Błękitna Wstęga Odry
III Mityngowy Turniej Par
Wrocław, 26 maja 2012

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub±wynikPKLPDF
 125Piotr Tuszyński
Michał Nowosadzki
24.0
19.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa  70.9040312
 2100Piotr Nawrocki
Jakub Kotorowicz
12.0
18.0
MASpójnia II Warszawa
KRAJEWSKI SYNTEX Łowicz
  69.1138298
 316Piotr Marcinowski
Zofia Bałdysz
1.5
1.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław
KS AZS PWR X Wrocław
  61.1836287
 451Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
4.0
7.0
DS
ZP
RAG AZS PWR VII WROCŁAW
ZOIM Szczecin
  51.6034277
 520Stanisław Pająk
Jacek Janowski
12.0
18.0
SWSenator - Dropol Starachowice
SPS CONSTRUCTION Kielce
  49.5633269
 649Magdalena Holeksa
Kamila Wesołowska
4.0
4.0
SL
MP
GKS Piast I Gliwice
CKiS Skawina I
  47.3931262
 762Jacek Krystecki
Krzysztof Stadnik
1.5
 
DSKS AZS Politechnika Wrocławska  46.3829255
 863Włodzimierz Starkowski
Stanisław Gołębiowski
19.0
18.0
DSRUCH SA AZS PWR I WROCŁAW  45.6428249
 921Maciej Chrobot
Daniel Fira
1.5
1.5
ZPASKO-TECH Szczecin  44.5326243
 10101Loretta Kałwa
Wojciech Kaźmierczak
0.5
7.0
DS
MA
KS AZS PWR XIV Wrocław
AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa
  44.4224237
 1170Piotr Zatorski
Michał Klukowski
13.0
4.0
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW  42.3523232
 1258Aleksander Jezioro
Aleksander Zdybel
19.0
7.0
SL
DS
GKS Piast II Gliwice
KS AZS PWR VI -FILIA WAŁBRZYCH
  41.2321227
 1379Piotr Stopa
Jan Blajda
12.0
13.0
MPTS Wisła Kraków
Wincor Nixdorf Cracovia
  40.7619222
 1440Andrzej Pawlak
Piotr Walczak
12.0
19.0
WPPAB Poznań
Consus II Kalisz
  40.4817217
 1531Piotr Ratajski
Jacek Szwed
4.0
4.0
DSMKS Pogoń Oleśnica  38.6816212
 1628Michał Kwiecień
Krzysztof Kujawa
24.0
18.0
WP
LU
UNIA WINKHAUS Leszno
SYNERGIA LUBLIN
  38.4014207
 1786Leszek Jaworski
Maksymilian Chodacki
7.0
1.0
SLWODOCIĄGI Bielsko-Biała
OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała
  38.3012202
 1850Piotr Kulesza
Piotr Klubiński
2.5
7.0
DSKS AZS PWR VIII Wrocław  35.5311197
 1987Ewa Mielcarzewicz
Andrzej Witkowski
4.0
18.0
WPSystem Poznań
PAB Poznań
  34.899192
 2018Justyna Żmuda
Joanna Taczewska
7.0
12.0
MP
SL
CKiS Skawina I
GKS Piast I Gliwice
  34.858187
 2143Stanisław Janik
Jerzy Nowak
12.0
12.0
WPBridge Club MOSiR Wałcz
Budowlani Chodzież
  34.548182
 2213Wojciech Gaweł
Piotr Wiankowski
7.0
12.0
MADom Kredytowy NOTUS Warszawa  29.478177
 2334Łukasz Kalbarczyk
Aleksander Krych
4.0
4.0
MAAZS UW 1
AZS UW ROZJAZD Warszawa
  29.247172
 2482Grzegorz Wadas
Wojciech Stachnik
2.5
2.5
MPMPEC Tarnów  26.957167
 2512Bogdan Szulejewski
Tomasz Paluchowski
18.0
12.0
MAINTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
  25.347162
 2648Krzysztof Mielnik
Adam Lonski
4.0
4.0
PM 
LOS Gdynia
  23.817157
 2736Krzysztof Zych
Zdzisław Klimczak
2.0
2.5
DSMKS Nysa II Zgorzelec
MKS Nysa III Zgorzelec
  23.746152
 2830Marek Urbański
Ryszard Woliński
7.0
7.0
MPSBS Alf Tarnów Nowy Sącz  21.796148
 2984Jacek Leśniczak
Piotr Ilczuk
13.0
18.0
WP
SL
Unia I Leszno
GKS Piast I Gliwice
  20.336144
 3055Tadeusz Miesiąc
Michał Górny
1.5
1.5
WPUKB Kleks Szamotuły
Dąbrówka VII LO Poznań
  19.595140
 3191Michał Gulczyński
Aleksander Żelazny
4.0
2.0
WPDąbrówka Poznań
Dąbrówka VII LO Poznań
  18.705136
 3254Danuta Krupnik
Jacek Klimczak
4.0
7.0
MPSingleton Kraków  18.485132
 3324Wojciech Sułek
Paweł Mierniczek
4.0
7.0
SLGKS Piast I Gliwice  16.264128
 3456Giedrius Sarkanas
Giedre Jankunaite
7.0
7.0
PD   15.704124
 3567Alexandr Karbanovich
Stanislau Karbanovich
4.0
0.5
PDKatok SL Mińsk
 
  14.124120
 3673Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
7.0
13.0
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW  13.764116
 3788Jacek Stasica
Grzegorz Superson
13.0
4.0
MPTS Wisła Kraków
Wincor Nixdorf Cracovia
  13.493112
 3857Karol Mykietyn
Robert Sekulski
18.0
13.0
DSCOMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW  11.603108
 3969Marek Jaworski
Witold Stachnik
7.0
4.0
MPSBS Alf Tarnów Nowy Sącz  11.293106
 4064Stanisław Wachel
Henryk Masłowski
4.0
4.0
DSMKS Zakrzów Wrocław  10.132104
 4177Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
4.0
MPMilo Kraków
Last Minute Kraków
  10.002102
 4223Krzysztof Zając
Robert Nowicki
4.0
13.0
LD
WP
INTRA Łódź
Dąbrówka Starka Poznań
  9.632100
 4352Marek Rużyło
Waldemar Staniszewski
4.0
2.0
DSMKS Rokita Brzeg Dolny  8.97298
 4489Piotr Łopusiewicz
Łukasz Gaweł
2.5
4.0
DSRAG AZS PWR VII WROCŁAW
ERBUD AZS PWR IX WROCŁAW
  7.66196
 4583Aleksander Sejud
Krzysztof Góra
7.0
4.0
SLSilesia II Gliwice  5.57194
 4641Jerzy Skwark
Waldemar Siuda
7.0
7.0
SL
DS
KONSTANTA Bielsko-Biała
BKB Bolesławiec
  3.49192
 4796Karolina Skubich
Liliana Pałczyńska
1.5
1.5
WPDąbrówka Ladies Poznań  2.21 90
 4845Marcin Szymański
Bartosz Pędziński
1.5
1.5
WPDąbrówka VII LO Poznań  1.14 88
 4971Remigiusz Kaźmierczak
Tomasz Freitag
2.0
4.0
WPProgress II Ostrzeszów
TZBS Kalisz
  -0.86 86
 5039Mirosław Fechner
Michał Robak
4.0
4.0
DSERBUD AZS PWR IX WROCŁAW  -2.32 84
 5146Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
12.0
7.0
PDKatok SL Mińsk  -2.90 82
 5276Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
4.0
4.0
LU
MA
INTEGRA BIAŁA PODLASKA
KB POLFA Warszawa
  -3.95 80
 5360Kacper Pędziński
Jakub Domeracki
1.5
0.5
WPDąbrówka GD I Poznań
Dąbrówka GB Poznań
  -4.03 78
 5480Grzegorz Jędrzejewski
Przemysław Polowczyk
2.0
2.0
WPDąbrówka VII LO Poznań  -5.71 76
 5517Halina Klukowska
Katarzyna Dufrat
7.0
4.0
DSKS AZS PWR. III Wrocław  -5.91 74
 5698Przemysław Piotrowski
Piotr Tuczyński
12.0
12.0
DS
WP
RAG AZS PWR VII WROCŁAW
Dąbrówka Starka Poznań
  -6.97 72
 5794Izabela Weinhold
Aleksandra Jarosz
4.0
2.5
SL
WP
BUKS MDK MOSM II Bytom
Dąbrówka Poznań
  -7.30 70
 5833Wojciech Strzemecki
Tytus Bisping
18.0
4.0
MPTS Wisła Kraków  -11.66 68
 5953Waldemar Burakowski
Waldemar Radziak
13.0
12.0
MANOWOGAMES Warszawa  -11.67 66
 6066Jarosław Molenda
Sławomir Zimniak
7.0
4.0
DSBKB Bolesławiec  -12.06 64
 6174Sammy Bałdysz
Agnieszka Sławenta
2.0
1.5
DSKS AZS PWR X Wrocław
KS AZS PWR V Wrocław
  -12.07 62
 6235Adam Waszkiewicz
Jan Grzeszczak
2.0
2.5
DSKS AZS PWR V Wrocław  -12.32 60
 6375Przemysław Saliński
Ryszard Lachowicz
4.0
7.0
DSMKS Nysa-Kluk Kłodzko  -12.76 58
 6444Lech Warężak
Marian Szymonowicz
7.0
7.0
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław  -15.14 56
 6597Andrzej Pękala
Iga Pękala
2.0
1.0
DSKS Gwardia V Strachota Wrocław
KS AZS Politechnika Wrocławska
  -16.74 54
 6693Szymon Żeberski
Sławomir Pękalski
2.5
2.5
DSKS AZS PWR XII Wrocław  -23.06 52
 6722Maria Tomczewska
Marek Kozłowski
7.0
4.0
PM
DS
PIANPUR Sierakowice
MKS Nysa-Kluk Kłodzko
  -24.31 50
 6878Joanna Brede
Łukasz Brede
4.0
13.0
SL
MA
OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała
ASKO-TECH Spójnia Warszawa
  -26.26 48
 6914Ryszard Jaśkiewicz
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPGOK Rożnów
Leskowiec Wadowice
  -26.70 46
 7029Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
2.5
DSKS Turbo III FlyBack Wrocław  -27.76 44
 7172Maciej Hutyra
Maciej Dorabiała
2.5
4.0
DSKS AZS PWR II WROCŁAW  -27.98 42
 7227Mateusz Strzelczyk
Michał Drankiewicz
 
0.5
DSKS AZS Politechnika Wrocławska  -29.78 40
 7368Tadeusz Hutyra
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DSKS AZS PWR II WROCŁAW  -31.40 38
 7419Bohdan Mazur
Aleksander Czajka
13.0
7.0
OP
DS
MKS Strzelce Opolskie
KBS Kolejarz III Wrocław
  -31.84 36
 7595Anna Pełszyńska
Łukasz Golder
4.0
4.0
SLGKS Piast I Gliwice  -35.19 34
 7638Lech Kurowski
Bernard Jadczak
7.0
7.0
DSKS AZS PWR II WROCŁAW
ERBUD AZS PWR IX WROCŁAW
  -39.74 32
 7742Sławek Robel
Jan Sadowski
4.0
2.5
DS
WP
KBS Kolejarz II Wrocław
Poznańska Asocjacja Brydżowa
  -39.87 30
 7890Joanna Sroka
Magda Budzyńska
2.0
1.0
WP
MA
UKB Kleks Szamotuły
AZS UW 1
  -41.82 28
 7932Olga Długosz
Maciej Grabiec
2.5
2.5
MPCKiS Skawina II
MPEC Tarnów
  -46.55 26
 8037Marcin Bojarski
Yan Shpuntou
2.5
2.5
MP
LB
Wincor Nixdorf Cracovia
GSBS OSiR 1 Skwierzyna
  -48.97 24
 8181Krzysztof Komenda
Jan Pawlikaniec
4.0
4.0
DS
LB
MKS Nysa II Zgorzelec
SBS DAWID Nowa Sól
  -49.11 22
 8226Franciszek Przybył
Zdzisława Zabłocka
4.0
2.0
DS
WP
KBS Kolejarz I Wrocław
Progress II Ostrzeszów
  -49.72 20
 8347Ryszard Wiącek
Wojciech Szałapak
1.5
2.0
DSKS Gwardia II Wrocław
KS Gwardia VIK Wroclaw
  -51.73 18
 8492Andrzej Chodowski
Andrzej Szczotka
1.0
1.5
DSKS Gwardia IV Wrocław -2.00 -52.01 16
 8565Artur Cielecki
Grzegorz Szablewski
1.0
 
DSKS AZS PWR XIII Wrocław  -53.05 14
 8615Agnieszka Chudy
Agata Chojnicka
2.0
1.0
DS
PM
KS AZS Politechnika Wrocławska
WILCZKI Gdańsk
  -53.57 12
 8759Kazimierz Dulas
Grzegorz Jarząbek
4.0
4.0
DSRAG AZS PWR VII WROCŁAW  -59.13 10
 8861Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
4.0
4.0
DSBKS Miles I Milicz  -61.81 8
 8999Maciej Bojarski
Natalia Banaś
2.5
1.5
DS
MP
KS AZS PWR V Wrocław
 
  -62.80 6
 9011Jacek Młyńczyk
Damian Barcewicz
13.0
2.5
SL
DS
 
KS AZS Politechnika Wrocławska
  -78.17 4
 9185Anna Jankowska
Dorota Kwintkiewicz
1.0
2.0
DSBKB Liceum Bolesławiec  -84.49 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2012-05-26 o 17:18:23