przemysław WeymannUKB Kleks II0.5372+23+5+12+22-1-23    
24Paweł MałeckiJolenta0.5283+7+29 +1+8 +10+6-18 
 Mirosław MałeckiJolenta0.5283+7+29 +1+8 +10+6-18 
26Jan KuczeraProgress0.4760-20 +11-1 +16+22 00
 Piotr KobyłkaProgress0.4760-20 +11-1 +16+22 00
28Tomasz BuchnajzerLimar0.4296-7 +17+16-6+8+23-2-9 
29Andrzej SienkiewiczSBS Chaos0.472 +16-2-10-6  +13+18 
 Maciej MłynarczykSBS Chaos0.472 +16-2-10-6  +13+18 
31Stefan MasternakSystem0.3848      +15+5+9-11
32Juliusz PawłowskiUKB Kleks II0.3496+13-9-17+20+3+7  +19-3
 Wojciech MajchrowskiUKB Kleks II0.3496+13-9-17+20+3+7  +19-3
34Kryspin ŁykowskiLimar0.2548 -3+26     -18+7
35Witold SzczepaniakSystem0.2536       +11+9-11
36Janusz WygowskiJagiellonka0.2272+14+12+21-2-27-2    
37Krzysztof CichyAZS AE0.1884+9-3-11   -14+5+18+11
 Bartłomiej CzajkaAZS AE0.1884+9-3-11   -14+5+18+11
39Janusz MichalecIOR0.1872  -12+39  +4-2-15-1
40Ryszard OlenderekProgress0.1360 0-4 +11-8 +9  
 Marek WięcekProgress0.1360 0-4 +11-8 +9  
42Andrzej JurczykBudowlani Ch0.172+16+5-17 +9-5-1   
43Sławomir CzaplińskiJagiellonka0.07120+14+12+21-2-27-2-15+4+12-9
44Piotr SzafrańskiKS Unia II0.0635+7 -6 +1     
45Marek NiewiarowiczAdmira060+200-25+1+4     
46Wojciech RobińskiSBS Chaos-0.0283-7+18 +8 -20+1+20 -22
 Leszek RosochowiczSBS Chaos-0.0283-7+18 +8 -20+1+20 -22
48Marian WierszyckiAdmira-0.0336+20 -25 +4     
49Bogusław MatuszewskiLimar-0.0560 -3+26  -30  -18+22
50Jan AdamczewskiBudowlani Pń-0.09108-20-4 +8-11+8+37-20-5-3
51Dariusz KurzawskiAZS AE-0.184   -5+27+2-11-13+7-15
 Sławomir PiechockiAZS AE-0.184   -5+27+2-11-13+7-15
53Jolanta ZiętaraBudowlani Ch-0.11120+29+9-17-16-1+11-13-13+18-20
54Ryszard ZielińskiIOR-0.1196  -12+39-5-19+4-2-15-1
55Andrzej ZielonyKS Unia II-0.1435   -1-9+5    
56Zdzisław AugustynowiczKwadrat-0.1748      -9-1-9+11
 Paweł SosnowskiJagiellonka-0.1748      -15+4+12-9
58Leszek SikoraBudowlani Ch-0.18120+29+9-26-16-1+11-13-13+18-20
59Przemysław HauserSBS Chaos-0.1883-15 -3 -8-4+13 +9-7
 Jerzy RoszakSBS Chaos-0.1883-15 -3 -8-4+13 +9-7
61Sebastian NowakBudowlani Ch-0.19108+16+5 0+9-5-1-20+14-38
62Tomasz KonopkaKwadrat-0.2196-17+7  +1+23-4+2-10-22
 Tadeusz GrobysPlatan-0.2196+17-7-12-22+5+19-15-5  
 Andrzej GóĽdĽKwadrat-0.2196-17+7  +1+23-4+2-10-22
65Zdzisław SzyszkowskiKS Unia II-0.2394+27-16-1-13+1-110-9  
66Przemysław JankeSBS ¦OSiR-0.2496-29-9+3-8+6+30-10-600
 Tomasz MielochSBS ¦OSiR-0.2496-29-9+3-8+6+30-10-600
68Piotr GrowiecPlatan-0.2596+9+2+17-20-31+19-15-5  
69Waldemar CiesielczykAdmira-0.2748   +2 -23  -7+15
70Maciej PiaseckiKS Unia II-0.2882+27-16-1-13 -110-900
71Jarosław CiastowskiAdmira-0.396-24+5-21  -23+9+17-7+15
 Jacek LosiakKwadrat-0.396-9-2  -3-7-9-1-9+11
73Cezary BuraKS Unia II-0.382+7 -6-1-9+5-23+200
74Marian KabacińskiBudowlani Pń-0.31108-20-4 +8-11-16+37-20-5-3
75Andrzej LatanowiczLimar-0.3784-15-29 0-3 0+9 +7
76Jan WeberAdmira-0.3896 0 +1+18-9-37+20-18-11
77Marek KonwińskiPlatan-0.3860+9+2+17-20-31     
78Andrzej MaleszkaKwadrat-0.4448-9-2  -3-7    
79Janusz MusiałowiczJagiellonka-0.4848      -22-9+5+3
 Wiesław HilbrechtJagiellonka-0.4848      -22-9+5+3
81Mieczysław BogdaliPlatan-0.4972+17-7  +5+2-41-11  
82Włodzimierz KwiatkowskiBudowlani Pń-0.596-9+3+3 -15+8-9-17-12 
83Jerzy GuzowskiProsna-0.5172  -12-25-18+9+14-500
 Krzysztof BogusławAdmira-0.5172    +18-9-37+20-18-11
 Edward KaczmarekProsna-0.5172  -12-25-18+9+14-500
86Andrzej JanowiczSBS ¦OSiR-0.5496-16-5+2+10+3-8-40+200
 Wojciech GarczyńskiSBS ¦OSiR-0.5496-16-5+2+10+3-8-40+200
88Zygmunt GrzegorczykBudowlani Pń-0.58108-9+3+3 -15-16-9-17-12+9
89Wiesław SkowrońskiProsna-0.6948-14-12-3 -4     
 Bogdan BiałoszyńskiProsna-0.6948-14-12-3 -4   00
91Marek GielnikAdmira-0.7948-24+5-21+2      
92Marek KlatkiewiczLimar-0.8184-15-29 0-3-300+9  
93Andrzej DymekSystem-0.8548-23+9+12-39      
 Zbigniew PrzybylczakSystem-0.8548-23+9+12-39      
95Bogdan GrzelakKS Unia II-0.8824      -23+200
96Piotr SoleckiJagiellonka-172-48-11+25-1-9-28    
 Cezary KmiecikJagiellonka-172-48-11+25-1-9-28    
98Jarosław LubczyńskiIOR-124    -5-19    
99Jerzy BajkaSystem-1.1348-13-5-16-20      
 Ewa MielcarzewiczSystem-1.1348-13-5-16-20      
101Ryszard HamlingBudowlani Ch-1.1760  -260   -20+14-38
102Arkadiusz D±browskiPlatan-1.460  -12-22 +2-41-11  
103Wiesław LisowskiKS Unia II-1.512 -18      00
 Jerzy TerleckiKS Unia II-1.512 -18        

Admin.4.0.0.5 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2008-03-11 o 20:56, optymalizowana dla rozdzielczo¶ci 1024x768.